Uhapsen Gotovina!

Ne najjace ce da bude kad ga sud oslobodi...
ili pusti da se brani sa slobode jer uvazava rvatsku garanciju.
ali veca je verovatnoca da ce tuzilastvo da lose izvede dokaze i da ce ante biti oslobodjen...
ko limaj i musliju...
mislim, ako su oni nevini, i on je...
 
Gotovina, primi naše sučešće...
Pretpostavljam da mnogi Srbi ne smatraju Gotovinu velikim zločincem jer se on u sukobe uključio kada se na Balkanu već masovno pucalo, možemo li mu izraziti saučešće i besplatni savet za sledeći put:
Ko ti je kriv što si poslovao sa Hrvatima, ti si njima pomogao noseći svoju glavu u torbi dok su se mnogi od njih bogatili, a onda si postao najveći osumnjičeni preostali živi zločinac u Hrvata.....

PS: Stara narodna: 'Važno je birati prijatelje u miru, a naročito u ratu'
 
Ha, sta reci.. Ova vijest me nije bas obradovala... Vec sam nekoliko puta pisao..

Gotovina i svi njemu "slicni" su manje vise krivi nekom drugom nego onom pred kojim se trazi da se "odgovara" te s toga ja sam VELIKI protivnik Haskog tribunala, jer kako je mnogo puta receno ne sude ljudi koji imaju i veze sa vezom nego neki sasvim lijevi za dobre pare..

Jedino ko je nadrljao a da je bio sa druge strane pravde jeste sudija Mej koji eto nije izdrzao sve to i covjek umrije na pravdi Boga (Haskog tribunala)...

Sto se tice Ante Gotovine JA nisam bio ZA njegovo hapsenje niti za hapsenje bilo kojih koji se nalaze pred tzv. Sudom pravde koji to u stvari i nije..

Moje je misljenje bilo a i sada je da je najbolji sudija narod iz kojeg potice i znam sigurno da bi ga hrvatski narod bolje osudio za djela ili nedjela nego ne znam koliko haskih ili nekih drugih trbunala..

U svakom slucaju sada ce da se ceka potez Srbije i Republike Srpske, a za to mora da se prevalja mnogo toga..

Jos prije nego li se desi za Radovana, treba da cujemo sledece vijesti:

Ricard Holbruk / umro iznenada od srcanog udara....
Bil Klinton iznenada umro od mozdanog udara..
Medlin Olbrajt imala tragican saobracajni udes i sl..

S toga kada se pojave ovakve vijesti racunajte da ce se vrlo brzo da pojave vijesti o hapesenju Radovana Karadzica i Ratka Mladica...

Pozdrav za svu bracu....
 

Back
Top