Kristina Kovač NAPALA sina Isidore Bjelice: Ova gados

gost 393525

Aktivan član
Poruka
1.936
Došao ja sinoć sa posla oko devet uveče, seo da večeram i neki me djavo naterao da upalim televizor, iako ga jako retko gledam. Menjam po kanalima i zaustavim se na pinku, ne znam ni sam zašto. E sad kad bih samo mogao da opišem emisliju koju sam video. U prvi mah mi se učinilo da je neka kopija Kesića, samo što sam predvideo da će da sve da bude okrenuto ismevanju opozicije. Prva stvar koja mi je upala u oči je iritantan voditelj neki nosati ljigavi bezobrazni tip, jutros sam pomoću gugla našao da je to sin Isidore Bjelice i Nebojše Pajkića(!). Ono što je usledilo u narednih deset minuta koliko sam gledao se ne može rečima iskazati, ja sam vrištao od smeha. e da , emisija se inače zove "Kontravizija" ako nekog interesuje. U publici sedi neki, zaboravio sam kako ga posprdno zovu, ima duks "ne davimo Beograd" i masku na licu, njega voditelj i gost u tandemu ga ismevaju, brišu pood sa njim i slično. Pošto je prva emisija, bio je red da bude i neki prigodan gost, glamurozan, pravoveran i aktuelan. Ta je čast pripala Miroljubu Petroviću. Posle jedno 60 sekundi kurtoaznog razgovora gde je Miroljub izložio svoje poglede na svet, voditelj pompenzno objavljuje da počinje kviz "da li želite da postanete strani plaćenik i domaći i izdajnik" (!??). Prvo pitanje Miroljubu Petroviću je bilo nešto za Vuka Jeremića tipa "ko daje pare Vuku Jeremiću? a)arapski teroristi b)Čarls Menson c)Kim Džoong Un d)sva trojica. Drugo pitanje je zašto Saša Janković leži zgrčen u centru beča? a)zbog kavijara b)zbog viskija c)zbog droge d) zbog svega troje. Tada sam ugasio televizor i ne znam šta se dalje dešavalo ako je još neko gledao neka iznese svoje utiske

našao sam nešto na blicu o ovoj emisiji ali nije ništa sadržajno
 
Došao ja sinoć sa posla oko devet uveče, seo da večeram i neki me djavo naterao da upalim televizor, iako ga jako retko gledam. Menjam po kanalima i zaustavim se na pinku, ne znam ni sam zašto. E sad kad bih samo mogao da opišem emisliju koju sam video. U prvi mah mi se učinilo da je neka kopija Kesića, samo što sam predvideo da će da sve da bude okrenuto ismevanju opozicije. Prva stvar koja mi je upala u oči je iritantan voditelj neki nosati ljigavi bezobrazni tip, jutros sam pomoću gugla našao da je to sin Isidore Bjelice i Nebojše Pajkića(!). Ono što je usledilo u narednih deset minuta koliko sam gledao se ne može rečima iskazati, ja sam vrištao od smeha. e da , emisija se inače zove "Kontravizija" ako nekog interesuje. U publici sedi neki, zaboravio sam kako ga posprdno zovu, ima duks "ne davimo Beograd" i masku na licu, njega voditelj i gost u tandemu ga ismevaju, brišu pood sa njim i slično. Pošto je prva emisija, bio je red da bude i neki prigodan gost, glamurozan, pravoveran i aktuelan. Ta je čast pripala Miroljubu Petroviću. Posle jedno 60 sekundi kurtoaznog razgovora gde je Miroljub izložio svoje poglede na svet, voditelj pompenzno objavljuje da počinje kviz "da li želite da postanete strani plaćenik i domaći i izdajnik" (!??). Prvo pitanje Miroljubu Petroviću je bilo nešto za Vuka Jeremića tipa "ko daje pare Vuku Jeremiću? a)arapski teroristi b)Čarls Menson c)Kim Džoong Un d)sva trojica. Drugo pitanje je zašto Saša Janković leži zgrčen u centru beča? a)zbog kavijara b)zbog viskija c)zbog droge d) zbog svega troje. Tada sam ugasio televizor i ne znam šta se dalje dešavalo ako je još neko gledao neka iznese svoje utiske

našao sam nešto na blicu o ovoj emisiji ali nije ništa sadržajno

I ja sam toliko odgledao!
 
