Vučić ponudio pomoć Rami

комшија

Stara legenda
Poruka
90.929
ПОСТАВЉАЊЕ ТЕМЕЉА ЗА НОВУ БАЛКАНСКУ ЗАЈЕДНИЦУ НИЈЕ ЗАДАТАК САМО ОВЕ ВЛАДЕ, ВЕЋ И СВИХ БУДУЋИХ СРБИЈАНСКИХ ВЛАДА!





http://www.danas.rs/politika.56.html?news_id=363963&title=+Vu%C4%8Di%C4%87+ponudio+pomo%C4%87+Rami+

Vučić ponudio pomoć Rami

Predsednik Aleksandar Vučić ponudio je pomoć albanskom premijeru Ediju Rami povodom razornih poplava koje su pogodile jug Albanije.

vuvicrama1.jpg


Vučić je izrazio duboko žaljenje zbog razornih poplava, koje su zadesile jug Albanije i prouzrokovale ljudske žrtve i veliku materijalnu štetu.

Vučić je naglasio da je Srbija spremna da pruži tehničku podršku i pomoć Albaniji u sprečavanju većih posledica te prirodne katastrofe, saopštila je služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
 
ПОСТАВЉАЊЕ ТЕМЕЉА ЗА НОВУ БАЛКАНСКУ ЗАЈЕДНИЦУ НИЈЕ ЗАДАТАК САМО ОВЕ ВЛАДЕ, ВЕЋ И СВИХ БУДУЋИХ СРБИЈАНСКИХ ВЛАДА!

Dalje od kraja rečenice nisam išao, jer nema smisla gubiti vreme na nepismene likove.
Ali hajde da probam još jednom, šta je to "Srbijanija" i kakve se tu "srbijanske vlade"? Ako može na Srpskom jeziku, slabo stojim sa jugoslovenskim mucanjem. Hvala.
 
Dalje od kraja rečenice nisam išao, jer nema smisla gubiti vreme na nepismene likove.
Ali hajde da probam još jednom, šta je to "Srbijanija" i kakve se tu "srbijanske vlade"? Ako može na Srpskom jeziku, slabo stojim sa jugoslovenskim mucanjem. Hvala.

Ма кеве ти? Прво научи ћирилицу па онда причај "о југословенском муцању" и српском језику. Овако је труба јбга.
 
A gde si ti video da ja ne znam ćirilicu?
Ja sam, a i svi ostali na forumu, video da ti ne znaš osnovu, da ne postoji "Srbijanija" kao ni reč "srbijanski".
Srbin a ne "Srbijanac" je nešto što izumrli Jugosloveni nika neće razumeti. Previše je mržnje i gluposti u takvim ljudima. Istorija je to pokazala.
 
A gde si ti video da ja ne znam ćirilicu?
Ja sam, a i svi ostali na forumu, video da ti ne znaš osnovu, da ne postoji "Srbijanija" kao ni reč "srbijanski".
Srbin a ne "Srbijanac" je nešto što izumrli Jugosloveni nika neće razumeti. Previše je mržnje i gluposti u takvim ljudima. Istorija je to pokazala.

Слажем се са овим, кад ми неко каже Србијанка звучи ми као увреда, а не као национална припадност.
 
Dalje od kraja rečenice nisam išao, jer nema smisla gubiti vreme na nepismene likove.
Ali hajde da probam još jednom, šta je to "Srbijanija" i kakve se tu "srbijanske vlade"? Ako može na Srpskom jeziku, slabo stojim sa jugoslovenskim mucanjem. Hvala.

Реч "СРБИЈАНИЈА" је само још један у низу неуспелих покушаја комунистичког олоша ДА НЕГИРАЈУ И ИЗБРИШУ СРБИЈУ ИЗ ПОСТОЈАЊА.........не обраћај пажњу - они су као и сваки други ситни инсекти.... уједају... ти се мало почешеш и све то прође....... смрад од људи...........
 
quote_icon.png
Оригинал поставио Reefer

Dalje od kraja rečenice nisam išao, jer nema smisla gubiti vreme na nepismene likove.
Ali hajde da probam još jednom, šta je to "Srbijanija" i kakve se tu "srbijanske vlade"? Ako može na Srpskom jeziku, slabo stojim sa jugoslovenskim mucanjem. Hvala.
Ма кеве ти? Прво научи ћирилицу па онда причај "о југословенском муцању" и српском језику. Овако је труба јбга.

Прво ти научи СЕЉОБЕРУ да НЕ ПОСТОЈИ БИЛО КАКВА СРБИЈАНИЈА - НЕГО САМО СРБИЈА И СРБИ !!!
 
Pizdousti demagog nastavlja da ponizava Srbiju a glupanderi sendvicari pojedu svaku fekaliju koju im on servira tacno se moramo pozabaviti svakim pojedinacnim slucajem njegovih poltrona i preduprediti ih da ne podrze neku novu majmuncinu kad se ove hulje kurtalisemo.
 
Браво за њега.

Него нигде не нађох вест да је понудио помоћ Власотинцу :think:

:)

Polako sa taja Vlasotince...

:)

Zna se sta su "prioriteti AV ..AV - u i paru muskih pantalona" - "EU bez alternative , OTAN , krediti kod MMF - e za placanje radnih mesta stranim firmama od 10..000.. do 50.000 evra/ po radnom mestu" , a ne , "tamo neki Vlasotinci , trudnice , penzioneri , oni na Birou za nezaposlene i dugovanja prema njima " ...
 
:)

Polako sa taja Vlasotince...

:)

Zna se sta su "prioriteti AV ..AV - u i paru muskih pantalona" - "EU bez alternative , OTAN , krediti kod MMF - e za placanje radnih mesta stranim firmama od 10..000.. do 50.000 evra/ po radnom mestu" , a ne , "tamo neki Vlasotinci , trudnice , panzioneri , oni na Birou za nezaposlene i dugovanja prema njima " ...

:( ...
 

Back
Top