Imam ženu i svastiku

pura moca

Zaslužan član
Poruka
149.525
gledao sam onomad film Hana i njene sestre

gledam onog Kejna jadnog kako se muči, svastika mu se sviđa jako

na kraju su se i imali, što se kaže

pa reko dal je to samo fikcija ludog Vudija Alena ili je moguće istinski da se desi nekome

dakle, pitam vas šta biste radile da zet počne da vam se udvara, a pritom tip nije za bacanje?
 
gledao sam onomad film Hana i njene sestre

gledam onog Kejna jadnog kako se muči, svastika mu se sviđa jako

na kraju su se i imali, što se kaže

pa reko dal je to samo fikcija ludog Vudija Alena ili je moguće istinski da se desi nekome

dakle, pitam vas šta biste radile da zet počne da vam se udvara, a pritom tip nije za bacanje?

Meni je u ovoj situaciji gora izdaja sestre ako prihvata udvaranje zeta, nego njegova izdaja kao partnera. Sestra je uvek sestra, a partner moze biti bivsi.
Mada to i nije retkost, mislim da neko zanemari sestrinske i prijateljske odnose zbog tamo nekog muskarca...
Licno, nisam tip osobe koja moze biti deo te price.
 
Meni je u ovoj situaciji gora izdaja sestre ako prihvata udvaranje zeta, nego njegova izdaja kao partnera. Sestra je uvek sestra, a partner moze biti bivsi.
Mada to i nije retkost, mislim da neko zanemari sestrinske i prijateljske odnose zbog tamo nekog muskarca...
Licno, nisam tip osobe koja moze biti deo te price.

ni ja, mada opet, slabog sam karaktera sta znam nekako sve tu, iskusenje, ali sestra je sestra. hvala bogu, imam dva brata :D
 
gledao sam onomad film Hana i njene sestre

gledam onog Kejna jadnog kako se muči, svastika mu se sviđa jako

na kraju su se i imali, što se kaže

pa reko dal je to samo fikcija ludog Vudija Alena ili je moguće istinski da se desi nekome

dakle, pitam vas šta biste radile da zet počne da vam se udvara, a pritom tip nije za bacanje?

Bila bih zgranuta, sta drugo. I bilo bi mi uzasno zao sestre. Uzasna mi je i sama pomisao.
 

Back
Top