dragon ball

Sousuke Aizen

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.279
srdačan pozdrav! odgledah dragon ball pre skoro osam godina i stigo sam do dbz i nikako da se nakanem da nastavim i evo sad sam konačno rešio..tako da imam par pitanja,ukratko da mi neko prepriča ključne stvari iz običnog db-a (šta je s pikolom pre svega); kojim redosledom da gledam nakon dbz-a,posle toga gt pa super,jel tako,ne treba kai jer je to samo druga verzija dbza kolko sam razumeo? iii gde ima torent za dbz da se nadje,sub naravno? pošto gde god sam tražio,ukucam dragon ball z npr na kickassu ili pirate bayu i izadje mi super samo,nema dbz iz nekog razloga..hvala
 
Dragon Ball je zakon.

Dragon Ball Z je power level fest.

Dragon Ball GT nije canon a nisu ni neke od epizoda Dragon Ball Z.

Dragon Ball Kai nista posebno.

Dragon Ball Super je unistavanje power levela.

Zavrsilo se emitovanje DBsupera epizodom 131 ja mislim. U mnogo cemu je pokusao da docara Dragon Ball original sa donekle Dragon Ball Z. Mnogo toga ostaje nedoreceno, zbrzano. Svi su dobili power-up.

Najsmešniji u celoj priči Vegeta koji izgleda kao Astroboy.

dbs-l03aftsg.jpg
 
jbt i ja sam gledao dbz kao lud kad sam bio mali, ali su iz nekog razloga ovi nasi preveli samo do one epizode kad Sarbon kaze Vegeti da je u njemu probudio onu skrivenu snagu...
pre neki dan nastavih da gledam upravo od te epizode pa do kraja sage sa Frizom :D. Mogu reci da bas budi nostalgiju, mada borbe umeju da budu dosta razvucene...
 
Poslednja izmena:
Jedan od mojih omiljenih crtaca iz detinjstva,skupljao sam i album sa slicicama. :D
Najvise volim prvu sezonu ali i zed sezona moze da prodje,ovo ostalo nisam ni imao zelju da gledam.
Evo jedne figurice koju imam,mali Goku je u pitanju.
JDCAnwK.jpg
 

Back
Top