Kriptovalute

Скаче трон преко ноћи лепо. са 0.07 на 0.16

De_Sisti немој да паничиш па да продаш. z:mrgreen:

Haha. Imam 365 komata :)
Zanimljivo je da ja po struci uopste nisam trejder (dobro, to je ocigledno) niti front office, nego je moje mesto u delu Risk Guarda :)
Zato ja ovako lupetam transakcije.
Srecom te sam prvi dan trgovine, ne svojom pamecu, na Riplu zaradio 30%, pa taj plus pokriva ove moje brljotine
Jos uvek :)
 
Еј, а кад ће да деле народу те криптовалуте ? :konfete:

- - - - - - - - - -

Јао, што сам се наложио ...

Како ме само пали ова конверзација упућених,
како је то лепо,
па причаш с неким
па проценти
па на енглеском ...
Уф !

:zstidljivko:
 
Pazi se ako padne marketcap pada sve :).. Preko 100mil je extra uleteo na tržište ..

- - - - - - - - - -

Mislim ako surfas:).. Možda će biti boljih ulaza a možda ne... Dal je markedcap u usponu videćemo za dan dva..

Па...мора МК да падне донекле, стабилизација, али ово што се тренутно дешава не указује на пад МК. Само је безвредни биткоин угрожен.

Мсм, боље да бот трејдује уместо мене, а ја да само прикупљам Рипл и Кардано.

- - - - - - - - - -

Осећао бих се сигурније.
 
"Islam ne prihvata bitkoin": Muftija zabranio koin

Egipatski muftija izdao je fatvu kojom se zabranjuje trgovanje bitkoinom.

13504139375a4e2d6a6716a476356576_w640.jpg


Kako je rekao, trgovina kriptovalutama slična je kockanju, a to je zabranjeno u Islamu.

Fatva je izdata nakon konsultacija sa nekoliko ekonomskih stručnjaka, izjavio je u ponedeljak egipatski veliki muftija Šavki Alam.

Egipatske vlasti smatraju da trgovina vituelnim valutama nije prihvatljiva, rekao je on, i naveo da bi vlasti trebalo da paze i očuvaju državnu valutu.

Muftija je uporedio razmenu kripotovalutama s kockanjem što je zabranjeno u islamu „zbog direktne odgvoronosti u finanijskoj uniji za pojedince“. Navodi i da bitkoin može negativno da utiče na pravnu sigurnost onih koji njime trguju i da dovede do lakšeg pranja novca i krijumčarenja robe.

Egipatski muftija nije prvi muslimanski verski poglavar koji kritikuje poznatu kriptovalutu.

U decembru, i saudijski Asim Al Hakem rekao je da su digitalne valute zabranjene prema islamu jer su "dvosmislene".

"Znamo da bitkoin daje mogućnost da budete anonimni kada njime trgujete ... što znači da je to otvorena kapija za pranje novca", rekao je Hakem.

Takođe, i turske verske vlasti saopštile su da je kupovina i prodaja digitalnih valuta u sukobu s njihovom verom zbog nedostatka propisa i bliske povezanosti sa kriminalnim aktivnostima.

https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2018&mm=01&dd=04&nav_id=1343409

A zato Saliva mrzi bitkoin sad mi je jasno , i biker i pivosok pride :rotf:
 
Znate šta?
Neću više da pilićarim :)
Grunuću 1000 tih FunFair pa da čekamo sreću :)
Mene ovo buljenje u monitor i stalno podešavanje fckng porftolija nervira.
Oduzima mi dragoceno vreme nizašta.
A samo se jedem zbog propuštenih prilika ovde i onde :)
 
Sad napraviš jednogodišnju sačekušu i sledeće godine budeš bogatiji za 100 iljada ojra. z:)

Taj rad! :) Muadiba, tebe, Miki75 i još neke aktivne sa teme častim određenim procentom dobitka :)
----

Šalim se.
Neće mene te džaba pare. Svake pare u svom životu sam zaradio.
Jedino što mi je uslovno palo s neba jesu nekih 900 evra.
I to je to.
Sve ostalo je bilo po principu: RADI PA ZARADI
 
Online kocka je u padu zabranjena je u dosta zemalja i u USA , Evropa vam je podeljena 50:50.. Tako da ja u taj trend ne verujem.. Jedino da ga Azija digne a pitanje je i tamo kako će države reagovati kad nebude za računa a novac ide u poreske oaze..
 

Back
Top