Kriptovalute

Bitkoin zadnjih par dana stabilan na $11700 dolara

Kazu da je cenu digao jedan kupac koji je razmenio 340 miliona dolara za bitkoine.

To mora da je neka budala uradila jer tako kazu pustos, Saliva i bajker da ce uskoro bitkoin da vredi nula.



Oni sa dvesta dinara u dzepu svakako znaju mnogo bolje u sta vredi investirati - od ovog lika koji ima milione i koji je 340 milki ulozio u bitkoin z:D

Istovremeno na berzama - cene "stabilne" i "sigurne" z:D

==================

NOVI POTRES NA BERZI: Indeksi u padu, investitori u panici cekaju kraj dana!

Indeksi na svetskim berzama danas su vecinom u crvenom, dok investitori ocekuju izveštaj s poslednjeg sastanka americkih Federalnih rezervi.

Nemacki DAX je u padu od 0,2 odsto, francuski CAC 40 manje od 0,1 odsto, a britanski FTSE 100 od 0,3 odsto.



Na istoku je japanski Nikei 225 pao jedan odsto, južnokorejski Kospi 1,1 odsto, a hongkongški Hang Seng 0,8 odsto. Australijski S&P/ASX 200 je bez promena, dok su berze u kontinentalnoj Kini zatvorene zbog lunarne Nove godine.

Na Volstritu, posle pauze zbog praznika u SAD, fjucrsi ukazuju na gubitke na pocetku trgovanja.



Danas se ocekuju beleške s poslednjeg sastanka Federalnih rezervi.



Vrednost referentne americke nafte, prema podacima Blumberga, porasla je za 0,24 odsto, na 61,92 dolara po barelu, dok je cena nafte Brent pala za 0,61 odsto, na 65,06 dolara po barelu.

stvarno si imbecilan do bola

potres na berzi, cena se promenila 0,2 %

:rotf:

kripto prevara oscilira +20-30+50% na dan gore dole

sta je to

udar asteroida, izumiranje ljudske vrste, nestanak mlecnog puta?

da si citao knjige umesto sto si na livadi ganjao ovce, mozda bi od tebe bio covek danas, a ne cobanska panjina

sedi, 1.
 
danas cena malo iznad $10000

bice ovako jos jedno mesec dva onda od aprila krece novi rast....

Ko sto rece jedan analiticar kriptovaluta bitkoinu treba u proseku 85 dana da dostigne svoju prethodnu maksimalnu vrednost.
 
Postavio sam buy order za ethereum na 560$, iskreno se nadam da se neće ispuniti ali eto, spreman sam za crash. Dobro sam izsvingovao eth ovih dana, skoro savršeno sam trgovao, što me iskreno čudi :D

Takođe imam buy ordere za btc na 7600$ i 5100$, ali ako prođu to odmah konvertujem u altove.
 
danas cena malo iznad $10000

bice ovako jos jedno mesec dva onda od aprila krece novi rast....

Ko sto rece jedan analiticar kriptovaluta bitkoinu treba u proseku 85 dana da dostigne svoju prethodnu maksimalnu vrednost.
Pazi, bitkoin ide na nulu.

To ti ja kažem kao vodeći svetski ekonomista.

Ekonomisti broj 2 i 3 se slažu takodje.
 
Nisam fan zlata, ali je svakako vrednije od faking fajla na kome nema ništa.

Lažni torent, takorekuć.

U šta god da si uložila sem zlata u poslednjih 5 godina zaradila bi, a najbolja investicija u tom periodu je bez sumnje kripto.

Peter Šif je izgubio silan novac svojim klijentima. Nastavlja da to radi, ko nije do sada naučio sam je kriv.
 
U šta god da si uložila sem zlata u poslednjih 5 godina zaradila bi, a najbolja investicija u tom periodu je bez sumnje kripto.

Peter Šif je izgubio silan novac svojim klijentima. Nastavlja da to radi, ko nije do sada naučio sam je kriv.

Pa kažem nisam hvan zlata.

Ali bitkoin definitivno ide na 0 centi, i zato je smešno što je onaj Naprednjak sa bedžom Tixi uložio poslednji plast sena u to.
 

Back
Top