Hrvatski mediji: Preminuo Praljak

koliko ja znam i pravoslavna i katolicka crkva samoubici ne idu na sahranu , ali obe rade crkveno opelo. za pokoj duse. ako gresim ispravite me.

Ako plati Saborima mauzolej da mu nazidaju pored Mostarskog mosta

- - - - - - - - - -

Nekad je imala neku vrednost danas koga vise boli k...

Divim se svojim roditeljima.

To brate , to!
 
Drustvo elsam ja lud il je ovo naopako ,ovaj se ubio a katolicka crkva mu daje misu nocas .Kakva je to crkvakoja blagoslilja samoubicu ????
Мислим да су папини римокатолици ГЛАВНИ ПИСЦИ СЦЕНАРИЈА ОВОГ ЦИРКУСА...... и мислим да уопште није одапео - него да ће променити документа и отићи негде под другим именом.......... ево огласио се и Хаг:
Sreda 29.11.2017.
17:35
Vestionline, Tanjug

Konačno se oglasio i Haški tribunal: Praljak preminuo u bolnici

Portparol Haškog tribunala Nenad Golčevski saopštio je danas da je osuđenik Slobodan Praljak preminuo danas u obližnjoj bolnici, gde je iz tog suda prevežen da bi mu bila pružena medicinska pomoć.

Slobodan Praljak popio je otrov u sudnici Haškog tribunala

Osuđenik Slobodan Praljak, kome je Haški tribunal danas potvrdio zatvorsku kaznu od 20 godina u okviru slučaja "Prlić i ostali", nakon izricanja konačne presude popio je otrov u sudnici.

- Gospodin Paljak jre prevežen u obližnju bolnicu radi pružanja medicinske pomoći, gde je preminuo - rekao je Golčevski novinarima u Hagu.

On je rekao i da su u skladu sa standardnom procedurom holandske vlasti pokrenule nezavisnu istragu koja je u toku.

Golčeviski je izrazio saučešće porodici Slobodana Praljka.
 
Мислим да су папини римокатолици ГЛАВНИ ПИСЦИ СЦЕНАРИЈА ОВОГ ЦИРКУСА...... и мислим да уопште није одапео - него да ће променити документа и отићи негде под другим именом.......... ево огласио се и Хаг:
Sreda 29.11.2017.
17:35
Vestionline, Tanjug

Konačno se oglasio i Haški tribunal: Praljak preminuo u bolnici

Portparol Haškog tribunala Nenad Golčevski saopštio je danas da je osuđenik Slobodan Praljak preminuo danas u obližnjoj bolnici, gde je iz tog suda prevežen da bi mu bila pružena medicinska pomoć.

Slobodan Praljak popio je otrov u sudnici Haškog tribunala

Osuđenik Slobodan Praljak, kome je Haški tribunal danas potvrdio zatvorsku kaznu od 20 godina u okviru slučaja "Prlić i ostali", nakon izricanja konačne presude popio je otrov u sudnici.

- Gospodin Paljak jre prevežen u obližnju bolnicu radi pružanja medicinske pomoći, gde je preminuo - rekao je Golčevski novinarima u Hagu.

On je rekao i da su u skladu sa standardnom procedurom holandske vlasti pokrenule nezavisnu istragu koja je u toku.

Golčeviski je izrazio saučešće porodici Slobodana Praljka.

Sad ce kazu da mu Mladi9ć prosvercovo cijanida
 
I nauci da izgovaras sva slova, narocito na slovu R i L poradi ;)

I nauči da pišeš na svom maternjem jeziku (ja imam dva jezika), recimo red reči u rečenici; ne piše se "narocito na slovu R i L poradi", nego "naročito poradi na slovu R i L", :rida: i na srpskom, i na hrvatskom, i na bošnjačkom, i na crnogorskom jeziku, odnosno na svim jezicima koji su nastali od nekadašnjeg srpsko-hrvatskog, odnosno hrvatsko-srpskog. Prvo savladaj azbuku, bukvar i pravopis, pa onda dođi da diskutuješ. I nemoj više da snimaš debilske video klipove na YouTube. :sad2: I nemoj da plačeš za usrašama iz Haga. :dash:
 
I nauči da pišeš na svom maternjem jeziku (ja imam dva jezika), recimo red reči u rečenici; ne piše se "narocito na slovu R i L poradi", nego "naročito poradi na slovu R i L", :rida: i na srpskom, i na hrvatskom, i na bošnjačkom, i na crnogorskom jeziku, odnosno na svim jezicima koji su nastali od nekadašnjeg srpsko-hrvatskog, odnosno hrvatsko-srpskog. Prvo savladaj azbuku, bukvar i pravopis, pa onda dođi da diskutuješ. I nemoj više da snimaš debilske video klipove na YouTube. :sad2: I nemoj da plačeš za usrašama iz Haga. :dash:

Sve je ok napisano. ;) Sve ti dobro razumes.

Ako mozes snimati ti gluposti, mogu i ja :ok:
 
Sve je ok napisano. ;) Sve ti dobro razumes.

