Aparat za depilaciju

Ja sam imala jedan, i dalje se vuce po kuci, cini mi se Braun, i nije bio los za predele tipa cevanica, ali nikako ni blizu za unutrasnje butine, muka ziva! A i koza mi nije nezna posle njega, sva onako pocupana, istraumirana... Vise volim brijac ili vosak, cak i one kremice.
 
Ja koristim Braunov Silk-Epil Eversoft i ok je. Ima neki deo za masazu tako da bol uposte ne osecam. Ali imam problem sa urastanjem dlacica bilo koji depilator da koristim. Zato mi je depilacija toplim voskom zakon.
 
Ja imam Braunov Silk epil , depiliram i ruke sa njim.
Prepone ne, mislim da se to ne radi sa aparatom, inace, al' ja i ovako tamo nemam nista. :lol:
Gotovo sve za 15 minuta.
A dok odem kod kozmeticara, pa jos moram da im pustam dlake i jos da platim, cao.:razz:
 
divlja u srcu:
Ja imam Braunov Silk epil , depiliram i ruke sa njim.
Prepone ne, mislim da se to ne radi sa aparatom, inace, al' ja i ovako tamo nemam nista. :lol:
Gotovo sve za 15 minuta.
A dok odem kod kozmeticara, pa jos moram da im pustam dlake i jos da platim, cao.:razz:
Citiram da ne bih ponavljala posto je kod mene potpuno isti slucaj! Doduse imam i nastavak za prepone, ali ne radim sa njim.
 
Brown-ов!!!!! Неки Soft, извини на неиформисаности! Има неки додатак који масира кожу све време депилирања, па и не боли толико. Потпуно је ок! Гласам за њега и чула сам да дуго трају.
 

Back
Top