Svetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018

DjomlaSPLAT

Ističe se
Poruka
2.037
Fifa_World_Cup_Russia_2018_logo.jpg

Grupa A

1. Rusija
2. Saudijska A.
3. Egipat
4. Urugvaj

Grupa B

1. Portugalija
2. Španija
3. Maroko
4. Iran

Grupa C

1. Francuska
2. Australija
3. Peru
4. Danska

Grupa D

1. Argentina
2. Island
3. Hrvatska
4. Nigerija

Grupa E

1. Brazil
2. Švajcarska
3. Kostarika
4. SRBIJA

Grupa F

1. Nemačka
2. Meksiko
3. Švedska
4. Južna Koreja

Grupa G

1. Belgija
2. Panama
3. Tunis
4. Engleska

Grupa H

1. Poljska
2. Senegal
3. Kolumbija
4. Japan

To je to za pocetak. Neka ovo bude, neka opsta tema za SP.
 

Prilozi

  • 2018_FIFA_WC.png
    2018_FIFA_WC.png
    40,1 KB · Pregleda: 5
Poslednja izmena:
Svaki put IDENTICNO:

Srbija je na SVAKOM Sv. prvenstvu u grupi sa Brazilom!

I Jugoslavija je bila REDOVNO!

ne lupaj. igrali smo i sa argentincima, svabama, spancima, ma sa svima.

- - - - - - - - - -

grupa F mi se cini kao najneizvesnija sto se tice nekog favorizovanja, a bogami ni Hrvati nemaju laku grupu, ali ipak nemacka grupa je daleko najjaca

- - - - - - - - - -

jel ce igrati Ibrahimovic za svedjane?
vec je mnogo mator, koliko uopste moze da pruzi

- - - - - - - - - -

nego sta mislite, dal je Putin stelovo grupe :mrgreen:
 
Ako hocemo ( a ocemo ) da prodjemo grupu onda . . .

Prvu utakmicu moramo da pobedimo KostaRiku . ( jbga , ako hocemo dalje onda nekoga moramo :dash: da dobijemo )

Drugu utakmicu igramo zatvoreno , povuceno i maksimalno oprezno , i iscupamo nereseno sa shvajcarcima .:rtfm:

E sad treca utakmica sa Brazilom . Tu se pomirimo sa porazom i samo molimo boga:worth: da nas mnogo ne napune a nece jer

ce Brazilci sve da rese u prva 2 susreta i verovatno ce ovaj treci da odmaraju najbolje igrace .

Bitna je gol razlika i ako se ovakav sled dogadjaja ostvari mi ce mo biti drugi u grupi .:klap:

Ima da kopiram ovaj dana gospodnjeg 01 12 2017 komentar i posle prvog kruga da vam

svima pricam JESAM LI VAM REKAO
 
Poslednja izmena:
mozes i u zadnjih 50 godina slobodno da navedes

- - - - - - - - - -

Vjerojatno trolaš, ali svejedno:
1990., 1998., 2006., 2010.

Pre u doba Juge: 30, 50, 54, 74.

evo vidim kolege vec dale precizne podatke

- - - - - - - - - -

Prolazimo grupu 100%.

ako odigraju muski, mozemo mi i svajcarce i kostariku dobiti

za brazil ne bih davao nikakvu prognozu, jer to je brazil

tu utakmicu igrati najbolje sto umemo, pa sta bude, bice, nije nikakva sramota izgubiti utakmicu od brazilaca

samo da nam se ne ponovi argentina ili holandija i da dobijamo po komada 6
 
Grupa A:

Rusi i urugvajci idu dalje, urusi ce biti ubedljivo prvi sa svih 9 bodova, a rusi ce sa minimalnim pobedama u duelima sa Egiptom i SA da prodju dalje....

Grupa B:

Spanci ubedljivo prvi, portugalci drugi..eventualno bi Maroko mogao da zapreti portugalcima

Grupa C:

Francuska bez problema prva, a od preostalih ekipa neizvesnu borbu za drugo mesto ce voditi Peru i Danska

Grupa D:

Argentina prva sa verovatno svih 9 bodova, a za drugo mesto ce da se bore Island i Hrvatska

Grupa E:

Brazil ubedljivo prvi, a nama ce verovatno da budu dovoljna 4 boda iz prva dva kola da prodjemo dalje....

Grupa F:

Nemci ce da protutnje grupom kao brzi voz, a Svedjani ce po meni bez vecih problema da budu drugi...

Grupa G:

Belgija ce biti prva, a ostavljam mogucnost da Tunis iznenadi engleze

Grupa H:

Kolumbija i Poljska glavni kandidati za prvo mesto dok bi Senegal tu lako mogao da se umesa...japanci nece dobro da prodju....


Potencijalna prijatna iznenadjenja: Island, Peru, Tunis, Maroko...i Srbija :)

Potencijalna neprijatna iznenadjenja: Portugalija, Hrvatska i Engleska

Brazil, Argentina i Nemacka.....neko od njih ce da osvoji svetsko prvenstvo. Nemcima dajem nesto manje sanse jer igraju sa nama u osmini finala :mrgreen:...
 
Ako hocemo ( a ocemo ) da prodjemo grupu onda . . .

Prvu utakmicu moramo da pobedimo KostaRiku . ( jbga , ako hocemo dalje onda nekoga moramo :dash: da dobijemo )

Drugu utakmicu igramo zatvoreno , povuceno i maksimalno oprezno , i iscupamo nereseno sa shvajcarcima .:rtfm:

E sad treca utakmica sa Brazilom . Tu se pomirimo sa porazom i samo molimo boga:worth: da nas mnogo ne napune a nece jer

ce Brazilci sve da rese u prva 2 susreta i verovatno ce ovaj treci da odmaraju najbolje igrace .

Bitna je gol razlika i ako se ovakav sled dogadjaja ostvari mi ce mo biti drugi u grupi .:klap:

Ima da kopiram ovaj dana gospodnjeg 01 12 2017 komentar i posle prvog kruga da vam

svima pricam JESAM LI VAM REKAO
Добијамо Бразил а губимо од Костарике и Швајцарске.

Живи били па видели.:D
 
koliko sam razumeo, Krstajic i definitivno treba da potpise ugovor za novog selektora.

ne zelim da nipodastavam Krstajica ili slicno, on je tu sticajem okolnosti, ali

cinjenica da je gospodin Muslin, trener koji nas je odveo na prvenstvo, sutnut bez presedana kao nagrada za uspeh. jer nije dozvolio da neko sa strane mulja to ekipi.

to je mrlja na srpskom fudbalu.

jos je vece iznenadjenje za mene, da fudbalska javnost...gotovo da nema neke reakcije, ko da je to skroz ok. slabo ko je dao podrsku bivsem selektoru.
 

Back
Top