Coporativni napadi na forumu

Mogu i ja da kazem kako me moji neistomisljenici napadaju,to sto se tice gospojice i copora, ja i boljarin se trunku nikad nismo slozili da bi bili u istom coporu,to ce i on potvrditi pa vidi da li mi nju stalkujemo

samim tim sto si spomenuo ime jos jednog korisnika na koga sam takodje imao zalbu, a koga ti nisam spomenuo znaci da si sam detektovao i prepoznao da si radio ono sta ne treba ..kao i on :)

hvala na priznanju :)

p.s.
tema nema nikakve veze sa tim..nego se na temi o razlozima dolaska na forum to spomenulo, tako da je prepoznavanje jos indikativnije :)
 
samim tim sto si spomenuo ime jos jednog korisnika na koga sam takodje imao zalbu, a koga ti nisam spomenuo znaci da si sam detektovao i prepoznao da si radio ono sta ne treba ..kao i on :)

hvala na priznanju :)

p.s.
tema nema nikakve veze sa tim..nego se na temi o razlozima dolaska na forum to spomenulo, tako da je prepoznavanje jos indikativnije :)

Gresis to sam konstatovao jer je ona napisala da ce se NAMA baviti neko nadlezan sto je ocigledno da SMO prijavljeni

- - - - - - - - - -

I dalje sam pri stavu sve sto sam njoj rekao je istina ,ni trunke me ne zanima da idem za njom jer joj je svaki post isti i nema se sta novo ocekivati osim ogorcenosti i tripovanja
 
Једва укапирах да су напади чопоративни.

Нисам била жртва чопоративног напада, нити сам се икада приклонила чопору.

Има овде људи који ми се свиђају, и оних који ми се не свиђају.

Комуницирам са њима директно, не осврћем се на чопор.

Такође, одговарам њима директно, потпуно самостално.

Једино тако можеш да задржиш право на сопствено мишљење, као и у рл.

Припадање чопору је знак слабости, тако си јачи кад нападаш, и можеш се ослонити на некога кад си нападнут.
 
Znači, forum se drži statuta SNS - a ?
I Vuk sluđivao narod pokličem - "Svi, svi, svi...",
pa 'di je sada !?

Nemoj mi ovde politiku, ovo je pdf za umnu raspravu.

Covek je drustveno bice i tesko podnosi samocu, zbog toga je samica kaznena mera u zatvoru koji je vec kaznena mera za druge stvari.
Ako se nadje neko ko jacem pojedincu smeta iz nekog razloga on ce ga napasti a ostali slabiji ce se pridruziti kako bi izbegli istu sudbinu.
 
samim tim sto si spomenuo ime jos jednog korisnika na koga sam takodje imao zalbu, a koga ti nisam spomenuo znaci da si sam detektovao i prepoznao da si radio ono sta ne treba ..kao i on :)
hvala na priznanju :)
p.s.
tema nema nikakve veze sa tim..nego se na temi o razlozima dolaska na forum to spomenulo, tako da je prepoznavanje jos indikativnije :)
Не тугуј, на овом Форуму има разних група и разних опредељења. Али контраша највише који нису група већ солирају и контрирају.
 
a, ta čoporativnost u napadu na nekog mi se ne dopada.
dešavalo mi se da me napadnu tako na nekom drugom forumu, možda i na ovom, mada ne mogu trenutno da se setim, nije ni važno.
evo, da probam da doprinesem temi jednim citatićem :)

‚‚Ratnikovo samopouzdanje nije samopouzdanje običnog čoveka. Prosečan čovek traži sigurnost u očima posmatrača i to naziva samopouzdanjem. Ratnik traži da bude besprekoran u sopstvenim očima i to naziva skromnošću."
 
Samo kad i ti prestanes da nas lazno i pristrasno optuzujes,imaj obzira dodatno sto imamo i vise zasluge po broju postova za opstanak foruma
kad neko zamoli da ga ne stalkujes..osnovno vaspitanje a u neku ruku priznaces i moralno nacelo nam nalaze da toj osobi izadjemo u susret iako po sopstvenim merilima nije u pravu.

jos jednom

hvala na razumevanju


i da nastavimo sa temom :)
 
Zagovaraci vakcina i lekova eto uspese da se provuku nekaznjeno vredjajuci i jos prijave kad ih napusis bez uvreda,pa nije problem kao i u zivotu dodje smena, nastupe novi profili a forum to takodje mora isparatiti zbog klika

- - - - - - - - - -

kad neko zamoli da ga ne stalkujes..osnovno vaspitanje a u neku ruku priznaces i moralno nacelo nam nalaze da toj osobi izadjemo u susret iako po sopstvenim merilima nije u pravu.

jos jednom

hvala na razumevanju


i da nastavimo sa temom :)

Ok bitno da konstatujemo da nije u pravu i da nijednom nisam prijavio razne nadenute epitete od stalkovane,pa nek ljudi procene ko je cist u glavu bar ako ne u prste
 
a, ta čoporativnost u napadu na nekog mi se ne dopada.
dešavalo mi se da me napadnu tako na nekom drugom forumu, možda i na ovom, mada ne mogu trenutno da se setim, nije ni važno.
evo, da probam da doprinesem temi jednim citatićem :)
‚‚Ratnikovo samopouzdanje nije samopouzdanje običnog čoveka. Prosečan čovek traži sigurnost u očima posmatrača i to naziva samopouzdanjem. Ratnik traži da bude besprekoran u sopstvenim očima i to naziva skromnošću."
kad neko zamoli da ga ne stalkujes..osnovno vaspitanje a u neku ruku priznaces i moralno nacelo nam nalaze da toj osobi izadjemo u susret iako po sopstvenim merilima nije u pravu.
jos jednom
hvala na razumevanju
i da nastavimo sa temom :)
moramo se krljati.......
takav nam je mentalitet.......:D
Ево, тема је у старту поклекла и то без групе или институције. Солисти чуда праве!
 
Мени је овде Електрика изразити индивидуалац.

Чак и по цену да поцрни, и на томе јој скидам капу.
 

Back
Top