Šešelj čudo neviženo

Nije nikada ni bio bolesan.Nikada nisu objasnili sa kog organa je rak metastazirao na jetru?Sa pluća?Zna se da , kada metastazira na jetru,skoro pa je nepobediv.Zna se,ko primi 6 intenzivnih hemoterapija (Šeki je tvrdio da ih je imao),težko može da stoji na nogama,jede,ima kosu...Šeki je nakon tih "hemoterapija" došao debeo,čvrsto stojao na nogama i galamio kao nenormalan

Govvno hrvatsko lažljivo.Pljunuo je u lice svi onim Srbima koji svake godine oboljevaju i umiru od raka (40.000 godišnje oboli)
 
ne mogu da gresim dusu i tvrdim nesto sto ne znam...licno sam vidjala ljude sa teskim oblicima karcinoma koji u toku i nakon visestrukih agresivnih hemoterapija izgledaju kao on...ne utice hemoterapija isto na sve...

Nemojte ljudi pisati svašta,vređate mnoge.Metastaza (4., poslednja faza kancera) na jetri je nešto nakon čega se malo ko vratio.Kada rak metastazira,to znači da se širi sa organa koji je zahvatio (i uglavnom uništio) na ostale organe.Zašto niko nikada nije objasnio sa kog organa je rak metastazirao na jetru?Uglavnom metastazira sa pluća na jetru.Smrtnost od raka pluća u završnoj fazi je 98 % u celom svetu.Ljudi tokom takvog oblika kancera i agresivnih hemoterapija u 90% slučajeva smršaju i zanemoćaju.Šešelj se vratio debeo,grlat,spreman da drži mitinge i učestvuje u riakitijima...Obično gofno i udbaški prevarant

- - - - - - - - - -

Mekkejn je izgubio sina nakon što je rak metastazirao,a imao je najbolju medicinu i negu na raspolaganju.Stiv Džobs takođe.Nije ličio ni na šta pred kraj.Šešelju ništa nije falilo,osim evrića.Sad mu ni to ne fali.Dobru apanažu dobija.
 
interesantan je taj fenomen, da naprednjacke smradine konstanto otvaraju teme o radikalima i od dverjanima

ne znam ko je tu nebitniji, ali njima je to izgleda centar sveta. bitnije im je cak i od zutaca

valjda je to taj neki fetis, seselj i boskic ih ponizavaju, a oni njima temilice potajnog divljenja

iz zahvalnosti valjda

ako, sta god vas cini sretnim, neka, demokratija

ionako ste onog decka geja stavili za premijera, pa me ne cudi ni vasa seksualna deformacija
 
ja ne znam, da li je uopste dozvoljeno zakonom, javno pisati o necijoj bolesti bez njegove dozvole.
mozda uopsteno o raku, ali ne i o konkretnom pacijentu

koliko znam zabranjeno je objaviti neciji medicinski karton javno i da se kaznjava zatvorom tako nesto.
 
Mekkejn je izgubio sina nakon što je rak metastazirao,a imao je najbolju medicinu i negu na raspolaganju.Stiv Džobs takođe.Nije ličio ni na šta pred kraj.Šešelju ništa nije falilo,osim evrića.Sad mu ni to ne fali.Dobru apanažu dobija.

Pitanje je zašto je Stiv Džobs pušten niz vodu a Bil Gejts evo i o vakcinama za decu brine...
Za kancer je bitna glukoza a kljukali ga sokovima sa šećerom pa kad je umro mrtvi ladni kazali - izgleda smo pogrešili

- - - - - - - - - -

Ти онда немаш појма шта је УДБА.

Iebeš službu punu seljačke dece...

Nego, ako je za kancer bitna glukoza... zašto se koj kuratz daje invazivna hemioterapija koja ide na sve organe?
Ne postavljam ja pitanje dal će to jednako da utiče na sve isto, nego zašto se ne daje glukozna hemioterapija?
Takva ciljana hemioterapia bi trebalo da deluje ko ljakse u službi...
 
Poslednja izmena:
:hahaha::hahaha::hahaha:

Toooooooooo Seki americko-hrvatski heroju!!!! :super:


CIA ga opravila za sve pare....

Tj i izmisila mu rak...da bi od njega napravili haskog mucenika...nad kojim ce se zabrinuti serbstvo..., a koji vidimo s kim je sada u dilu - sa proamerickim Vuckom...

Sve jasno 1/1



...

- - - - - - - - - -

ne znam, meni je nepojmljiva i pomisao da je neko u stanju da isfolira rak...


Ako je folirao koru od banane, ako je folirao jos mnostvo drugih stvari...
Sto bi mu bilo tesko da si izmisli rak...
Tj nije ga on sam ni izmisljao...vec oni koji su mu organizovali Hasku predstavu...i povratak sa iste...


....

- - - - - - - - - -

Šeks je prošao politički zenit. Odavno.


Sad zivi zagrobni politicki zivot po rijalitijima Zadruga, Parovi, Amidzi Show itd...


....
 

Back
Top