Otkud ja ovde? :)

2003 sam saznao za čat krstarice, bio tamo 4 godine po sobama 25+ i 33+ i onda me neke cice ubedile da dođem na forum...sad dal je to bila jelena33 ili Lilu il neka druga pojma neam, ne sećam se
a kako znam da je bila 03...pa rekla mi opica Lilu, ja nisam znao...a pošto sam od 07 ovde, 7 minus 4 je jelda 3
il je bila halfopica :think:
i koristio sam achilles mirc skriptu :)
 
Poslednja izmena:
ša te briga, tjelafi.. :p

ne znam da l sam ikad pričao... prvo sam mIRC-ovo i IRC-ovo uopšte svugde i jedini, a nako solidan čet je imala Krsta..tu upoznam jednog lika..godinama me je nagovarao da dođem na forum.. dva-tri puta pre registracije na forum sam zavirivao...al za mene je i sad forum spora forma komunikacije..meni odg. disksuja u realnom vremenu.... on je jedan od prvih likova ovde na forumu...nažalost, više nije sa nama.. prvi utisak o forumu je bio katastrofa..e, onda me je i dalje ubeđivao kako je ovde super zezanje...kao "forum je fiša forma diskusuje od četa, znaaaaš?" ...i tako, došo... vido, ošo, došo..

- - - - - - - - - -

2003 sam saznao za čat krstarice, bio tamo 4 godine po sobama 25+ i 33+ i onda me neke cice ubedile da dođem na forum...sad dal je to bila jelena33 ili Lilu il neka druga pojma neam, ne sećam se
a kako znam da je bila 03...pa rekla mi opica Lilu, ja nisam znao...a pošto sam od 07 ovde, 7 minus 4 je jelda 3
il je bila halfopica :think:


LIlu..... a superop ii kako se zvalo...glava....BožO
 
Колико се сећам, на претраживачу (није Google) искакали су неки ,,прозорчићи'' на којима је било написано:,,Крстарица......''. Из радозналости, отварао сам неколико дана те прозорчиће и читао садржаје а онда и регистрација.
Тако некако је почело а како ће се завршити - видећемо!
 
ja sam krajem 2003. pocela kad mi je kuma rekla kako ima neko super mesto za druzenje. u zivotu nikad pre nisam cula za krstaricu i forum.
bio je to sjajan period za forumasenje, zivela sam na kosovu medju siptarima i u onoj odvratnoj atmosferi i ovo mi je bilo odlicno mesto za beg od stvarnosti i virtuelno druzenje
 
Kako ste se uopste pojavili na Krstarica forumu? :)

neki meni bliski ljudi su pisali na krstarici
dugo sam imala otpor prema ovoj vrsti komunikacije jer je nisam razumela uopšte.
a onda me je jedan slučaj naterao da se malo bolje upoznam sa konceptom

i sećam se da sam prvu reputaciju za koju nisam ni znala čemu služi dobila od milera ostavljajući post na njegovoj temi ,Ljubav,

a ima dana kad se toliko predoziram krstaricom da u polje za ebank kad se logujem počnem da upisujem nik sa krste....
onda kažem sebi idiupič... i izlogujem se na deset dana:lol:
 
neki meni bliski ljudi su pisali na krstarici
dugo sam imala otpor prema ovoj vrsti komunikacije jer je nisam razumela uopšte.
a onda me je jedan slučaj naterao da se malo bolje upoznam sa konceptom

i sećam se da sam prvu reputaciju za koju nisam ni znala čemu služi dobila od milera ostavljajući post na njegovoj temi ,Ljubav,

a ima dana kad se toliko predoziram krstaricom da u polje za ebank kad se logujem počnem da upisujem nik sa krste....
onda kažem sebi idiupič... i izlogujem se na deset dana:lol:

:lol:

- - - - - - - - - -

i pokušavali su neki da emigriraju, otvarali nove forume, al su se na kraju ipak vratili ovde
 
Radoznalost (ni)je ubila mačku :) Za krstaricu sam čula davno, ponekad,sam dolazila da malo pronjuškam,onako u prolazu ili pročitam ponešto i to je to.Prije mjesec dana, odlučila i ja da dam marku da udjem u kolo...e sad,vidjećemo šta će biti i koliko mogu da tancam :)
 

Back
Top