Filmovi o romansi između mlađe devojke i starijeg muškarca

Znate li neki takav film?
Po mogućstvu dramu.
Poželjno je da razlika u godinama između njih dvoje bude bar 15 god.

In the mood sam za jednim takvim dugometražnim ostvarenjem.

Ako može neka preporuka, idemo...

A mene bas interesuje neki film o mladjem liku i starijoj partnerki po mogucstvu da lik ima oko 20 godina a partnerka izmedju 30 i 50

- - - - - - - - - -

Al da nije Citac .. taj sam gledo ...

bolje da se vas dvojica nadjete negde na vopsu jbsh ribe
 
Znate li neki takav film?
Po mogućstvu dramu.
Poželjno je da razlika u godinama između njih dvoje bude bar 15 god.

In the mood sam za jednim takvim dugometražnim ostvarenjem.

Ako može neka preporuka, idemo...
Pa svi filmovi do otprilike 1995 su takvi. Zena mladja od muskarca bar 15 godina. Nema veze sto je on mator i nikakav, ona se obavezno zaljubi u njega. Niko ne zna zasto, al uvek je predstavljeno kao najlogicnija stvar na svetu :roll: a jedino je logicno u filmu The Getaway, posto je Stiv Mekvin dobar frajer.

022-ali-macgraw-steve-mcqueen.jpg


Ako ti se gleda bljuzga od romantike, ima onaj sa Ricardom Girom i Vinonom Rajder Autumn in New York.

Ako ti se gleda zabavan film, gledaj Trifoa, Vivement dimanche. Sef i sekretarica, krimic, komedija, super glumci :heart:

unknown34.jpg
 
@petunija_love

za usvajanje ili za film
ima i ono kao elektrin kompleks sam shepard :o
sretne ćerku a nisu znali da je to to

msm za čitav taj njegov koncept tema, jer učetsvovala sam i na psihologiji i kojekude..
prvenstveno što je otvorio temu za usvajanje, koju sam čitala tada, svi se pale, ja umirem od smeha, bilo mi glupo i da pišem..
 
ma, skoro bih se kladio da je on onaj prosedi zoki iz vojvodine

ne znam ko je to, a kao da je uopšte bitno ko je..msm, bar meni nije bitno, kapiram da se svi previše projektuju i bzvz napušavaju čoveka, dele mu ozb savete, šta god..meni je on zabavan 101% jer njegove teme gde god bile postavljene, izazivaju forumaške projekcije :rotf:
 

Back
Top