Tuga: Gujon priznao – „dobijam pretnje i od Albanaca i ekstremista u Srbiji“

Sneško Belić 22

Početnik
Poruka
32
Francuski humanitarac Arno Gujon izjavio je danas da se „medijska hajka“ protiv njega, koja je započela gostovanjem na jednoj beogradskoj televiziji, nastavlja pretećim porukama Albanaca, koje prenose albanski mediji na Kosovu, ali i ekstremista u Srbiji.

Arno je kazao da se oseća ugroženo, kao i da ga hajka dovodi u neposrednu opasnost.

https://www.krstarica.com/vesti/srb...pretnje-i-od-albanaca-i-ekstremista-u-srbiji/

Meni je ovo bruka živa. Dokle ćemo više da zajebavamo one koji bi da nam pomognu?

A Erdoganu ljubimo dupe i pevamo mu, Herti Miler crveni tepih a ona nam se zahvali uz poruku da smo zločinci......
 
То је потврда је Арно наш човек. А око њега има још наших људи, много више него Шиптара и стане агентуре заједно, не знам чему се надају. Жао ми је наших, који су у томе, а страну олош треба једноставно почистити. Прогутао је Дунав и већу олош...
 
Francuski humanitarac Arno Gujon izjavio je danas da se „medijska hajka“ protiv njega, koja je započela gostovanjem na jednoj beogradskoj televiziji, nastavlja pretećim porukama Albanaca, koje prenose albanski mediji na Kosovu, ali i ekstremista u Srbiji.

Arno je kazao da se oseća ugroženo, kao i da ga hajka dovodi u neposrednu opasnost.

https://www.krstarica.com/vesti/srb...pretnje-i-od-albanaca-i-ekstremista-u-srbiji/

Meni je ovo bruka živa. Dokle ćemo više da zajebavamo one koji bi da nam pomognu?

A Erdoganu ljubimo dupe i pevamo mu, Herti Miler crveni tepih a ona nam se zahvali uz poruku da smo zločinci......

pomoc srbima nije ono sto zele erdogan i zapad pa preko svojih sluga napadju ovog humanog covjeka...

- - - - - - - - - -

podrska gujonu!!!
 
Napadaju ga i na twiteru, Antonela Riha, kaže da je fašista (Nacista) ...onda, kada pomaže Srpskoj deci zašto ne pomaže i Albanskoj i oni su ugroženi...i tako.
Ja bih se zapitao za te koji mu spočitavaju bilo šta, zašto oni ne osnuju fondaciju i ne pomažu i Albansku i Srpsku decu?
Ja iz njegovih postupaka uSrbijii vidim samo humanost na delu.

Антонела Риха? :D
Недавно смо имали Херту Милер, за коју смо утврдили да су јој Mutti und Vati били приљежни службеници дивизије Принц Еуген, познате по стравичним злочинима над српским народом. What is your origin Antonela Riha? :ceka:
 

Back
Top