Zajedničke teme

loš đak Boža

Ističe se
Poruka
2.144
Primećujem da sa sve manje ljudi na forumu imam zajedničke teme. Ili je prevelika navala idiota na pojedine teme pa umesto da normalno komuniciraš sa zainteresovanima, većina vremena prođe u odgovaranju na iritantne poruke kontramišljenika, ili je premalo ljudi zainteresovano za ono što mene interesuje.
Malo sam se umorio od vrtenja u istom krugu
 
Primećujem da sa sve manje ljudi na forumu imam zajedničke teme. Ili je prevelika navala idiota na pojedine teme pa umesto da normalno komuniciraš sa zainteresovanima, većina vremena prođe u odgovaranju na iritantne poruke kontramišljenika, ili je premalo ljudi zainteresovano za ono što mene interesuje.
Malo sam se umorio od vrtenja u istom krugu

Normalno da imaš malo istomišljenika na forumu, zato i dolaziš ovde ili da bi skratio vreme ili..ili...

Forum je prevaziđena forma, pa ako nema kvaliteta, tako mu se i desi, da nema diskusija, ono čemu su namenjeni.
 
ne vidim da je iko od vas nešto konkretno preduzeo i stvorio novi pravac, eto i moj omiljeni boža, otvori uopštenu temu..
generalno, ne smetaju mi neistomišljenici, ali mi smetaju i najdosadniji su ljudi koji vrte 3-4 odgovora uvek ista i na sve teme..
 
Primećujem da sa sve manje ljudi na forumu imam zajedničke teme. Ili je prevelika navala idiota na pojedine teme pa umesto da normalno komuniciraš sa zainteresovanima, većina vremena prođe u odgovaranju na iritantne poruke kontramišljenika, ili je premalo ljudi zainteresovano za ono što mene interesuje.
Malo sam se umorio od vrtenja u istom krugu

Godinama sam uživala, isključivo, na Književnosti u Malom klubu pesnika.
Sada se jako lepo družim (ispričam/ispišem) na Mozaiku.
Pa zato i dolazim na Krstu i dalje, jer nalazim ljude sa kojima se jako lepo razumem.
 
ne mislim da je forum prevaziđena forma, ali je došlo do prezasićenja svakako
a tu je i način kako većina gleda forum

Opada nam populacija komso, mislim forumaska populacija.
Klincima su zanimljivije druge stvari i drugaciji vid komunikacije.

Ovde smo ostali manje-vise isti ljudi i nema nekih iznenadjenja na temama, mozda je neko promenio misljenje u odnosu na pocetak forumaskog zivota.
Mada je problem i kako se docekuju novi clanovi, odmah su optuzeni da su klonovi sto iznervira ljude i oni brzo odu.

Stariji clanovi koji su otisli a sa kojima je vredelo razgovoarati se ne vrate uvek, uglavnom nemaju zelju da se vrate ovde.
 
Opada nam populacija komso, mislim forumaska populacija.
Klincima su zanimljivije druge stvari i drugaciji vid komunikacije.

Ovde smo ostali manje-vise isti ljudi i nema nekih iznenadjenja na temama, mozda je neko promenio misljenje u odnosu na pocetak forumaskog zivota.
Mada je problem i kako se docekuju novi clanovi, odmah su optuzeni da su klonovi sto iznervira ljude i oni brzo odu.

Stariji clanovi koji su otisli a sa kojima je vredelo razgovoarati se ne vrate uvek, uglavnom nemaju zelju da se vrate ovde.

Istina, sve ima svoj neki početak i kraj. Ne verujem da ću otići pa se više nikad ne vratiti, ali mislim da će mi malo pauze dobro doći
 
Primećujem da sa sve manje ljudi na forumu imam zajedničke teme. Ili je prevelika navala idiota na pojedine teme pa umesto da normalno komuniciraš sa zainteresovanima, većina vremena prođe u odgovaranju na iritantne poruke kontramišljenika, ili je premalo ljudi zainteresovano za ono što mene interesuje.
Malo sam se umorio od vrtenja u istom krugu

pa nemoj da se vrtish, istrchi krug
pauza, pa opet ako ti prija

stare priche su izlizane, ko bre ponovo da objashnjava i da se raspisuje nashiroko , ozbiljno
par rechi, sasvim dovoljno za one koji znaju
 
Mogu samo u svoje ime da pričam - ja dodjem ovde umoran posle posla i hoću da se opustim. Zato ne čitam teme čiji uvodni post sadrži više od nekoliko rečenica. A neka normalna i smislena tema, u kojoj treba stvarno da se razmenjuju mišljenja, teško može da se otvori sa jednom rečenicom.
Samim tim sam usmeren da učestvujem na temama tipa "el volte više pedu ili sesi?"

