Skorpijica zapala za oko, potreban savet

Skorpija ili ne, svakoj devojci prija kada joj muskarac kulturno pride, sve vole duhovite i pametne momke. Ali jedno je sigurno ni jedna ne cita misli, i mozes ti tako jos 10 godina da ju gledas nista neces uraditi. Pridi joj,bar je na faxu to lako, uvek ima neka zajednicka tema oko faxa, a poziv na drugarsku ( za pocekak) kafu ni jedna nece odbiti. Samo napred zivot je suvise kratak da bi i dalje stajao sastrane. I nebitno je sta je u horoskopu
 
Невезано за тему - да би се освојила Шкорпија мушкарац мора да буде:

- стрпљив, ментално јак и доследан зацртаном, јер све Шкорпије имају одређене тестове или испите којима искушавају претенденте
- умерено посесиван, јер Шкорпије нити воле оне који их превише гуше, нити оне који толико воле само себе да их запостављају; Шкорпија мора да осети битност, мора осетити пажњу, али не ону екстремну пажњу због које ће морати да одговара на милијарде телефонских позива или да троши милијарде порука или да нон-стоп буде бомбардована китама цвећа, бомбоњерама, романтичним писмима, позивницама за биоскоп, позориште, поклонима, итд....
- умерен у комуникацији, не сме бити ни превише нападан и хиперболично сморан, да обасипа патетичним комплиментима (да се увлачи у буљу, другим речима) али исто тако не сме бити неки ентузијаста који верује да ће константним прозивкама, замеркама, чак и понижењима показати да је баја и да ће га због своје мушкости и надрк става Шкорпија ''заволети''.
 
Ovaj je izgleda smuvao već... Nema ga da više da pita za savete :D Opravili smo ga

Nisam smuvao, ali sam nesto kao pokusao da uradim sto je bilo jadno, ali tek iz perspektive kasnijeg sagledanja toga sta sam uradio, skontao sam da je bilo jako jadno. Uglavnom imam neki fejk profil na instagramu sa kojeg sam joj bacio neki saljiv komentar na sliku na storiju. Slika je bila vezana za to ko je sve stokuje i ja sam onda poslao poruku. Naravno nije znala i ne zna ko je iza profila. Uglavnom malo smo krenuli da caskamo i onda je rekla: ”izvini, ali reci mi ko si jer ja ne mogu ovako”. Naravno, to je bio sah-mat i ja nisam hteo naravno da kazem nista na to, ali sam joj rekao da zajedno studiramo i da se lozim na nju, ali sam se bas onako otvorio kao kad sakupite mnogo besa pa se istresete na nekom nevinom :) tako sam i ja, samo je bila lavina nekih emocija koje su me vezivale za nju kao pojavu. Ostala je zatecena i napisala: da li treba da se plasim? Uglavnom ja sam joj rekao da se ne brine i da je necu smarati, a da cu jednom kad skupim hrabrost, prici, ako ne bude bila udata vec tada (tim recima). Od tada sam nekako smanjio gas, ne pratim joj profil tako cesto, udjem samo ponekad. Ima decka, tako da sam bar neko vreme smiren cinjenicom da se s devojkom koja ima decka, ne moze nista, osim cekati... Bitno je to da je nisam video evo vec nekih 3 meseca uopste i da sve to polako bledi kod mene, naravno sve dok nam se putevi opet, ne daj boze, negde ukrste. :) hvala na odgovorima
 

Back
Top