Srpski fanovi zapanjeni: Skorpions otkazali koncert 3 dana pre zakazanog spektakla!

Sneško Belić 22

Početnik
Poruka
32
Klaus Majne, pevač grupe „Scorpions“, koja je trebalo da nastupi u Štark areni 7. decembra, obratio se svojim fanovima putem zvanične Fejsbuk stranice.

Rekao je da mu je žao što su morali da odlože koncerte u Ostravi, Ljubljani i Beogradu.

https://www.krstarica.com/zabava/mu...rpions-otkazali-koncert-3-dana-pre-spektakla/

Ja zaista nikad neću skapirati tu politiku dovođenja starkelja koje i u njihovoj zemlji više niko ne sluša.

Posle se čudimo što nam najjače grupe današnjice ne dolaze. Pa kako će kad je u Srbiji vreme stalo u 1990. ???
 
Klaus Majne, pevač grupe „Scorpions“, koja je trebalo da nastupi u Štark areni 7. decembra, obratio se svojim fanovima putem zvanične Fejsbuk stranice.

Rekao je da mu je žao što su morali da odlože koncerte u Ostravi, Ljubljani i Beogradu.

https://www.krstarica.com/zabava/mu...rpions-otkazali-koncert-3-dana-pre-spektakla/

Ja zaista nikad neću skapirati tu politiku dovođenja starkelja koje i u njihovoj zemlji više niko ne sluša.

Posle se čudimo što nam najjače grupe današnjice ne dolaze. Pa kako će kad je u Srbiji vreme stalo u 1990. ???

Koje su to najjace grupe danasnjice?

Nije vreme stalo vec deo populacije ne zeli da prihvati promene.

- - - - - - - - - -

ima jedna caka za sve te "zvezde"

cim neko od poznatih svetskih zvezda dodje u srbiju taj vise nije zvezda... :strika:

bio ja i kad su bili asds,cof,metalika,slipknot,mejdeni... sve je to doslo kod nas u sumraku karijere..

To je tuzna istina jer nemamo veliku populaciju koja bi napunila neko vece mesto gde bi se odrzao koncert.

Mada je bilo i bendova koji su izdali uspesne albume posle dolaska u Srbiju (Blind Guardian, Sabaton, Therion, Helloween).
 
to sto su oni "izdali uspesne albume" je gol ******.
ove sto si naveo prasili su mnogo pre mog rodjenja, a dosli u srbiju kao dede :lol:

Ja sam jedino Helloween naveo od starijih bendova, ovi ostali su mladji.

Tesko ce neki mladji bend tek tako da dodje u Srbiju, nemaju publiku za koncert.
Festivali su za sada jedini nacin da ih neko cuje.
 

Back
Top