UČITELjICA NA MUKAMA BEZ POSLA: Dajte mi šansu da pomognem sinovima u kolicima

franak

Buduća legenda
Poruka
27.549
D. RISTIĆ | 05. decembar 2017. 22:02 | Komentara: 0

Muke Vranjanke Mirjane Stoilković (43), učitelja sa master diplomom, koja ne može da nađe posao. Nemanja (25) i Milan (13) zbog bolesti godinama vezani za kolica

Drugovi forumaši kako novosti kažu Gospođa već 14 godina ne nalazi poso.Imate li neki predlog kako bi se Gospođi pomoglo.Ja sam za to da
se i država oglasi a novinar stavi neki kontakt telefon.Šta kažete na predlog?
 
Konopce pa o gredu eto to joj sistem nudi kao resenje.

To sigurno ne nudi sistem i postoji ipak neko rešenje.Njen slučaj je malo specifičan kao i mnogih žena u Srbiji ali tu su i šanse a nije samo crno.Takve žene su veliki
potencijal Srbije trenutno.Zamislite žene ne rade imaju decu kući plate su niske bar se tako priča a ipak zarađuju za đžeparac.Imate li kakav predlog?
 
To sigurno ne nudi sistem i postoji ipak neko rešenje.Njen slučaj je malo specifičan kao i mnogih žena u Srbiji ali tu su i šanse a nije samo crno.Takve žene su veliki
potencijal Srbije trenutno.Zamislite žene ne rade imaju decu kući plate su niske bar se tako priča a ipak zarađuju za đžeparac.Imate li kakav predlog?

imam ja, nadji joj posao u svajcarskoj...
 
D. RISTIĆ | 05. decembar 2017. 22:02 | Komentara: 0

Muke Vranjanke Mirjane Stoilković (43), učitelja sa master diplomom, koja ne može da nađe posao. Nemanja (25) i Milan (13) zbog bolesti godinama vezani za kolica

Drugovi forumaši kako novosti kažu Gospođa već 14 godina ne nalazi poso.Imate li neki predlog kako bi se Gospođi pomoglo.Ja sam za to da
se i država oglasi a novinar stavi neki kontakt telefon.Šta kažete na predlog?

ti si ciganin gasterbajter, odo pa pomozi zeni umesto sto palamudis po forumu...


inace sto se uciteljice tice, pa ko te jebbe zakoni prirode su surovi :)
 
Tesko onom ko se oslanja na sistem :aha:

inace sto se uciteljice tice, pa ko te jebbe zakoni prirode su surovi :)

Њена генерација је систематски уништена комунизмом и социјализмом.

Њима су причали како је довољно само да заврше неку школу, увале се у било коју државну институцију и не морају више никада да размишљају о послу.

Тај систем је, накарадан какав јесте, пропао, и сада се многима из те генерације дешавају сличне ствари.

Исто као она радница поште што су је отпустили јер је протествовала, а сада кука.

Слушам њену причу, типа ја сам завршила средњу ПТТ, и запослила се у пошти, и упознала мужа који ради у пошти, и добили смо сина, и сад' и он ради у пошти...

...као, цела моја породица је посветила живот пошти, а ви нама тако.

Слушам то, и мислим се.... па, исто што и вас двојица.

Срећом, бар ове нове генерације не очекују ништа од државе, схватају да не постоји сигуран посао, и да ће морати да уче цео живот.
 

Back
Top