Druga sezona "Ubica mog oca" na novom TOP kanalu

Milos 13

Iskusan
Poruka
6.075
United Media (SK, N1, Grand, Cinemania, Fight Channel, iDJ, Lov i ribolov) pokreće novi TOP kanal, koji će godišnje emitovati dve do tri premijerne visokobudžetne domaće serije, kao i originalni zabavni program domaće produkcije (dnevni kviz, kulinarski šou itd.) i najgledanije svetske serije.

TOP kanal ulazi na velika vrata emitovanjem druge sezone serije koja je tokom prošle godine oborila sve rekorde gledanosti u Srbiji – "Ubice mog oca", sa prvom epizodom koja će se emitovati 18. decembra.

Pored "Ubica mog oca", gledaoci će moći da prate i hit serije kao štu su "Homeland", "Sons of Anarchy", "Državni posao", "Odmori se, zaslužio si", "Bron", "Gomorrah", "Hell on wheels" i mnoga druga iznenađenja

TOP kanal biće emitovan u četiri zemlje regiona: u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Makedoniji, za početak na SBB-u, Telemachu, Total TV-u i D3i. Dok se kanali ovog tipa u svetu dodatno naplaćuju, platforme na kojima će da krene su omogućile da se TOP kanal nađe već u osnovnoj ponudi.

ubice-mog-oca-Promo.jpg


http://rs.n1info.com/a346234/Showbiz/Showbiz-vesti/Ubice-mog-oca-na-TOP-kanalu.html
 
Kad krece ovaj TOP kanal bas 18. decembra ili ranije ?? Jedva cekam da gledam Sons of anarchy i ostale strane serije lepo legnem na krevet ko covek a ne ovako da gatam kakva ce da bude slike i da krivim kicmu ispred kompa ..
Povezes komp sa televizorom, kupis bezicnu tastaturu sa touchpad-om i udri.

on topic
Ne znam kako ce mi leci ova druga sezona UMO. Bice mnogo lobanja koje mi idu na p*ckin zivac, a Tihomir Arsic prednjaci.
 
Jos nema svih likova, ali veci deo glumacke ekipe da krene na casove glume kod Tike Stanica i Marka Janketica.

Marko Janketic je najgori glumac ikada ... Od tih mladjih ispod 40 godina najbolji su Miodrag Dragicevic , Branko Jankovic i Igor Djordjevic .. Mani me covece glumaca u pokusaju tipa Janketic , Kicic , Aleksandar Radojicic ... Od tih likova bi i ti i ja bolje odglumeli sta treba ..
 
Milena Vasic glumi Svetlanu :rotf:

Vec u prvoj epizodi su poceli sa zapletom iz najgorih sapunjara. Advokatica Marija je trudna al' je Aleksandar ne voli, dok su Jeleni u koju je zaljubljen izvadili reproduktivne organe i nikad nece moci da imaju zajednicko potomstvo. Ja se ic ne razumem u oruzje i ne znam kakve su te duge devetke. Je l' su to oni rasprskujuci meci? Prosto je nemoguce da je jedan metak unistio matericu i oba jajnika. :roll:

Scena sa Kosticem pored bolnickog kreveta dok Jelena jos lezi komatozna :zcepanje: Uloga Spasoja je bila njegov vrhunac.

Cak je i Natasa Ninkovic popustila sa glumom. Mirjana Karanovic je OK, valjda. Stimac ceo zivot izgleda kao da se usro. Tesko mi je da ocenim malog Janketica jer ima onu facu koja te tera da ga pljunes i sutnes u glavu, i dalje od toga ne mogu da vidim. Matori Janketic je bas propao, strasno sta bolest i starost urade coveku.

Prepoznala sam makroa iz Senki nad Balkanom, sto mu je Pletikosic prosuo mozak, ovde glumi Cecino obezbedjenje.

U principu, sve to mogu i da svarim, ali je zaista glupo sto prva sezona nije dobila konacan epilog nego je ceo rasplet puj-pike ne vazi, idemo ispocetka. Svakako imaju dovoljno materijala za drugu sezonu: estradno ubistvo, narko dileri, ljubavni trougao, zgepce na putu, jos nije jasno ni ko je pravi otac inspektora Aleksandra i ne znam cemu na sve to tovare Milicino ubistvo i onaj Sitilend.
 
Првих 5 епизода су тапкали у месту и малте-не се ништа није догађало,од 6. почиње да буде динамичније а уводе се и нови ликови и прича се шири,све са намером да има материјала за евентуалну и извесну 3.сезону.Али одавно није занимљиво,требали су да ураде једну сезону,али квалитетну.
 

Back
Top