Nabolji hematog - koagulacija
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Nabolji hematog - koagulacija

Početnik
    Učlanjen
    23.06.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nabolji hematog - koagulacija

Veliki pozdrav za članove . Ja sam stari član ali dugo nisam aktivna. Nisam iz Srbije, dolazim iz BiH. Mi smo svoju curicu dobili prije 3 godine.

Dvije sedmice poslije poroda dobila sam masivan moždani i dvije tromboembolije. Fala Bogu pa je sve prošlo bez velikih posljedica.
    Eh sad, ja sam sve nalaze uradila, dobila terapiju ali sada bih trebala mišljenje baš, baš dobrog stručnjaka u oblasti hematologije - koagulacije.

Čula sam za prof Predraga Miljića i dr Branka Bajić. Molim Vas za vaša iskustva. Nadam se da nisam fulala objavom ovdje

Veliki pozdrav i hvala

Poznat macka vracarka (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    253

Podrazumevano Re: Nabolji hematog - koagulacija

Radim i krecem se u svetu medicine a na moju zalost lecila sam dete od teske hematoloske bolesti pa bih mirne savesti preporucila da se javite na Institut za majku i dete dr Dragomiru Djokicu ili dr. Kuzmanovicu na odeljenju decije hematologije.
    Za dr Djokica znam da pregleda i privatno negde dok za dr. Kuzmanovica ( lecio moje dete) nisam sigurna.

- - - - - - - - - -

Radim i krecem se u svetu medicine a na moju zalost lecila sam dete od teske hematoloske bolesti pa bih mirne savesti preporucila da se javite na Institut za majku i dete dr Dragomiru Djokicu ili dr. Kuzmanovicu na odeljenju decije hematologije.
    Za dr Djokica znam da pregleda i privatno negde dok za dr. Kuzmanovica ( lecio moje dete) nisam sigurna.
    Za srećan život potrebno je dobro zdravlje i slabije pamćenje...

Slične teme

1. Koji je nabolji bestplatni hack (ali da radi)
    Autor To Nisam Ja u forumu Internet
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 19.09.2015., 07:30
  2. Nabolji i najgori film
    Autor EpOx_ u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 14.04.2007., 19:29

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku