Certifikat o nevinosti pre stupanja u brak

Hahah wtffff …. hej sledeci put prosledi index jer je veoma iscrpljujuce dekodirati moronski.
Drugooo … mali tip za u buduce.. ako se clanak zavrsava sa “DA LI STE SOKIRANI”...to je clickbait.. I ni pod kojim slucajem se ne sme koristiti kao izvor pouzdanih informacija. To je veoma vazno jer ignorencija populacije dostigla nivo epidemije. Trece ta studija je listovala sve moguce nacine sa svrhom da DALJE proucava kako je muski DNK zadrzan …. pravi medicinski strucnjaci zapravo smatraju da je ta cetvrta opcija apsurdna. Lljudi takodje dele 96% DNA sa sipanzama ( u tvom slucaju ocigledno vise homoignoremusu). Sada , ja znam da je kompletno beskorisno debatovati dalje o tome ...jer su vam pojmovi kao cinjenice i spekulacije razmnjivi i bez ikakovg znacenja. U svakom slucaju umesto da spekulisete gluposti bilo bi lakse za sve nas ako bi ste investirali svo extra vreme koje inace provodite u potrazi za nacinima da kontrolisete zene na jednog dobrog psihologa i dalje obrazovanje… jer ovo je depresirajuce.
Iiii da zavrsim ovu razmenu na pozitivnoj noti ....zelim da podsetim da ti vi nemate razloga da brinete o zenskoj sexualnosti... jer takvim primitivcima dlan je najrealnija opcija ... tako da nema razloga da mucite tudju muku .


Btw….. sta je sa tvojom opsesijom sa Brusom? Mislim wowww.
 
Ok ajmo druga postavka,muskarac sto vise riba kresne to mu raste ego reputacija i sve ga vise spopadaju,a zena aj sto se u drustvu posmatra kao laka ,nego sto se licno raspada fizicki i mentalno sto ne moze zadrzati nikog duze osim za sex

То је само у главама људи.

Девојка не може бити ****** док није удата, просто тражи сродну душу ( а и стиче искуство, да мужу сутра не буде досадна).

Не, него ће да се залепи за једног да село случајно нешто не каже.

Прошла та времена.
 
To je jedan od najcescih razloga za razvode brakova: laganje zena o nevinosti prilikom stupanja u brak.

Ko god imalo poznaje psihologiju muskaraca zna da oni vise vole one "nenevine" . :) To su price za malu djecu da je nekakva nevinost na cijeni i bezrazlozno maltretiranje zenskog pola. Muskarac ce ozeniti onu koja mu se svidi ,a to ne zavisi od nevinosti.To je sva filozofija. Niti neciji karakter zavisi od toga.
Tako da,ja sam za certifikat,ali obavezno za oboje. :))
 
Ja neka sanse da bih ozenio neku za koju odmah procenim kakvog je morala,i vecina zeni fine a krese radodajke

Ja bih prije rekla da je obratno. Zena koja je bila sa vise muskaraca lako ce na osnovu iskustva da "zbari" i tog jednog vise za brak. I to ce naci bas nekog finog.
Ove sto vjeruju u ljubav,obicno nadrljaju.Ili nadju kakvu budalu ili ostanu same.
 

Back
Top