dosta je bilo

Dragan J

Ističe se
Poruka
2.550
kada ste odbacili neki porok koji vas je počeo uzimati pod svoje?
ne pitam za godine života, ni za datum, već u kojoj fazi ste odbacili pušenje, piće, marihuanu, kocku, pogrešnog, a slatkog i otrovnog seksualnog partnera...ili šta već
 
cekam da mi neko presece.tako sam igrala godinama spajder solitare,nisu mogli da me odlepe.onda sam jedno jutro ustala i videla da je neko,muz,ko ce drugi obrisao igricu
rec nisam rekla,a nije ni on.i nikad je nisam ponovo skinula,a potrebno je klik misem
nisam cvrsta da secem sama
 
Poslednja izmena:
I ja sam bila zavisnik od jedne igrice, city ville, i prestala sam tek kad su mi ugasili nalog na fejsu (jer sam imala jos dva naloga sa istim imenom i prezimenom i na svim je bila moja slika :lol: ), mada sam posle igrala sa drugog profila sto sam napravila ali sam ubrzo prestala. Nisam karakter i uopste ne mogu da odbacim neke 'poroke'.
 
kada ste odbacili neki porok koji vas je počeo uzimati pod svoje?
ne pitam za godine života, ni za datum, već u kojoj fazi ste odbacili pušenje, piće, marihuanu, kocku, pogrešnog, a slatkog i otrovnog seksualnog partnera...ili šta već
Tek pocinjem da pravim mesta porocima... Kakvo odbacivanje... :lol:
Pocela da pijem, pusim, ne spavam, nezdravo se hranim... :lol:

Jos mi fale droga, kocka i svaler... Boze moj, zivot je pred nama... :malav:
 
kad pripadne muka, čovek i mora da odustane, hteo ili ne hteo
ali, zar niste pšočeli sa cigaretama, onako, iz zezanja, dosade, zato što niste znali šta ćete sa rukama kad ste u kafiću...pa prestali kada ste primetili da vam postaje slatka posle ponoćnog bureka, kad se vraćate iz grada, baš kao što su vam iskusni pušači govorili "...da je najslađa posle jela"...i, onda odlučite da ih bacite, pre nego što vas uznu pod svoje?

ili ste izbacili alkohol kad ste primetili da postajete nervozni ako ne cugnete?
ili, tako nešto, slično, sa nekim drugim slabostima?
 
ej...to sa rukama je tako istina...mada ja nisam nikad volela njihov miris (cigara mislim)...tako da me nije privlačilo...a jesam razmišljala u smislu "blago njima, ja sad tu stojim kao kip, ne znam šta ću (mislim moraću da đuskam ipak, samo neću prva da počnem" :zkez:) a oni eto imaju šta da rade. :D
 
ej...to sa rukama je tako istina...mada ja nisam nikad volela njihov miris (cigara mislim)...tako da me nije privlačilo...a jesam razmišljala u smislu "blago njima, ja sad tu stojim kao kip, ne znam šta ću (mislim moraću da đuskam ipak, samo neću prva da počnem" :zkez:) a oni eto imaju šta da rade. :D

a, onaj sjajan izgovor za razgovor, nekad davno, kad si samo Laki mogao kupiti od "zvučnih cigareta" , a i to na ulici...pa ti u diskaću priđe riba, nagne se , usnama dodirne uho, sa pitanjem " izvini, imaš jednu cigaru? "
 
Dragane J...teška prevencija u mom slučaju....takoreći 1 korak napred i 2 unazad....ili najpraktičnije što se tiče tih poroka stajanje u mestu:mrgreen:

nisam karakter i ja to znam....tako da...kukavička metoda najbolje pali
 
Dragane J...teška prevencija u mom slučaju....takoreći 1 korak napred i 2 unazad....ili najpraktičnije što se tiče tih poroka stajanje u mestu:mrgreen:

nisam karakter i ja to znam....tako da...kukavička metoda najbolje pali

"...karakter mi je nula, al ću se zakunem..."

jel bi pomoglo da se zakuneš, pred prijateljima, ili u crkvi, li tako nešto?
 
kada ste odbacili neki porok koji vas je počeo uzimati pod svoje?
ne pitam za godine života, ni za datum, već u kojoj fazi ste odbacili pušenje, piće, marihuanu, kocku, pogrešnog, a slatkog i otrovnog seksualnog partnera...ili šta već


mladost sam provela čistog srca
poroke sam počela da uvodim jedan po jedan tek u zrelim godinama.
i znaš šta?
niko nije primetio :lol:
 

Back
Top