Jel moguce da ljudi troluju?

Šta je želeo Zloba ne znam al šta je uraio to vala svi vidimo.
Milošević je bio baš budala i štetočina. Ne pada mi na pamet još nekiSrbin koji je toliko štete naneo Srbima i Srbiji kao Milošević.
Da ne zaboravim ludog đenerala Simovića.
 
msm stvarno neko ozbiljno misli kada kaze da nas je sloba "uveo u rat"??.
То је само по себи доказ да баш и не уме да- мисли.
Уме да се плаши, уме да се додворава јачем, уме да буде јадан и љигав, полтрон, и да сваког другог окриви што је сам такав...
 
Sloba je bio slabic, budala, luzer i los politicar. Steta sto u vaznim vremenima nismo imali na celu drzave pravog drzavnika.

Покојни председник је био државник , херој и последњи српски председник .

Он је савермени Цар Лазар до своје смрти је бранио Србију и српски народ у целини.

Јуде које су издале покојног председника ,Христа са Балкана, ће тек добити своју казну !

како те није срамота и још ону фотељу коју си украо 5.октобра из скупштине ниси вратио
 
  • Podržavam
Reactions: SUL
Покојни председник је био државник , херој и последњи српски председник .
Он је савермени Цар Лазар до своје смрти је бранио Србију и српски народ у целини.
Јуде које су издале покојног председника ,Христа са Балкана, ће тек добити своју казну !
како те није срамота и још ону фотељу коју си украо 5.октобра из скупштине ниси вратио

Na čemu si ti?
Milošević je diletant, budala, lopov, štetočina....Dobro je što je crko.
Šteta jedino što mu mi nismo sudili. Zajedno sa onom njegovom vešticom.
 
jebbote na kraju će da ispadne heroj u očima ovih generacija koje nisu proživele i preživele 90te :neutral:

- - - - - - - - - -


:fdlan:

Он и јесте херој за нове генерације .

Деведесете и једно сложно време није направио покојни председник него Запад .

тачно тако ће да уче нове генерације

- - - - - - - - - -

Na čemu si ti?
Milošević je diletant, budala, lopov, štetočina....Dobro je što je crko.
Šteta jedino što mu mi nismo sudili.

Јуде су продале Христа са Блакана и лажни суд му је судио .

покојни председник је био државник који је бранио своју земљу од агресора и сачувао је и народ и државу ..после су Јуде све распродале

Слободан Милошевић је последњи српски председник!
 
Šta je želeo Zloba ne znam al šta je uraio to vala svi vidimo.
Milošević je bio baš budala i štetočina. Ne pada mi na pamet još nekiSrbin koji je toliko štete naneo Srbima i Srbiji kao Milošević.
Da ne zaboravim ludog đenerala Simovića.

Ali nas nije uveo u rat, to je tema. Rat je nametnut od hrvata i muslimana uz podršku nato.
 
Он и јесте херој за нове генерације .

Деведесете и једно сложно време није направио покојни председник него Запад .

тачно тако ће да уче нове генерације

- - - - - - - - - -



Јуде су продале Христа са Блакана и лажни суд му је судио .

покојни председник је био државник који је бранио своју земљу од агресора и сачувао је и народ и државу ..после су Јуде све распродале

Слободан Милошевић је последњи српски председник!

Doslo zadnje vreme kad komunisti uzimaju Hrista kao primer i jos ga porede sa poslednjim jugoslovenskim komunistickim liderom.
Bez dileme, jadno i smesno. :)
 
  • Podržavam
Reactions: SUL
Покојни председник је био државник , херој и последњи српски председник .

Он је савермени Цар Лазар до своје смрти је бранио Србију и српски народ у целини.

Јуде које су издале покојног председника ,Христа са Балкана, ће тек добити своју казну !

како те није срамота и још ону фотељу коју си украо 5.октобра из скупштине ниси вратио

Nemoj preterivati. Ovo je u stilu "balkanskog kasapina" izjave. Šta je mogao da uradi, to je uradio. Šta nije, jbg. Običan srbin u mnogo teško vreme po državu.
 
Sloba je bio otelotvorenje ogromne želje srpskog naroda za unutrašnjim preuredjenjem Jugoslavije, ili ti nezadovoljstva uredjenjem iz 74-e i Titom.

dovoljno je pogledati snimke sa rankovićeve sahrane kojeg su Srbi smatrali herojem zato što je u njihovim očima on bio borac za srpske nacionalne interese koji je stradao zato što se usprotivio Titu.

Sloba je imao običaj da gleda te snimke po milion puta i odatle je crpeo inspiraciju

 
Уз првих пар коментара ...

Наравно да је Милошевић желео рат уместо слободе избора.

Не би бранио Југославију после пада социјализма да није желео крвопролиће и шверц.

Као класинолибералном англосферисти, сигурно су ти при руци десетине доказа за ово што тврдиш, па ако би могло пар тих доказа да се понуди овде за расправу.

Унапред захвалан ...

Sloba je bio slabic, budala, luzer i los politicar. Steta sto u vaznim vremenima nismo imali na celu drzave pravog drzavnika.

Нпр. Вука и Даницу, Мићуновића, Ђинђића, Чеду, Чанка, Кораћа, Човића...

или си имао неког другог у виду?

Nije bitno sta je on "zeleo", vec koje su bile njegove mogucnosti.
Covek se pokazao kao nesposoban politicar.
Srbi su propustili zadnju sansu sa Milanom Panicem.

Његове могућности су биле несагледиве, имајући у виду да је имао пролаз код Рокфелера.

Једино где је направио погрешну процену је да се ослонио на Србе.

Šta je želeo Zloba ne znam al šta je uraio to vala svi vidimo.
Milošević je bio baš budala i štetočina. Ne pada mi na pamet još nekiSrbin koji je toliko štete naneo Srbima i Srbiji kao Milošević.
Da ne zaboravim ludog đenerala Simovića.

На коју штету конкретно мислиш?

.
 
Покојни председник је био државник , херој и последњи српски председник .

Он је савермени Цар Лазар до своје смрти је бранио Србију и српски народ у целини.

Јуде које су издале покојног председника ,Христа са Балкана, ће тек добити своју казну !

како те није срамота и још ону фотељу коју си украо 5.октобра из скупштине ниси вратио

Aoj Slobo ti si komunista
volemo te ko Isusa Hrista
 
Покојни председник није само српски херој , он је интернационални херој слободарског света .

Он је први рекао НЕ нато пакту .први се бори против њега .

покојни председник Слободан Милошевић је симбол слободног света!


опрости нам председниче
 
Nije bitno sta je on "zeleo", vec koje su bile njegove mogucnosti.
Covek se pokazao kao nesposoban politicar.
Srbi su propustili zadnju sansu sa Milanom Panicem.

Хм.. Хајде што несношљиво лоопеташ, него као сивоња запео да се угураш
у обор форумских незналица и будалетина! :think:

Знаш ли ти тугомире, ко је тај милан панић? Знаш ли који је то преварант?
 
Moje mišljenje da ima krivice Slobine.
Одалке теби мишљење? Право на мишљење имају само мудри људи! :cool:

- - - - - - - - - -

Šta je želeo Zloba ne znam al šta je uraio to vala svi vidimo.
Milošević je bio baš budala i štetočina. Ne pada mi na pamet još nekiSrbin koji je toliko štete naneo Srbima i Srbiji kao Milošević.
Da ne zaboravim ludog đenerala Simovića.

Одакле ли само оспада вечерас оболико мрсимуда и тупсона? Иди у школу синко, књигу у шаке! ;)
 

Back
Top