P.S. To mi ne smeta, rekoh već da hoću ovde da se opustim.
Ponekad me neko iznervira pa se uozbiljim i izlijem na njega sve frustracije i komplekse iz detinjstva, ali se uglavnom samo zezam.
 
Poslednja izmena:
Primećujem da sa sve manje ljudi na forumu imam zajedničke teme. Ili je prevelika navala idiota na pojedine teme pa umesto da normalno komuniciraš sa zainteresovanima, većina vremena prođe u odgovaranju na iritantne poruke kontramišljenika, ili je premalo ljudi zainteresovano za ono što mene interesuje.
Malo sam se umorio od vrtenja u istom krugu

Promeni pdf, drugi pdf = drugi ljudi.
Inače, ovo je valjda deseti post od jutros u kome se kritikuje stanje, ali vidim da se ništa ne preduzima. Svi vidimo da ne valja, dajte neku ideju, rešenje, pokušaj, bilo šta... :ceka:
 
Promeni pdf, drugi pdf = drugi ljudi.
Inače, ovo je valjda deseti post od jutros u kome se kritikuje stanje, ali vidim da se ništa ne preduzima. Svi vidimo da ne valja, dajte neku ideju, rešenje, pokušaj, bilo šta... :ceka:

Draga Red, to se zove kriza srednjih godina. Kukanje nad sobom, kukanje za boljim vremenima, samosažaljenje, želja da se ostavi sve i ode bez pozdrava i kukavičluk da se to uradi. Sve to govori da je forumaška populacija sve starija i na to morate da se navikavate. Mrgodni smo, ljuti, prezasićeni, a vi ste prerazmaženi misleći da treba da vas volimo uvek i svakog trenutka.

Sa druge strane mislim da sam pronašao lek za svoju boljku. Makar moderatori čitaju ono što napišem, a ja sam i sa malo pažnje zadovoljan;)
 
Draga Red, to se zove kriza srednjih godina. Kukanje nad sobom, kukanje za boljim vremenima, samosažaljenje, želja da se ostavi sve i ode bez pozdrava i kukavičluk da se to uradi. Sve to govori da je forumaška populacija sve starija i na to morate da se navikavate. Mrgodni smo, ljuti, prezasićeni, a vi ste prerazmaženi misleći da treba da vas volimo uvek i svakog trenutka.

Sa druge strane mislim da sam pronašao lek za svoju boljku. Makar moderatori čitaju ono što napišem, a ja sam i sa malo pažnje zadovoljan;)

Eto vidiš, nije teško biti zadovoljan, male stvari pokreću svet...

A kriza k'o kriza, mora jednom i da prođe. Polako samo. Sve je to za ljude. Samo postoje oni koji reše da zauvek ostanu mladi u duši, pa im odmah sve lakše...
 
Gospodo, da bi Forum postao zanimljiv, sa puno novih korisnika, potrebna je diskrecija.
Dakle, izbacite grupna okupljanja, viđajte te se samo u četiri oka, i kad treba da se sa naekim vidite, ne hvalite se preko tema, ni preko pp, ne raspitujtete se, ne otkrivajte lično ime ni podatke o toj osobi, kao ni o sebi, ne kačitie ni svoje ni tuđe slike, nego budite diskretni, dozvolite korisnicima bar iluziju anonimnosti, budite zaista iskreni, razmenjijte iskustva bez otkrivanja indetiteta širokim narodnim masama...tako će biti i zanimljivije, i korisnije, i svrsihodnije.
 
Gospodo, da bi Forum postao zanimljiv, sa puno novih korisnika, potrebna je diskrecija.
Dakle, izbacite grupna okupljanja, viđajte te se samo u četiri oka, i kad treba da se sa naekim vidite, ne hvalite se preko tema, ni preko pp, ne raspitujtete se, ne otkrivajte lično ime ni podatke o toj osobi, kao ni o sebi, ne kačitie ni svoje ni tuđe slike, nego budite diskretni, dozvolite korisnicima bar iluziju anonimnosti, budite zaista iskreni, razmenjijte iskustva bez otkrivanja indetiteta širokim narodnim masama...tako će biti i zanimljivije, i korisnije, i svrsihodnije.

Ako nesto ne volim to je to skrivanje. Nismo bre sirene da se krijemo. Ok da se neke stvari ne iznose, i ne trebaju da ugledaju svetlo dana, ali otvoren pristup je bolji. Kritika ce biti i ovako i onako.
 
Primećujem da sa sve manje ljudi na forumu imam zajedničke teme. Ili je prevelika navala idiota na pojedine teme pa umesto da normalno komuniciraš sa zainteresovanima, većina vremena prođe u odgovaranju na iritantne poruke kontramišljenika, ili je premalo ljudi zainteresovano za ono što mene interesuje.
Malo sam se umorio od vrtenja u istom krugu

malo si ti vremena proveo na krsti, veruj mi :kafa:
 

Back
Top