Kriptovalute

On se emituje samo kopanjem-radom na šiframa-nema neke druge emisije.:lol:
E sad,nestabilan može postati trgovanjem,a naročito špekulacijama i to tako da mu kao nedavno,vrednost padne za desetak %,ali
je to sve manje moguće koliko masa bitkoina narasta! Jer ,recimo,milion bitkoina odjednom prodata u masi od deset milijardi je desetina
promila!
Vlasnici bitkoina ne treba da strahuju-svejedno ni kopali (:mrgreen:)ni orali da do njih dođu...

А ко ти је рекао да нема могућности за други начин генерисања шифре? Шта ако је програмер оставио ту могућност а да то нико не зна?
 
А ко ти је рекао да нема могућности за други начин генерисања шифре? Шта ако је програмер оставио ту могућност а да то нико не зна?

Pa koliko puta sam napisao da je kod javno dostupan? Nema tajnog dela, možeš da skineš tekstualne fajlove sa kodom i sam iskompajliraš softver. Ne može to da se sakrije.
 
А ко ти је рекао да нема могућности за други начин генерисања шифре? Шта ако је програмер оставио ту могућност а да то нико не зна?

upravo to je lepota open source koda

Svako moze da ga cita modifikuje itd.

Kod bitkoina je dosad procitan milion puta od strane razlicitih programera

Da tu ima najmanji delic backdoor-a to bi vec odavno bilo otkriveno.
 
Ne mogu to da urade, shvati.

- - - - - - - - - -



Trenutno je 2017, skoro pa 2018.godina a ti koristiš argumente iz 2011. Iste one argumente koje su koristili protiv interneta devedesetih.

Brave new world ....

Nego sta kaze Tihi bitkoin samo koriiste <Rusi i Kinezi , ha ha ha haaaa.

untitled-2.png


http://www.guru3d.com/news-story/bi...ming-more-electricity-than-159-countries.html

Argumenti su ostali isti i dalje Amerika sve kontrolise :rtfm:

Sa bitkoinima ce samo biti jos veca manipulacija ljudima nego sa klasicnim papirnim novcem ... zivi bili pa videli.
 
Poslednja izmena:
Ako zelite da zaradite besplatno Bitcoine samo kliknite na ovaj link i registrujte se
https://freebitco.in/?10010923

Na svakih sat vremena mozete da udjete i kliknete i svaki put dobijate delic Bitcoina,
ali mozete i da se kockate u tu zaradjenu sumu ili njen deo, uvecate je ili izgubite deo
ili sve.

Trenutno je Bitkoin na cirka 11.000 a prognoza za 5 godina je da ce biti 57.000.
 
Ako zelite da zaradite besplatno Bitcoine samo kliknite na ovaj link i registrujte se
https://freebitco.in/?10010923

Na svakih sat vremena mozete da udjete i kliknete i svaki put dobijate delic Bitcoina,
ali mozete i da se kockate u tu zaradjenu sumu ili njen deo, uvecate je ili izgubite deo
ili sve.

Trenutno je Bitkoin na cirka 11.000 a prognoza za 5 godina je da ce biti 57.000.

Си зарадио ти неки биткоин?
 
Касно је сад за биткоин. Прескупи су да би се купило 20-30 комада. Али, ко је успео да уложи на време, свака част.

Ја дефинитивно упадам у свет криптовалута. Другу прилику нећу пропустити.
 
ja cekam da balon pukne pa onda ponovo. ko visoko leti nisko pada. A i graficke su pale koje rudare. Meni to ukazuje pre na zemljotres nego na stabilnost.

Да, али зависи колико ће пасти. Ако падне на 5-6к опет немам довољно новца да узмем 30 комада. А узимати по два-три биткоина је губљење времена. Боље је уложити у криптовалутни евро или франак и сачекати да скочи.
 
Да, али зависи колико ће пасти. Ако падне на 5-6к опет немам довољно новца да узмем 30 комада. А узимати по два-три биткоина је губљење времена. Боље је уложити у криптовалутни евро или франак и сачекати да скочи.

bolje otici na rulet i cekati da ubodes broj. cenim da ce dolar da ojaca dosta zbog najnovijih reformi trampove administracije.
 
Касно је сад за биткоин. Прескупи су да би се купило 20-30 комада. Али, ко је успео да уложи на време, свака част.

Ја дефинитивно упадам у свет криптовалута. Другу прилику нећу пропустити.

А што би купио 20-30 комада, купи рецимо 0.0000000023 btc. Ја сад баш гледам, имао сам wallet, и мислим да сам имао и неку сићу на њему од неких коцкања, али да ме убијеш не могу лозинке да се сетим, не могу да уђем у тај wallet.
 
Да, али зависи колико ће пасти. Ако падне на 5-6к опет немам довољно новца да узмем 30 комада. А узимати по два-три биткоина је губљење времена. Боље је уложити у криптовалутни евро или франак и сачекати да скочи.

Какав сад криптовалутни евро?

- - - - - - - - - -

berza je ko loto. E da se zna pouzdano da ce nesto da ojaca svi bi svoje pare prebacili tamo. Sve u svemu ovaj rast od 10 puta je smesan.

Да сам купио пре 2 године кад сам се канио, и ја бих се сад смејао...
 
Да, али зависи колико ће пасти. Ако падне на 5-6к опет немам довољно новца да узмем 30 комада. А узимати по два-три биткоина је губљење времена. Боље је уложити у криптовалутни евро или франак и сачекати да скочи.

prati i investiraj u neke druge kriptovalute altcoine ako mislis da je btc prenaduvan a cija cijena bi mogle da raste x10 x20 x100
imas preko 1000 kriptovaluta a svakodnevno se izbacuju nove
moj favorit u koji sam investiro nesto love je bitcoin 2 odnosno bitcoinZ btcz
ko je propustio bitcoin 1 bitcoin 2 BitcoinZ je nova prilika

https://bitcoinz.global/en/
 
bolje otici na rulet i cekati da ubodes broj. cenim da ce dolar da ojaca dosta zbog najnovijih reformi trampove administracije.

Сваки Биткоин, Мерцедес, Фејсбук, долар има своју конкуренцију. Евро, Твитер, Ауди.

Мени се Рипл чини као интересантна опција јер се велики играчи мотају око њега. Пукнеш 5-6 иљада и сачекаш 5 година.

https://www.coindesk.com/techcrunch-founder-arrington-raising-100-million-ripple-hedge-fund/

- - - - - - - - - -

А што би купио 20-30 комада, купи рецимо 0.0000000023 btc. Ја сад баш гледам, имао сам wallet, и мислим да сам имао и неку сићу на њему од неких коцкања, али да ме убијеш не могу лозинке да се сетим, не могу да уђем у тај wallet.

Зато што ме не интересује профит од 2.000 дол. Интересује ме бум. Имао сам прилику да купим 20-30 биткоина по цени од 300 долара 2014. Дуго сам размишљао и на крају одустао. Овај путу упадам ко крава у жито :)
 
Какав сад криптовалутни евро?

- - - - - - - - - -



Да сам купио пре 2 године кад сам се канио, и ја бих се сад смејао...

to ti je jednako razmisljanju . da sam igrao loto na ove dobitne brojeve sad bi pevao od srece. Isti nivo. Da neko zna kako ce trziste da reaguje kupovao bi naravno akcije od toga. Ja sam na jesen hteo da kupim par ethereum bilo oko 10 dolara sad 400.
A mogao sam kupiti za 100 i da sad vredi nula. Berza je loto za obicne ljude. treba biti bas dobar poznavalac da se prepozna trend.
 

Back
Top