Filmovi o romansi između mlađe devojke i starijeg muškarca

Aritmija, Baljšoj, Ljilja zauvek, Sestre, Špijun, Bezdušni, Posada, Mi smo iz budućnosti, Dva dana, Admiral, Tvrđava Brest, Deveta četa, Olujna vrata, Čelični leptir, 8 prvih susreta, Zore su ovde tihe, Avgusta osmog, Magla, Sjaj, Neadekvatni ljudi, Živ, Kavkaski zarobljenik, Levijatan, Legenda br17, Bitka za Sevastopolj
ima ih još ali ne mogu više :)

Gledao sam vecinu, slazem se da su odlicni, ali opet ne bih rekao da je Polarna Svetlost glup.
Mozda je losije zanatski uradjen i nije moderan kao npr. 8 Prvih Susreta, koji je meni licno odlican i zanimljiv, ali nije realan pa bi se iz neke perspektive moglo reci da je glup.
Pokusacu dodatno da pojasnim na primeru druga dva filma...
Deveta ceta je sjajno reziran, sa odlicnim efektima, glumcima i fotografijom, ali mi je mnogo plici od Mirne Karaule koja tretira slicnu tematiku.
Mirna Karaula u svemu pomenutom zaostaje, ima scene u kojima vojnici padaju kao Nemci u nasim partizanskim filmovima, ali je u celini nekako dublji i na mene je ostavio mnogo jaci utisak.
To je naravno subjektivno misljenje, a moguce je da "trazimo" razlicite stvari od filma...

U slucaju da nisi gledao, preporucio bih ti jos Ostrvo, Povratak, Necu Reci, 12, Major, Durak, Status Slobodan, Ljubit Ne Ljubit, Ako Bih Te Voleo...
 
tricked-affiche-5368e8c6c69bc.jpg

Tricked (2012)
nije mi jasno kako se muzika Rammstein-a uklapa al ajde :)
 
https://www.imdb.com/title/tt1838603/
Mr. Morgan's Last Love (2013)

He's a widower in Paris who speaks no French; she's a dance instructor less than half his age. Can they become a family, or will his estranged adult children halt the friendship?

nije mi se dopao film, ali mi je m kejn oduvek jako drag.
onog trena kada je krenuo da brije bradu u filmu, znao sam da radnja neće ići u pravcu kako bih želeo

- - - - - - - - - -

last-love-movie-review.jpg
 

Back
Top