17:46 - govedja opozijia! ha, ha, ha

- - - - - - - - - -

oduvek sam smatrao da je tesko biti simpatizer ds-a i slicnih.

jer to podrazumeva nizak iq, samobubilacko podrzavanje srpskih neprijatelja i domacih tajkuna.

i cudio sam se tom njihovom produzenom mentalnom stanju, kombinovanom sa malogradjanskom patetikom

tako da su mi b92, onomad beckovicka, , bljic patriotishe cajtung, kesic i ivanovic, jadni u njihovoj zlobi i propagandi.

i red je da narod kaze kesicu i ibanovicu da su politicki idioti

- - - - - - - - - -

http://pink.rs/showbiz/48433/pocinj...upost-da-ona-ne-bi-stavila-tacku-na-nas-video

evo i linka sa pinka, ha ha, ha


POČINJE KONTRAVIZIJA NA TV PINK! Lav Pajkić otkriva: Staviću tačku na glupost, da ona ne bi stavila tačku na nas! (VIDEO)
U nedelju vas na kanalu TV Pink očekuje nova emisija, čiji se koncept razlikuje od svega što je do sada viđeno na ovim prostorima.
 
Okej je za klinca pošto je mlad i + je zezati Prangiju...ne znam šta je Konzervativna omladina, neka AV-ova zaebancija čim dođoše na Pink..

- - - - - - - - - -

citao sam u blicu pa sam probao da pogledam na tubetu

nisam mogao vise od par minuta

i to preskacuci


prva epizoda a vec moze da konkurise za nesto najgore sto je ikada emitovano na programu balkanske televizije
ma da.... al tek je pilot emisija, dajte maminom i tatinom dečarcu šansu..
teško da na Pinku išta pametno može da se zapati.
 
ma da.... al tek je pilot emisija, dajte maminom i tatinom dečarcu šansu..
teško da na Pinku išta pametno može da se zapati
.

Кхма....... одгледао сам... дечко је тотални дилетант...... кревељи се прави невиђене циркуске гримасе - то му је као "коментар"....... иначе када је јавни наступ у питању има велики проблем јер има тзв. УПОРЕДНЕ ПОКРЕТЕ... тј. стално млатара као навијена лутка са обе руке ИСТО (не би прошао пријемни испит ни за аматерско позориште)...... што је проблем бр.1 за било какав јавни наступ.... - није он за тај посао без обзира на тату и маму...........
 
Poslednja izmena:
Ne može se ovo dugo gledati,kao ni bilo šta na Pink-u uostalom.Vučićevu bandu očito jako nervira Kesić,te pokušavaju da kontriraju istom.Problem je u tome što se Kesić obraća sasvim drugačijem profilu ljudi.Ova "Kontravizija" se obraća onima kojima ovo ni ne treba.Njima je mozak već dovoljno ispran,a percepcija sužena.
 
Кхма....... одгледао сам... дечко је тотални дилетант...... кревељи се прави невиђене циркуске гримасе - то му је као "коментар"....... иначе када је јавни наступ у питању има велики проблем јер има тзв. УПОРЕДНЕ ПОКРЕТЕ... тј. стално млатара као навијена лутка са обе руке ИСТО (не би прошао пријемни испит ни за аматерско позориште)...... што је проблем бр.1 за било какав јавни наступ.... - није он за тај посао без обзира на тату и маму...........

Da, već bi trebalo da ga je neko podučio pre nego što je seo pred kameru...
 
Slučajno sam listao kanale, pretrčim...i daj da vratim na pink !

Vidim nekog mediokriteta, početak tok-šou-cirkusa, ostavim i to je toliko sve bilo odvratno, da sam odgledao celu emisiju iz neverice...

Završilo se, ja i dalje nisam verovao da je ovako šta moguće !

- - - - - - - - - -

Moja žena nešto je radila, zaustavi se pored televizora, gleda nevericom: "Dete , čiji li si ti ...? " ...:rotf:
 
kristina kovac - poznata srpkinja, borac za prava naroda! ha, ha, ha

koje malogradjansko dovno

- - - - - - - - - -

ds politicari i jesu za sprdnju

eto jankovicevi priznali da su lazno optuzili da su predsednicki izbori pokradeni!

zar to nije za corku i sprdnju. nosali zutu patku za lazne ciljeve

Naravno da su za sprdnju ds politicari kao i sns politicari..
Samo sto ovaj klinja nije dorastao tom poslu kao Kesic...
 
Naravno da su za sprdnju ds politicari kao i sns politicari..
Samo sto ovaj klinja nije dorastao tom poslu kao Kesic...

kod kesica i ivaaovica je prvo u pitanju glupost, pa nedostatak domaceg vaspitanja, pa tek onda nekakv drustveni aranzman, gfde su oni protiv naroda tj rezultata izbora u srbiji, i to neskriveno

- - - - - - - - - -

Koji mladi Vuk? Jeremic?

novi mladi vuk.

jeremic je vec otrcan, i zdepast, sredovecan
 

Back
Top