Zasto menjamo identitet?

eo mi ga š....

jedna šo mi je frendica na fejsu ima nalog za kera i za pet šop koji drži..i onda ima svoj, za kera, za pet..to je dobar markering..nešto kao ima kerove avanture..stranica, pa šop, pa svoj ...kad sve ispstizava da ispiše..
 
e, koji kuw ovo u srbiji sa stranicama koje pratimo????? izbacili sa glavnih objava..ja misio zaebavaju..to samo u srbiji ima i u pakistanu

- - - - - - - - - -

To je u redu, to je marketing.

Ima na Instagramu otvaraju naloge za ljubimce, onako bzvz... Meni to malo caknuto.

nego ša, nego tjaknuto...

- - - - - - - - - -

msm da novak đokovitj ima stranicu ili nalog za svog kera pjera..al sam to pročitao u žutoj štampi, tako da ne mora da bude istinito..
 
Ima manje-vise lepih zena u poznijim godinama (oko 40-te) koje postavljaju gomile svojih amatresko sexi slika i posle broje lajkove....da vide da li su jos pozeljne...

Ja im uvek lajkujem.

Ne kosta me nista, a njih ce obradovati.
Vidi Blajbi, ti si izgleda srpski zaboravio.
Lajkovati nekoga ili nesto, nikajo nechemu ili nekom.
Lajkovati je isto sto i recimo svidjati se, voleti, a pretpostavljam da nikome ne kazes da im ( njoj) volis, da kazes " ja tebi volim"
 
joj, meni smeta, ne mogu da ispratim jer se ne zadržavam dugo...al volim najviše stranice...
e, pametno ti je to razmišljanje.....popularne ličnosti su i misionari u stvari......novak ni ne vodi stranicu, nema on za to vremena, al može da se shvati kao popularisanje ljubafi prema kućnim ljubimcima..poodlicama ili kako god...
 
U zivotu nas oblikuje vise stvari, nismo jednodimenzionalni. Potpuno mi je u redu stavljanje slika na kojoj nismo samo mi ili nas uopste nema. Kakve veze ima, to je samo slika.
Ili cesto menjanje slika, to je kao odraz nestabilnosti. Smesno.
 
ha.. tako mene kolega vozio na posao i najednom kaze:"odusevljava me kako ova baba vozi..nisam jos video zenu da ima takvu logiku u voznji".. ja ga gledam:"pa dobro, stvarno dobro vozi, ali nije baba".. kaze:"kako nije, pa ima 40 godina".. u tom trenutku sam ja imao 40 godina..pokopao me samo tako.. najgore je bilo sto je to rekao bez namere da me pokopa, stvarno je tako mislio o zenama od 40 godina..
nedavno nesto pricamo i on komentarise neku:" strava pchitj.. ima negde oko 40 godina".. a, reko, sad je picitj kad si i ti nabio 40 u dupe
 
Cisto da napisem koliko je nekim ljudima dosadno i koliko su optereceni.

Pre par meseci dobio sam nekoliko profila eminentnih forumasica na FB-u. Nemam profil, a privatnii zivoti tih forumasica su mi nebitni (dobro, ako nista drugo saznao sam ime moje najomiljenije forumasice, eto).

Da ne pisem uludo i da ne izmisljam, jedna forumasica ima ime iz jedne pesme poznatog hercegovackog pesnika, druga ima iz naslovne pesme Poslednje igre leptira, a treca se zove kao zena poznatog alkoholicara iz Bajcetine. Mislim da ima jos neka imena, ali sam zaboravio i ne zanima me.

Pazite s kime komunicirate i sta delite po netu...
 
ha.. tako mene kolega vozio na posao i najednom kaze:"odusevljava me kako ova baba vozi..nisam jos video zenu da ima takvu logiku u voznji".. ja ga gledam:"pa dobro, stvarno dobro vozi, ali nije baba".. kaze:"kako nije, pa ima 40 godina".. u tom trenutku sam ja imao 40 godina..pokopao me samo tako.. najgore je bilo sto je to rekao bez namere da me pokopa, stvarno je tako mislio o zenama od 40 godina..
nedavno nesto pricamo i on komentarise neku:" strava pchitj.. ima negde oko 40 godina".. a, reko, sad je picitj kad si i ti nabio 40 u dupe

:lol:
Muskarac se tek od 35. može tako nazvati. Do tada ste bebe :)
 
Cisto da napisem koliko je nekim ljudima dosadno i koliko su optereceni.

Pre par meseci dobio sam nekoliko profila eminentnih forumasica na FB-u. Nemam profil, a privatnii zivoti tih forumasica su mi nebitni (dobro, ako nista drugo saznao sam ime moje najomiljenije forumasice, eto).

Da ne pisem uludo i da ne izmisljam, jedna forumasica ima ime iz jedne pesme poznatog hercegovackog pesnika, druga ima iz naslovne pesme Poslednje igre leptira, a treca se zove kao zena poznatog alkoholicara iz Bajcetine. Mislim da ima jos neka imena, ali sam zaboravio i ne zanima me.

Pazite s kime komunicirate i sta delite po netu...

Au sad si nas pecno ko li su te
 

Back
Top