Svaleeacija

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.442
Toliko sam medju narod i u pokretu a znam dosta i pouzdano da skoro mogu da tvrdim da svaka druga zauzeta zena pozeli povremeni seks sa jos nekim muskarcem..
Sad se pitam sta je to,,internet pa svakojaki zahtevi za kres seme,, ili im je to nesto kvrcnulo od nekih harpova ili ko zna koje hemije u hrani??:bye:
 
Nisu zadovoljne i zadovoljene u vezi kojom su zauzete. Uhvatila ih rutina, ne pričaju im dovoljno njihovi muškarci da su lepe i poželjne, pa traže potvrdu sa strane... Nagađam, ja nemam takve želje, jedva i ovo postignem... :lol:
 
Toliko sam medju narod i u pokretu a znam dosta i pouzdano da skoro mogu da tvrdim da svaka druga zauzeta zena pozeli povremeni seks sa jos nekim muskarcem..
Sad se pitam sta je to,,internet pa svakojaki zahtevi za kres seme,, ili im je to nesto kvrcnulo od nekih harpova ili ko zna koje hemije u hrani??:bye:

To da zena pozeli povremeno seks sa drugim muskarcem je PRIRODNA STVAR.....


EVOLUCIJA radi POBOLJSANJA VRSTE nalaze da zensake jedinke imaju odnose sa vise jedinki.

BIOLOSKI NENORMALNO STANJE JE kada jedna zene ima odnose samo sa jednom muskom osobom celog zivota.

Covek nije monogamno bice u svoijim genima vec DEO COPORA u kome zenske jedinke povrem eno vode ljubav sa raznim muskim jedinkama.

U monoganiju je coveka UTERALA religija i klasno drustvo jer joj tako odgovara.

U besklasnom drustvu ne postoji brak (Engels)
 
Sto sta im je? To je uvek bilo tako, nego si ti stigao u te godine da primecujes.:)

- - - - - - - - - -

To da zena pozeli povremeno seks sa drugim muskarcem je PRIRODNA STVAR.....


EVOLUCIJA radi POBOLJSANJA VRSTE nalaze da zensake jedinke imaju odnose sa vise jedinki.

BIOLOSKI NENORMALNO STANJE JE kada jedna zene ima odnose samo sa jednom muskom osobom celog zivota.

Covek nije monogamno bice u svoijim genima vec DEO COPORA u kome zenske jedinke povrem eno vode ljubav sa raznim muskim jedinkama.

U monoganiju je coveka UTERALA religija i klasno drustvo jer joj tako odgovara.

U besklasnom drustvu ne postoji brak (Engels)

Blajbi ti si pobrkao sve moguce nauke i teorije.
 
Toliko sam medju narod i u pokretu a znam dosta i pouzdano da skoro mogu da tvrdim da svaka druga zauzeta zena pozeli povremeni seks sa jos nekim muskarcem..
Sad se pitam sta je to,,internet pa svakojaki zahtevi za kres seme,, ili im je to nesto kvrcnulo od nekih harpova ili ko zna koje hemije u hrani??:bye:

normalno je to...sve vremenom postane rutina pa i to...sve kad tad dosadi
 
Nista ja nisam pobrkao.

Ja tvrdim da je MENJANJE PARTNERA U ZIVOTU I BRAKU NORMALNA I POZELJNA STVAR SA ASAPETA RAZVOJA LJUDSKE VRSTE I EVOLUCIJE.

Ja tvrdim da ako mu padne na pamet da menja partnerku, tj. mene dok smo u braku, to bi vrlo lako moglo da ga ubije! Just saying... :whistling:
 
Sto sta im je? To je uvek bilo tako, nego si ti stigao u te godine da primecujes.:)

Tačno.
Kad dvoje izrode decu, iškluju ih, prodju zajedno sito i rešeto, misliš da ih puno tangira kad povremeno švrljnu sa strane?
Bila reportaža onomad o zimskim večerima po vlaškim selima. Kako padne mrak, tako krene Mile kao da popije kafu kod Pere, a u stvari id kod Žikine Dese. A Žika nije kući, jer je kao skoknuo do Pere na kafu, a u stvari otišao do Djokine Mileve, pošto Djoka nije kući (otišao na kafu kod Pere)... i tako odvajkada redom dan za danom...
 
Ja tvrdim da ako mu padne na pamet da menja partnerku, tj. mene dok smo u braku, to bi vrlo lako moglo da ga ubije! Just saying... :whistling:

da, al to kad bi ti znala
a obično prevareni saznaju zadnji

- - - - - - - - - -

Nista ja nisam pobrkao.

