Sta vam ulepsa dan ?


Koje su to one male lepe stvari , pored sexa, naravno,koje vam ulepsaju dan. ?

Bax !
Dvorišni ljubimac...
Neko voli da su mu dvorišni ljubimci - kokoške.
Ja sam se odlučio za nem. ovčara !
Dobar je, ovih dana će da progovori, ima nagoveštaja !


- - - - - - - - - -

sada si pocela da izvoljevas..:lol:..bitno je da ga ima, bez obzira da li je dan ili noc..:malav:

Što, bre, nagrdiste ovaj forum ?
Od jutros na tri tvoje poruke pokušavam da kresnem repku
a sistem je neumoljiv....neda.
Dole sistem, hoćemo anarhiju !
 
Ne znam, meni se te sitnice ne dešavaju baš svaki dan.

Pamtim jednu koja mi je baš ulepšala dan. Prošlog leta, krenula na Adu, normalno muzika, sluške u ušima, stojim na stanici, smejuljim se i pocupkujem u ritimu pesme. I priđe mi srednjovečna žena i kaže "jao tako ste mi ulepšali dan, od jutros samo vidjam neka namrgođena lica, vas je milina za videti". To me baš usrećilo. Valjda me usrećuje da drugima prenosim pozitivnu energiju (kadgod je imam).
 

Koje su to one male lepe stvari , pored sexa, naravno,koje vam ulepsaju dan. ?



Vidim da se ovde sugeriše da je seks mala lepa stvar. To nije tačno. Nije seks mali, nije ni stvar, a bogami koji put nije ni lep. Što da se lažemo. :rotf:

Dan mi ulepša kad slučajno sretnem nekog kog dugo nisam video pa mi se iskreno razveseli, a ne okrene glavu od mene. :lol:
 
Na rastanku ispuni mi, samo jednu zelju, da poslednji casi srece, prodju u veselju. Podjimo u krcmu staru, gde ciganin stari svira, da uz zvuke violine, nadjem srcu mira. U ocima suza nemam, nece ih ni biti, u srcima sta se zbiva, ne mozemo skriti.

- - - - - - - - - -

violina
 
Jao sto sam srecan sto je pao sneg, sto sad trosim pare i na grejanje, sto moram da cistim oko kuce, sto su mi stigle neke opomene za stan, sto sam kupio tesne cipele:zaljubljena:

Kako je moguce da svaki put kad kupujem cipele moram uzeti po pola broja vece?:sad2:
Zar ne bi trebalo sa godinama da mi raste nos i usi, a ne noge?:malav:
 
Najlepši osećaj za ceo dan je kad znaš da si neki posao završio (naročito neki za mene teži kao što su kopanje ili prihrana pčelinjaka)pa kad konačno sedneš u auto i ideš kući. Više radim otkad se vodim kao nezaposleno lice, i više cenim slobodno vreme nakon tih poslova, najčešće u vezi sa pčelama
 
Jao sto sam srecan sto je pao sneg, sto sad trosim pare i na grejanje, sto moram da cistim oko kuce, sto su mi stigle neke opomene za stan, sto sam kupio tesne cipele:zaljubljena:

Kako je moguce da svaki put kad kupujem cipele moram uzeti po pola broja vece?:sad2:
Zar ne bi trebalo sa godinama da mi raste nos i usi, a ne noge?:malav:

:rotf:

- - - - - - - - - -

Ulepsa mi dedin unuk dan, pardon vece...:D
 

Back
Top