cela-srbija-zaslužuje-referendum-koji-danas-imaju-u-šapcu

Vladimir M.

Domaćin
Poruka
4.032
Funkcioneri koji su izglasani da odlučuju sada nas pitaju A ŠTA DA ODLUČIMO!!!

Ovo je vrhunsko licemerje lokalne samourave.

Funkcioneri koji primaju platu da odlučuju sada nas pitaju A ŠTA DA ODLUČIMO!!!


Hahaha.

Uostalom šta će nam onda lokalna samourava ako narod SAM odlučuje??

Srpska DŽAMAHIRIJA u Šapcu!! Daaa takva je bila i libiska džamahirija i potonula ja u VERSKI FANATIZAM za manje od nedelju dana. Tako je to kada daš narodu da odlučuje o svemu.
Potreban je čovek sa vizijom da ODLUČUJE i da ide ka svojoj ideji.

Šta će nam lokalana samouprava u Šapcu??





https://noizz.rs/noizz-news/cela-sr...cu/nz15vgq?placement=WidgetPopular&position=1

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ti si sam sebi kontradiktoran. Ovih dana si otvorio temu na kojoj kukaš kako država odlučuje o svemu i ništa te ne pita. E sad kada ovi pitaju ljude opet ne valja.
Šta će nam lokalna samouprava ako narod sam odlučuje?

Da se ugrade u listice za referendum?
Da organizuju referendum?
Da raspišu namesten tender burazerskoh firmi?

Šta će nam?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Funkcioneri koji su izglasani da odlučuju sada nas pitaju A ŠTA DA ODLUČIMO!!!

Ovo je vrhunsko licemerje lokalne samourave.

Funkcioneri koji primaju platu da odlučuju sada nas pitaju A ŠTA DA ODLUČIMO!!!

Hahaha.

Uostalom šta će nam onda lokalna samourava ako narod SAM odlučuje??

Srpska DŽAMAHIRIJA u Šapcu!! Daaa takva je bila i libiska džamahirija i potonula ja u VERSKI FANATIZAM za manje od nedelju dana. Tako je to kada daš narodu da odlučuje o svemu.
Potreban je čovek sa vizijom da ODLUČUJE i da ide ka svojoj ideji.

Šta će nam lokalana samouprava u Šapcu??

https://noizz.rs/noizz-news/cela-sr...cu/nz15vgq?placement=WidgetPopular&position=1

Sent from my SM-J500F using Tapatalk

Аууууууу БРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.......... теби баш није добро :

..........................
 
Šta će nam lokalna samouprava u Šapcu???? Tema ima pitanje
Probaj da odgovoriš.

Pogrom je rusija sprovela nad jevrejima posle atentata nad Aleksandrom II. Od tada se reč pogrom upotrebljava za istrebljenje celog jednog naroda. Daaa pogrom je ruska reč!!!

Pazi mozda tebi nije jasno ali resenje je upravo to sto se desava u Sapcu.

Samouprava a ne diktat iz Bga.

Decentralizacija za bolju Srbiju !

Ali Canak je to mnogo puta pominjao a vi niste nista shhvatili, Canak kaze decentralizacija a Botovi odma da ga zakolju , kazu da cepa Srbiju :rotf:

Svaka opstina da tako radi, za 10 godina bi bili light Svajcarska, reusrsa ima , samo treba da se mucne glavom.
 
Poslednja izmena:
Pazi mozda tebi nije jasno ali resenje je upravo to sto se desava u Sapcu.

Samouprava a ne diktat iz Bga.

Decentralizacija za bolju Srbiju !

Ali Canak je to mnogo puta pominjao a vi niste nista shhvatili, Canak kaze decentralizacija a Botovi odma da ga zakolju , kazu da cepa Srbiju :rotf:

Svaka opstina da tako radi, za 10 godina bi bili light Svajcarska, reusrsa ima , samo treba da se mucne glavom.

А шта каже друг Власи, јел се слаже са другом Чанком?
 
Ovo je pozitivno, ne znam čemu negativni komentari?
Ovo se tiče svih građana a ne samo par ljudi na vlasti.
Direktna demokratija konačno i u Srbiju stigla.
Neee. To je srpska dzamahirija. Isto je urađeno u libiskoj dzamahiriji kada je dato narodu da odlučuje i upali su u VERSKI FANATIZAM u roku od nedelju dana.

Pitanje teme je: ČEMU ONDA LOKALNA SAMOUPRAVA??? Za šta ih biramo za šta oni primaju plate da rade ŠTA???
 
Poslednja izmena od moderatora:
To je isto uradila Libija u upalj su u verski fanatizam!!!


Pogrom je rusija sprovela nad jevrejima posle atentata nad Aleksandrom II. Od tada se reč pogrom upotrebljava za istrebljenje celog jednog naroda. Daaa pogrom je ruska reč!!!

hahahahahahah

Libiju je unistila Amerika i Evropa ...

- - - - - - - - - -

Браво за Шабац!

Једини слободан град у Србији!

Za sada ... nadam se da ce cela Srbija biti pametna a ne samo Sabacka opstina.
 
To je isto uradila Libija u upalj su u verski fanatizam!!!


Pogrom je rusija sprovela nad jevrejima posle atentata nad Aleksandrom II. Od tada se reč pogrom upotrebljava za istrebljenje celog jednog naroda. Daaa pogrom je ruska reč!!!

Брате не знам шта ти је али препоручујем ти вутру јер си много под стресом и одајеш утисак ко да ћеш сваког трена да прснеш и изрешеташ двадесетак људи, причаш потпуно не повезане ствари час о џамахирији час о Јеврејима и Русима.
 
Брате не знам шта ти је али препоручујем ти вутру јер си много под стресом и одајеш утисак ко да ћеш сваког трена да прснеш и изрешеташ двадесетак људи, причаш потпуно не повезане ствари час о џамахирији час о Јеврејима и Русима.
To mi je potpis o jevrejima.

Pogrom je PRVA rusija sprovela nad jevrejima posle atentata nad Aleksandrom II. Od tada se reč pogrom upotrebljava za istrebljenje celog jednog naroda. Daaa pogrom je ruska reč!!! +Protokoli Sinajskih Mudraca
 
To mi je potpis o jevrejima.

Pogrom je PRVA rusija sprovela nad jevrejima posle atentata nad Aleksandrom II. Od tada se reč pogrom upotrebljava za istrebljenje celog jednog naroda. Daaa pogrom je ruska reč!!! +Protokoli Sinajskih Mudraca

Извини онда.
Потпис обично стоји испод оне испрекидане линије па ме је то збунило.
 
Извини онда.
Потпис обично стоји испод оне испрекидане линије па ме је то збунило.
Ovo je sa tapatok pa je drugačije...

Potpis: Pogrom je PRVA rusija sprovela nad jevrejima posle atentata nad Aleksandrom II. Od tada se reč pogrom upotrebljava za istrebljenje celog jednog naroda. Daaa pogrom je ruska reč!!! +Protokoli Sinajskih Mudraca
 

Back
Top