Osecam se povredjeno

GalebDzonatan:
A ko, sta te sprecava da volis :confused:


Pa sve zene me gledaju kroz moju kitu i nacin na koji je upotrebljavam. Znam da je to lepo i da mi imponuje, ali ipak imam osecanja koja bi podelio s njima. Ja bi da volim a one samo na seks misle.

Zelim si stalno da mi se desi ljubav. Seks mi je dosadio. Jako je tesko biti u mojoj situaciji.

Cak bi pristao da samo volim, i da nema seksa.
 
sinnke:
Pa sve zene me gledaju kroz moju kitu i nacin na koji je upotrebljavam. Znam da je to lepo i da mi imponuje, ali ipak imam osecanja koja bi podelio s njima. Ja bi da volim a one samo na seks misle.

Zelim si stalno da mi se desi ljubav. Seks mi je dosadio. Jako je tesko biti u mojoj situaciji.

Cak bi pristao da samo volim, i da nema seksa.

hm
cudno ovo zvuci kad ti napises
 
NISI IMAO DOVOLJNO PRILIKA U ZIVOTU...KOLIKO TE KAPIRAM...MLAD SI TI VREME JE
PRED TOBOM,
Prvo da se otarasish predrasuda da us sve zene sponzorushe..
Drugo opusti se i pusti zene da ti pridju
Tretje ne mora da znachi da svaka hotje odmah da se uda,
Cetvrto frka ti je verovatno jer si mlad i sa puno losheg iskustva
Peto sve tje to dotji na svoje mesto kad naidje ona prava
Shesto ti ne mozesh ochekivati da prva bude ona prava
Sedmo ne predaj se u borbi za pronalazenje one prave
Osmo ako puno chekash u trazenju ili se bojish da ne samlatish nadzakbabu ona dodje
jer je to uvek tako


NARAVOUCHENIJE:

SAMO HRABRO U EVIN VRT ZADOVOLJSTVA - ZMIJE SU SASTAVNI DEO
 
Salis se? Ne odajes takav utisak.
Nisam zaljubljive prirode. Ne znam da li je to dobro ili lose. Svi kad tad dodju u fazu kad zele da vole i budu voljeni. Mani se predrasuda i nekih povrsnih stavova, sirom otvori oci i naci ces ok devojku!
 
lara#1:
Salis se? Ne odajes takav utisak.
Nisam zaljubljive prirode. Ne znam da li je to dobro ili lose. Svi kad tad dodju u fazu kad zele da vole i budu voljeni. Mani se predrasuda i nekih povrsnih stavova, sirom otvori oci i naci ces ok devojku!


Problem je u tome sto im svima nudim ljubav a one nece. Hoce samo sex. Jer kazu kad osetim da su se u mene zaljubile i ja u njih da losije *****. I meni se cini da je tako. A ja bi radje da losije ***** ali da volim, a one to nece. I ne znam sta mi je ciniti.
 
zelenooka:
Svašta sam do sada pročitala, ali da mi je neko rekao da će Sinnke ovako nešto napisati... :grin:


Jel sam ti drazi sad? Jel bi me volela ako je ikako moguce? Ako bi bila samnom bio bi dobar prema tebi. Kad se oblacis pridrzao bi ti kaput, kad ides sesti podmetnuo bi ti stolicu sve bi ti bilo smaragdno samnom... kao u carobnjaku iz oza.
 
Danas je jako tesko naci osobu koja zeli nesto ozbiljno, koja je spremna na lepe i ruzne stvari koje nosi jedna veza. Sa druge strane tu je neizivljenost, pa manjak zivotnog iskustva, pa iracionalna samouverenost i egoizam koji sprecavaju tu neku osobu da se prepusti osecanjima i rizikuje. Ako trazis , ako si uporan i pozitivan, onda ima nade za tebe.
 

Back
Top