Poređenje cena Beograd-Zagreb

Pa i nije baš tako. Npr. To nije mala voda od 0,5l, nego voda od 1,5l. Krumpir od 5kg je 10kn (istina na akciji). Banane su 10-11kn kako kad, prošli tjedan bile na akciji 7kn...

ko o čemu ti o bananama...
oko-re-7-.jpg


- - - - - - - - - -

vidi batice..na tvoju temu ubaci i kvaliteu...nije cijena jednio mjerilo..
 
U čemu je tajna švajcarske penzije?

http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2017&mm=12&dd=04&nav_id=1332219

Sta kaze franak na ovo? Da ne otvaram temu...

- - - - - - - - - -

Da li ćemo pevati PUTUJ EVROPO posle ovog teksta? (FOTO)


Da hocemo! Sve cemo se lupati nogama u guzicu cim stignu eu papiri stanovnicima Srbije.

- - - - - - - - - -

Tekst je dno novinarstva Srbije. Tekst jedva da ima 10 recenica i 5 slika.

Pazi ovo:

"Skupo bi vas koštalo da lovite vampire po "lijepoj njihovoj".

Ni hrana za sirotinju nije više za sirotinju.

Može, jedan Tesla, molim. Još imate i kusur od 5 dinara da bacite u neku fontanu želja i da poželite da i mi nekada dostignemo te "visine" kao braća Hrvati.


Koji je debil pisao ovo? :eek:
 
Hrvati su totalno osiromasili ulaskom u EU
Zalosno ih je gledati u Gradisci na Savi kako svercuju hranu,ulje ,prasak i hodaju tamo vamo na mostu koji granici Hrvatsku sa Srpskom u plasticnim vrecicama,ko sirotanovici
Od ulasaka Hrvatske u Eu profitirale su samo pogranicne opstine Republike Srpske gde Hrvati masovno dolaze u kupovinu i da pune rezervoare automobila
U Gradici koja ima 30 000 stanovnika otvoreno je 7-8 velikih trznih cenatra a Hrvati su najbolje musterije jer mnogo jeftinine nego kod njih

Srbija ne treba u EU jer je ceka totalno pustosenje i veliko siromastvo

- - - - - - - - - -

Cene valjda odredjuje ponuda i potraznja. Tako da je poredjenje BG i ZG debilno. Hrvata ima dosta po EU i imaju priliv novca, imaju i od turizma dobar priliv i to dize cene gore.

Eu je zlo....svake subote na parking ispod tvrdjave KASTEL u Banjaluci dodje po 3-4 autobusa Slovenaca i onda se razlete da pazare po obliznjoj buvljoj pijaci
Eu donosi samo siromastvo i bijedu,itaj bilo kog slovenaca
 
Hrvati su totalno osiromasili ulaskom u EU
Zalosno ih je gledati u Gradisci na Savi kako svercuju hranu,ulje ,prasak i hodaju tamo vamo na mostu koji granici Hrvatsku sa Srpskom u plasticnim vrecicama,ko sirotanovici
Od ulasaka Hrvatske u Eu profitirale su samo pogranicne opstine Republike Srpske gde Hrvati masovno dolaze u kupovinu i da pune rezervoare automobila
U Gradici koja ima 30 000 stanovnika otvoreno je 7-8 velikih trznih cenatra a Hrvati su najbolje musterije jer mnogo jeftinine nego kod njih

Srbija ne treba u EU jer je ceka totalno pustosenje i veliko siromastvo

Pa ne znam. Ja sam čuo da baš i nije tako. Osim za gorivo. To kod vas u BiH je dosta jeftinije nego kod nas, za neke 2 kn (0,27€) po litri navodno.
 
Pa ne znam. Ja sam čuo da baš i nije tako. Osim za gorivo. To kod vas u BiH je dosta jeftinije nego kod nas, za neke 2 kn (0,27€) po litri navodno.
Carina im neda da prenose stvari u automobilima ,jer cim vide hrvatske tablice koje dolaze sa Srpske strane,odamh kopaju i pretresaju ,hrvati parkiraju sa hrvatske strane a onda pjeske prelaze granicu i u vreciama kupuju po malo,i tako po cijeli dan idu tamo ovamo po mostu.ludnica
 

Back
Top