Valjevo: GAZILI druga na odmoru dok nije zaplakao, profesori – „Ma igrali su se"

Sneško Belić 22

Početnik
Poruka
32
Trojica devetogodišnjaka gazila su svog školskog druga u učionici, ali sankcija protiv njih neće biti jer je škola konstatovala da je „više reč o dečjoj igri, nego o nasilju“, prenosi Blic.

Incident se dogodio 13. novembra, u odeljenju trećeg razreda valjevske Prve osnovne škole.

https://www.krstarica.com/vesti/hro...-dok-nije-zaplakao-profesori-ma-igrali-su-se/

Treći razred, eeeej, treći razred. Isti ti će mu zgaziti lobanju u petom.

Ok, bilo je toga i ranije, sada se naširoko priča, ali stav škole je uvek ono što me "oduševljava". Gmazovi. Retardi.
 
Ja se tukao kad sam bio prvi razred, a mene tukli kad sam bio cetvrti...
Prva tuca bila u redu za ulazak (kod mene u skoli se deca skupljala u dvoristu i onda cekas zvono 15 min do pocetka casa, npr 13.45 pa nastava pocinje u 14h.)
A druga tuca bila u ucionici, decko me spakovao u prostor 50x50 bukvalno me okrenuo kao u parodija filmovima dole glava gore noge, klasicni nokaut.

Ali tada je bilo vreme ferki, nit sam ja dobio vise od jednog udarca cim sam otisao u san, nit je tip dobio vise od jednog udarca skolskom torbom u glavu...

I prilicno sam zahvalan sto se od oba slucaja nije pravila pompa...
Jer niti smo se ja i taj iz prvog razreda nesto mrzeli, a niti je trebala meni zastita od ovog sto me spakovao u 50x50.
Ali nije bilo bulinga...

Pre 10 godina sacekaju mene 3 klinca kod hale pionir, terali ljude da skidaju pantalone ili da daju pare ili otimali patike od klinaca, a sami klinci...
E to je mobing...tu je zakon zaeban, ako te uhvate kako si ih rasturio, naravno ako mozes, onda si ti bad boy, jos neke tetke pocnu kako su to deca, a ti mator konj i slicno...
Ne sporim da ima matorih konja koji su nasilnici, ali i onda su zene na strani nasilnika, one u prolazu barem...jer cim ga spakujes , ti si kriv...

Protiv sam da odrasli dele fizicki pravdu za svoje dete...
Ali sam za da ga izujes iz cipela ako se zaboravi da je u pitanju zajednicka skola...
 
Ja se tukao kad sam bio prvi razred, a mene tukli kad sam bio cetvrti...
Prva tuca bila u redu za ulazak (kod mene u skoli se deca skupljala u dvoristu i onda cekas zvono 15 min do pocetka casa, npr 13.45 pa nastava pocinje u 14h.)
A druga tuca bila u ucionici, decko me spakovao u prostor 50x50 bukvalno me okrenuo kao u parodija filmovima dole glava gore noge, klasicni nokaut.

Ali tada je bilo vreme ferki, nit sam ja dobio vise od jednog udarca cim sam otisao u san, nit je tip dobio vise od jednog udarca skolskom torbom u glavu...

I prilicno sam zahvalan sto se od oba slucaja nije pravila pompa...
Jer niti smo se ja i taj iz prvog razreda nesto mrzeli, a niti je trebala meni zastita od ovog sto me spakovao u 50x50.
Ali nije bilo bulinga...

Pre 10 godina sacekaju mene 3 klinca kod hale pionir, terali ljude da skidaju pantalone ili da daju pare ili otimali patike od klinaca, a sami klinci...
E to je mobing...tu je zakon zaeban, ako te uhvate kako si ih rasturio, naravno ako mozes, onda si ti bad boy, jos neke tetke pocnu kako su to deca, a ti mator konj i slicno...
Ne sporim da ima matorih konja koji su nasilnici, ali i onda su zene na strani nasilnika, one u prolazu barem...jer cim ga spakujes , ti si kriv...

Protiv sam da odrasli dele fizicki pravdu za svoje dete...
Ali sam za da ga izujes iz cipela ako se zaboravi da je u pitanju zajednicka skola...
Da bilo je toga u svoje vreme,ali fer sorka,pa ko koga.Niko se nije zalio.Bilo je navijanja,ali se to brzo zavrsi i svako na svoju stranu.Posle izvesnog vremena sa vecinom i postanes dobar drugar.Ovo sad nasta lici,neznam.Onda nisi smeo ni zbog roditelja,ni zbog nastavnika da pricas bilo sta,jer bi jos dobio batine od obe strane.Sad roditelji misle da je njihovo dete najbolje,a nastavnici nesmeju da reaguju zbog roditelja.Da nije ovih telefona i da neko ne snimi to,nikada se ne bi ni saznalo mnogo stvari.
 

Back
Top