Sta vam ulepsa dan ?

Kad me neko od ljudi koje znam od najranijeg detinstva (rodbina, ukućani i po neki komšija) zove Milanče :hahaha: Obožavam taj nadimak. Sam sebe zovem Milanče, a to mi je i ime na instagramu.
Ovo Vaske mi je onako... Svi mi Vasići imamo taj nadimak (Vaske), ali Milanče je nekako samo moj nadimak. Imam ja naravno još nadimaka (Miki, Milence, Mile-Pile :hahaha: ) ali Milanče mi je najdraži nadimak
 
I tako je Vaske, zvani Milanče, obznanio narodu forumskom svoje ime na Insta, pa ko voli neka zaprati ili makar proviri... Jaka fora, majke mi. Eto, ulepša mi dan.... :zcepanje:

A što onda ne ukucaš Milanče pa vidi šta će ti iskočiti. Nije tako kao što pričaš :)
Kad nebi pratio preko 20.poznatih ličnosti na instagramu, imao bi jedno 5-6 pratilaca više nego što ja pratim. To su te nepoznate osobe koje me iz nekog razloga prate. Možda sam im lep :hahaha:
 
A što onda ne ukucaš Milanče pa vidi šta će ti iskočiti. Nije tako kao što pričaš :)
Kad nebi pratio preko 20.poznatih ličnosti na instagramu, imao bi jedno 5-6 pratilaca više nego što ja pratim. To su te nepoznate osobe koje me iz nekog razloga prate. Možda sam im lep :hahaha:

Ma divno, nego nemam Insta, a i da imam, odakle mi. :manikir:
Ali verujem ti ja, ništa ne brini...
 
Ma divno, nego nemam Insta, a i da imam, odakle mi. :manikir:
Ali verujem ti ja, ništa ne brini...

A i da imaš, odakle ti šta ? :hahaha:
Zvao sam se i Vaske na kratko na instagramu, al ajd ti ukucaj u pretraživanju Vaske ili Milanče, pa čak i moje ime i prezime. To nije dovoljno. Znaš li ti koliko ima Vasketa ili Milančeta na instagramu, ili npr ljudi koji se zovu i prezivaju kao ja
 

Back
Top