Janković hteo u Vladu sa SNS

pa ja ne znam dal ima neko da se nije nudio za vlast

ceda i tadic su se nudili vucicu, evo jankovic

ko nije?

canak, sutanovac, ne znam ima li ko jos...mozda ovi bas sitni sto imaju po par glasova samo

- - - - - - - - - -

Ajde smiri se malo...opet će žutu na vlast..

...za jedno 100 godina...

koliko ljudi u glavnom odboru SNS ima u biografiji clansku kartu neke od stranaka DOS; kada budes znao odogovor, znaces koliko si u neznanju
 
Признао Јанко да је хтео да се нуди Вучићу. http://www.blic.rs/vesti/politika/j...-premijersko-mesto-i-zajednicku-vladu/ewmmz6v

Овде не да се попишао овим признањем по себи и својој странци већ је и показао да није у додиру са стварношћу, не страначки кандидат за председника хоће да буде на челу владе националног јединства са странкама које чине у Скупштини чине 5-15% посланика. Ја да сам Вучић пристао би на то јер би то до краја сахранило опозицију која би тиме престала да буде опозиција а постала би део Вучићевог режима.
 

Dugo se pitam, vredi li truda
ali sigurno da ti se svidja
zato zelim da sacekam malo u odluci ovoj
ne bih hteo da stradam

Necu da kopam po djubristu srece
ne bih da zaprljam ruke
moc pociva negde iza debelih vrata
ja bih hteo da vladam



Ref.
Zaboravicu potrebe i unutrasnje glasove
samo jedan je put koji vodi do trona
mi cekamo tvoj znak
mi cekamo tvoj znak
samo jedan je put koji dotice nebo
ja bih hteo da vladam

Mogu poznati bolji trenutak
mogu birati pogodno vreme
mogu cekati momenat srece
ne zelim da stradam

Ja cu mrzeti ledeno hladno
srcem sa sedam kora
ja cu pucati pravo u ledja
ja sam rodjen da vladam

...
 
Duck
Nemoj Sasa
Ovaj tekst je pregledan 9 552 puta

Umoran sa posla
peske ja se kuci vracam
u kafanu preko puta
s'radnicima svracam

Jedna tura, druga, sedma
otvori se dizna
al' nestade para svima
vremena su krizna

Krenem kuci znam da
zena jednu flasu krije
ako mi sad ne da
batine ce da dobije

Ma nema rakije

Kako nema, daj bre zeno
nervozan sam mnogo
sacu malo ja sa tobom
da postupam strogo

Prvo cu da pijem
pa cu da te bijem
pa cu tako pijan ja
po kuci da te vijam

Znam da tu je negde
bila rakijce jedna kila
ubicu te, bolje reci
gde si je sakrila

Ma ja sam, popila

Ref. 2x
Nemoj Sasa, nemoj Sasa
puno boli prazna flasa
crni Sasa, nemoj Sasa
ubice me ljubav nasa
i da li pamtis tvoje pice
kad pili smo samo sokice
nemoj Sasa

Je li zeno pijanduro
kako si to smela
ode zadnja flasa
sto smo doneli sa sela

Znas kako ja tucem
rukave zavucem
zakljucam te kljucem
na lakat na vucem

Pa dva, tri komada
jos u stilu Bruce Lea
pridavim te malo isto
kao zabu zmija

Al' boli rakija

Ref. 2x
 
Хахахах...Прангија је цар над царевима!

Вучић у првом кругу добио преко 50 %, има већину у парламенту а Прангија би да тражи концетрациону владу.



Али, оставмо се за тренутак тога што није имао ни једног посланика (ако не рачунамо оно троје што су издали ДЈБ а он их одмах откачио).

После избора се кренуло са протестима у неколико градова.

Да је Прангија тада позвао народ на улице, мислите ли да би било нечега?
 
Poslednja izmena:
Хахахах...Прангија је цар над царевима!

Вучић у првом кругу добио преко 50 %, има већину у парламенту а Прангија би да тражи концетрациону владу.



Али, оставмо се за тренутак тога што није имао ни једног посланика (ако не рачунамо оно троје што су издали ДЈБ а он их одмах откачио).

После избора се кренуло са протестима у неколико градова.

Да је Прангија тада позвао народ на улице, мислите ли да би било нечега?

 
Prangija je preuzeo titulu klovna srpske opozicije od Vuka Draskovica (od kada je ovaj potonji postao deo vlasti). Pa pokojni Nikola Secerovski je bio smisleniji od ove dijabole. Mnogi koji ga podrzavaju tripuju da je Prangija bio “zastitnik gradjana”, a istina je da sa obicnim ljudima nije imao nikakav realan kontakt. Imao je bolesno visoku platu, bavio se glupostima dok je imao funkciju. On ne zna kako razmislja obican gradjanin, sto mozda i nije toliko strasno, koliko je strasno to sto ne razume kako funkcionise politika u Srbiji. To sto oko sebe ima tu pseudoelitu koji ga loze da je opozicioni mesija koji ce spasiti Srbiju od velikog zlog AV, njega jos vise odaljuje od realnosti.

Da li je ovaj stvarno utripovao da se AV uplasioo toliko Prangijinih tvitova (posto je to sve sto ima od politicke aktivnosti), da ce sada da popusti i da ce ga postaviti za premijera.

Mislim da je svakom iole normalnom jasno da je Prangija dijabola, ali kako je uspeo da prevari onih famoznih 100 “elitnih” Srba koji su pomislili da je on konacno resenje za sve njihove molitve. Naravno, to samo govori o onima koji su potpisali to pismo podrske i predstavili nama obicnim smrtnicima kao svetao primer koji treba da sledimo. Tim cinom uspeli su samo da dokazu da su podjednako udaljeni od obicnog coveka i realnih problema.
 
Prangija je preuzeo titulu klovna srpske opozicije od Vuka Draskovica (od kada je ovaj potonji postao deo vlasti). Pa pokojni Nikola Secerovski je bio smisleniji od ove dijabole. Mnogi koji ga podrzavaju tripuju da je Prangija bio “zastitnik gradjana”, a istina je da sa obicnim ljudima nije imao nikakav realan kontakt. Imao je bolesno visoku platu, bavio se glupostima dok je imao funkciju. On ne zna kako razmislja obican gradjanin, sto mozda i nije toliko strasno, koliko je strasno to sto ne razume kako funkcionise politika u Srbiji. To sto oko sebe ima tu pseudoelitu koji ga loze da je opozicioni mesija koji ce spasiti Srbiju od velikog zlog AV, njega jos vise odaljuje od realnosti.

Da li je ovaj stvarno utripovao da se AV uplasioo toliko Prangijinih tvitova (posto je to sve sto ima od politicke aktivnosti), da ce sada da popusti i da ce ga postaviti za premijera.

Mislim da je svakom iole normalnom jasno da je Prangija dijabola, ali kako je uspeo da prevari onih famoznih 100 “elitnih” Srba koji su pomislili da je on konacno resenje za sve njihove molitve. Naravno, to samo govori o onima koji su potpisali to pismo podrske i predstavili nama obicnim smrtnicima kao svetao primer koji treba da sledimo. Tim cinom uspeli su samo da dokazu da su podjednako udaljeni od obicnog coveka i realnih problema.

Наше колеге *******и мрте елитне Србе.


И то им је заједничко са Вучићем.
 
Наше колеге *******и мрте елитне Србе.


И то им је заједничко са Вучићем.

a ти, јагуаркино злато, све што је против Вучића.
као фол против вучка си а уби се пљујући опозицију.

ЈБГ... сендвич се треба зарадити...

2000 за господина.
 

Back
Top