Ja tvrdim da je MENJANJE PARTNERA U ZIVOTU I BRAKU NORMALNA I POZELJNA STVAR SA ASAPETA RAZVOJA LJUDSKE VRSTE I EVOLUCIJE.

kake veze švaleraj ima sa razvojem ljudske vrste i sa evolucijom životati
 
Tačno.
Kad dvoje izrode decu, iškluju ih, prodju zajedno sito i rešeto, misliš da ih puno tangira kad povremeno švrljnu sa strane?
Bila reportaža onomad o zimskim večerima po vlaškim selima. Kako padne mrak, tako krene Mile kao da popije kafu kod Pere, a u stvari id kod Žikine Dese. A Žika nije kući, jer je kao skoknuo do Pere na kafu, a u stvari otišao do Djokine Mileve, pošto Djoka nije kući (otišao na kafu kod Pere)... i tako odvajkada redom dan za danom...

da, kod vlaha je sodoma i gomora
 
Tačno.
Kad dvoje izrode decu, iškluju ih, prodju zajedno sito i rešeto, misliš da ih puno tangira kad povremeno švrljnu sa strane?
Bila reportaža onomad o zimskim večerima po vlaškim selima. Kako padne mrak, tako krene Mile kao da popije kafu kod Pere, a u stvari id kod Žikine Dese. A Žika nije kući, jer je kao skoknuo do Pere na kafu, a u stvari otišao do Djokine Mileve, pošto Djoka nije kući (otišao na kafu kod Pere)... i tako odvajkada redom dan za danom...

Što su uvek vlaška sela? Kakav rasizam, šta li... Drama! :pljus:
 
Tačno.
Kad dvoje izrode decu, iškluju ih, prodju zajedno sito i rešeto, misliš da ih puno tangira kad povremeno švrljnu sa strane?
Bila reportaža onomad o zimskim večerima po vlaškim selima. Kako padne mrak, tako krene Mile kao da popije kafu kod Pere, a u stvari id kod Žikine Dese. A Žika nije kući, jer je kao skoknuo do Pere na kafu, a u stvari otišao do Djokine Mileve, pošto Djoka nije kući (otišao na kafu kod Pere)... i tako odvajkada redom dan za danom...

Nisam ja tako napisao, nego da je deo zena izgubio prirodne instikte i stekao neke socijalne, a pri tome drustvo se menjalo tako da ona jedna polovina tezi monogamiji, ako se tu oseca sigurno, a druga polovina ima svakavih ideja.
 
da, al to kad bi ti znala
a obično prevareni saznaju zadnji

....
Bolje ikad nego nikad. Činjenica je da ipak saznaju. Mogu ja i tad da ga roknem...

- - - - - - - - - -

Pa sta ti hoces?

Ni mis ne ide uvek na istu rupu...

Dosadi brate sve i kada je najbolje...

Treba malo promene, to OSVEZAVA odnos, verovala ili ne...:per:

Ne verujem! To su izmislili oni koji nisu mogli da ga drže u gaćama, da opravdaju sebe.
 
Toliko sam medju narod i u pokretu a znam dosta i pouzdano da skoro mogu da tvrdim da svaka druga zauzeta zena pozeli povremeni seks sa jos nekim muskarcem..
Sad se pitam sta je to,,internet pa svakojaki zahtevi za kres seme,, ili im je to nesto kvrcnulo od nekih harpova ili ko zna koje hemije u hrani??:bye:

Za muskarce je to prirodno, normalno al kad su zene u pitanju onda je neki kvrc, harp ili sta ti ja znam.
 
Ne verujem! To su izmislili oni koji nisu mogli da ga drže u gaćama, da opravdaju sebe.

Ja ne znam, ali meni svaka zena dosadi vec posle godinu dana braka...

Kada znam koliko ima dlaka, sta ce da radii u krevetu, gde treba da uhvatim....Begaj bre!

Treba osvezenje, omrzno mi je uvek sa istom persaonom...

Svet je naopako nacinjen zato sto je to tako nekome odgovaralo i odgovara i danas.

- - - - - - - - - -

Za muskarce je to prirodno, normalno al kad su zene u pitanju onda je neki kvrc, harp ili sta ti ja znam.

I za zene je normalno.

Danas zene varaju ako ne vise, a ono jednako sa muskarcima.
 
Ja ne znam, ali meni svaka zena dosadi vec posle godinu dana braka...

Kada znam koliko ima dlaka, sta ce da radii u krevetu, gde treba da uhvatim....Begaj bre!

Treba osvezenje, omrzno mi je uvek sa istom persaonom...

Svet je naopako nacinjen zato sto je to tako nekome odgovaralo i odgovara i danas.

- - - - - - - - - -



I za zene je normalno.

Danas zene varaju ako ne vise, a ono jednako sa muskarcima.

Najlakše je odustati, ali je teško začiniti i poboljšati ono što imaš.
Svakako je lakše pojuriti za novom suknjom, nego istražiti ovu koju imaš i videti je na nov način. Pa nisu žene crtež u 2D...

- - - - - - - - - -

Sve je pitanje zrelosti emotivne i mentalne i nekih posebnih osobina. Nije ni za muskarce normalno. I jedni i drugi lazu kada o tome pricaju.

Bravo! :ok::worth:
 
Poslednja izmena:

Back
Top