Трњење јагодица прстију

На левој руци већ данима трне јагодице прстију а поготово на средњем прсту. Шта може бити проблем? Десна рука све ок као и сви прсти на рукама генерално.
Moze biti do ukljesrenja nekog nerva u vratnom delu,pa cirkulacija losa.ne bi bilo lose da ti to proveris kod lekara.Da te be plasim,moze tu biti i nesto ozbiljnije.Od srca kada se ima problem,trni desna ruka i noga,a leva strana,ako nesto nije u redu sa glavom.Nedaj boze tromb,ili los dotok kiseonika u mozak.Ali mislim da ce to ipak biti do tog ukljestenja nekog nerva u vratnom delu.To ti kazem,jer i ja imam taj problem,ali sam ja to ispitao.Tako da je najbolje da proveris prvo kod tvog odabranog lekara,pa gde te posalje,dalje.
 
На левој руци већ данима трне јагодице прстију а поготово на средњем прсту. Шта може бити проблем? Десна рука све ок као и сви прсти на рукама генерално.

verovatno , nedostatak vitamina b6 i moze biti pocetak perifernog neuritisa.
 
Боље питати. Тело даје сигнале да нешто није у реду. Ваља на време спречити да се ствари не искомпликују.

Ма ок, али је боље да одеш до лекара, него да ти ми овде постављамо дијагнозе.
 
Ја ништа нисам учила, причам на основу искустава, мојих и туђих.

Кад се прокрви нестаје и трњење.

Сем тога, може да буде свашта, зато је најбоље код лекара.
 
verovatno , nedostatak vitamina b6 i moze biti pocetak perifernog neuritisa.
Ja to imam tu i tamo, cesto je razlog da spavam na toj ruci pa pritisak glave umrtvi te neke nerve, kada mi se to prvi put
desilo ( dva prsta su bila danima kao " mrtva") prilicno sam se uplasila, a onda mi je neurolog rekao da to nije nista, da pokusam
da spavam bez da turam glavu na ruku pa je nekada i proslo. Dogadja mi se i dan danas, ali ja znam da je u pitanju losa cirkulacija
i onda kako dodje, tako i prodje.
 
Ja to imam tu i tamo, cesto je razlog da spavam na toj ruci pa pritisak glave umrtvi te neke nerve, kada mi se to prvi put
desilo ( dva prsta su bila danima kao " mrtva") prilicno sam se uplasila, a onda mi je neurolog rekao da to nije nista, da pokusam
da spavam bez da turam glavu na ruku pa je nekada i proslo. Dogadja mi se i dan danas, ali ja znam da je u pitanju losa cirkulacija
i onda kako dodje, tako i prodje.

Па, то и ја кажем, а ови наши форумаши саранише човека :lol:
 

Back
Top