Ako mozes snimati ti gluposti, mogu i ja :ok:

Nije red reči u rečenici, a razume se; ne piše se "narocito na slovu R i L poradi", nego "naročito poradi na slovu R i L", i na srpskom, i na hrvatskom, i na bošnjačkom, i na crnogorskom jeziku, odnosno na svim jezicima koji su nastali od nekadašnjeg srpsko-hrvatskog, odnosno hrvatsko-srpskog. Prvo savladaj azbuku, bukvar i pravopis, pa onda dođi da diskutuješ.

Ja mogu sve, ti ne možeš ništa.
 
Nije red reči u rečenici, a razume se; ne piše se "narocito na slovu R i L poradi", nego "naročito poradi na slovu R i L", i na srpskom, i na hrvatskom, i na bošnjačkom, i na crnogorskom jeziku, odnosno na svim jezicima koji su nastali od nekadašnjeg srpsko-hrvatskog, odnosno hrvatsko-srpskog. Prvo savladaj azbuku, bukvar i pravopis, pa onda dođi da diskutuješ.

Ja mogu sve, ti ne možeš ništa.

Ne zelim tako da pisem. Volim umetnicki. Cik me nateraj! Ili cik nateraj me ! :ok:

Vidim da mozes da bulaznis gluposti
 
Pravopis je stvar opšte kulture. Ti očito više voliš nekulturu. Šta si pobesneo?

Misliš na ovakve klipove?
Što plačeš za hrvatskim optuženikom? :sad2:

Ne moram besniti. Imam 1. i 3. mesto iz srpskog iz osnovne. Dovoljno sam pismen. Izvinjavam se sto ne stavljam kvacice i sto me bole tuki za redosled reci :sad2:

Sasvim dobro vi razumete.

A to sto ti izmisljas da neko place, jbg to je vec vasa bolest sto se tripujete da su svi protiv vas. :ok:
 
Ne moram besniti. Imam 1. i 3. mesto iz srpskog iz osnovne. Dovoljno sam pismen. Izvinjavam se sto ne stavljam kvacice i sto me bole tuki za redosled reci :sad2:

Sasvim dobro vi razumete.

A to sto ti izmisljas da neko place, jbg to je vec vasa bolest sto se tripujete da su svi protiv vas. :ok:

Ja sam imao 5 a majka mi je Nemica (Austrijanka). Bolji sam od tebe. :super:

Sve razumemo. Ti ništa ne razumeš. :sad2:

Pa ti si otvorio temu o Hrvatu haškom optuženiku, nisam ja. Kojih vas? Nema vas i nas, sve je isto. :hahaha1:
 
Pravi generali se ubiju pre sudjenja ,vidite nemacki genaral ne mogu da se setim kako se zvase se ubio da nebi pao u ruke saveznika ,ali je u testementu napisao ......ne ubijam se ja sto se plasim vaseg sudjenja vec da nebi preko mene osudili nemacki narod.Nasi se skrivaju ko babe a njihovi se ubiju tek kad vide da nece biti slobodni sramota takvi su odlucivali o sudbinma ljudi na balkanu.
 
Jesi video, kroasan a prvo iz srpskog. Sta ti je DEDICATION ha :cool:


Pa sta ako sam je otvorio? Sta sam ja napisao nakon vesti? Rest in pepperoni. Jel to zvuci kao neko kmecanje? Meni zvuci na sprdnju. Mada nije se lepo sprdati tudjoj nesreci.

Kakav kroasan? Jedeš kroasane. Viva vero Montenegro.

Pa što se sprdaš i kmečiš istovremeno? :thumbdown: Kakav nečovek.

- - - - - - - - - -

to tvoje znanje nemackog smo videli. mislim nismo.

Kao i tvoje znanje turskog. Bre gudur?

- - - - - - - - - -

Pravi generali se ubiju pre sudjenja ,vidite nemacki genaral ne mogu da se setim kako se zvase se ubio da nebi pao u ruke saveznika ,ali je u testementu napisao ......ne ubijam se ja sto se plasim vaseg sudjenja vec da nebi preko mene osudili nemacki narod.Nasi se skrivaju ko babe a njihovi se ubiju tek kad vide da nece biti slobodni sramota takvi su odlucivali o sudbinma ljudi na balkanu.

Ovako nekako?

Kako reče Miroslav Lazanski, parafraziram ga, „razlika između Romela i Mladića je u tome što Romel nije bio p1čka“:


:rida:
 
Озбиљан пропуст у затворском и судском обезбеђењу.

Сад ће неко морати да одговара.
Zaista, kako je moguće pored tolikog obezbeđenja uneti otrov u krug Tribunala uopšte a pogotovu u sudnicu???

Nisam pristalica teorija zavere ali ovo jako liči na montažu.

Ne bih se iznenadio da Praljak bude "sahranjen" a onda se, negde u Hrvatskoj, pojavi neko sa drugim imenom a istim likom.
 

Back
Top