Udvostručen budžet za Novu godinu, Lukasu 50.000 € za nastup
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 90

Tema: Udvostručen budžet za Novu godinu, Lukasu 50.000 € za nastup

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Thumbs down Udvostručen budžet za Novu godinu, Lukasu 50.000 € za nastup

УМЕСТО ЗА КУЛТУРУ И (ИЛИ) ЗА ОБНОВУ НЕКОГ ОД ЗДРАВСТЕНИХ ДОМОВА У ПРЕДГРАЂУ, БАНДА ДАЈЕ ЛУКАСУ $50 000 ЗА COCAINE!

http://rs.n1info.com/a345449/Biznis/Udvostrucen-budzet-i-za-ovu-Novu-godinu-Lukasu-50.000-za-nastup.html

Prvog decembra u Beogradu počinje tradicionalna novogodišnja manifestacija koja će trajati do kraja januara - gradonačelnik tvrdi - Beogradska zima 2018. biće kao nikada do sada. Ali, kao nikada do sada će i koštati - više od 100 miliona dinara, odnosno oko 800.000 evra. Šta će sve biti plaćeno tim novcem?

oček 2014. na beogradskim trgovima - 4,5 miliona dinara. Sa 8,2 miliona dinara dočekana je 2015. Najluđa noć 2016. koštala je Beograđane 22 miliona dinara. Dok su ulazak u 2017. platili skoro 50 miliona dinara.Nije mnogo, smatra, prvi čovek prestonice. "Ja apsolutno ne mislim. To vam je negde oko 800.000 evra, ako očekujemo minimum 25 miliona evra prihoda, evo vi mi recite, u nekoj privatnoj firmi, kada bih ja Mikiju iz Sky musica rekao "uložiš toliko - dobiješ toliko", pa ko bi to odbio", pita Mali.

Nisu odbili ni izvođači, jer će zvezda novogodišnje noći pevač Aca Lukas zaraditi 50.000 evra, Riblja Čorba - 36.000 evra, Željko Samardžić - 25.000, grupa Van Gog - 17.700 evra, Ortodoks Kelts i Ničim izazvan - 8.400 evra, dok će nastup "Zane" Beograđani platiti 7.500 evra.

N1: Kako ste od osam miliona dinara došli do 100 miliona?

Mali: Samo je razlika u sponzorima. Skoro većinu troškova, da ne kažem sve, mi pokrivamo kroz gradski budžet.

Goran Vesić još je bio sekretar Privremenog veća prestonice kada je ošto kritikovao prethodnu vlast baš zbog proslave Novih godina: "Da ne govorimo o godinama unazad, kada su se za ove zabave trošile stotine hiljada evra ili kada je na prelazu iz 2012. u 2013. "pre roka" otvoren Most na Adi, što je građane Beograda koštalo devet miliona evra".

Na te reči podseća ga opozicija.

"Kako da vam kažem, ova graska vlast prolazi kroz razne faze: od faze kada su se hvalili da troše manje, pa su sad došli do faze da troše nekoliko puta više... Nekada je doček Nove godine izgledao dosta slično i ovome koji će biti ove godine, a koštalo je nekoliko puta manje", navodi Zoran Alimpić, odbornik DS.

"Vidimo priliku da zaradimo novac, preko 50.000 ljudi tokom novogodišnjih praznika živi od ljudi koji dođu u Beograd", ističe Siniša Mali.

N1: Je l i dalje računate na bugarske turiste ili imate neke podatke o tome da možda dolaze i iz drugih zemalja?

Mali: "Dobro, verovatno je to mala šala, računamo naravno i na turiste iz Bugarske, ali i iz celog regiona".

Novogodišnja manifestacija počinje već 1. decembra, a u okviru nje, bugarski i drugi turisti moći će da vide prvi put i bal penzionera, Božićno seoce kod Hrama, ali i Dundu lutke.

Beogradska zima 2018. biće, kažu meteorolozi, blaga, ali će neke možda zalediti cifra koja se za doček izdvaja iz gradskog budžeta.

"Ukupan iznos je nešto iznad 100 miliona dinara", rekao je gradonačelnik Siniša Mali. Drugim rečima, više od BITEF-a, FEST-a, BELEF-a, BEMUS-a, Oktobarskog salona, Džez festivala i Radosti Evrope zajedno

Elita OvajOnaj (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2201

Podrazumevano Re: Udvostručen budžet za Novu godinu, Lukasu 50.000 € za nastup

Ако је за Шмркаса 50 иљада, колико је тек за Светлану?
    www.jugiliks.info

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

50.000 cisto aci lukasu?

znaci grad da jos plati za muzicare, pratece vokale, opremu itd

auuu

- - - - - - - - - -

mada bolje i to nego dejan cukic i ortodox celts! ha, ha, ha
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Moderator Bole__Ser (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1068

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    50.000 cisto aci lukasu?

znaci grad da jos plati za muzicare, pratece vokale, opremu itd

auuu

- - - - - - - - - -

mada bolje i to nego dejan cukic i ortodox celts! ha, ha, ha
    Sve jedno ko peva. Zna se šta nam je najpreče. Aca Lukas samopriznati narkoman ili Cukić i slični likovi.

U Srbiji je trenutno aktivno 20 humanitarnih SMS brojeva. Svaka poruka iznosi 100 dinara, prema spisku Telekoma Srbije, a operateri se odriču svog dela zarade od tih poruka u korist donacija.

http://noizz.rs/noizz-news/pazite-na-prevare-pogledajte-spisak-svih-zvanicnih-humanitarnih-sms-brojeva/t9d069t
    "Слобода се ниједном молбом добила није. Ни говором. Слобода се осваја." Цар Душан Силни

Aktivan član
    Učlanjen
    13.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

mnogo mi se svidelo kada je, prošle godine, u nekom našem gradu, predsednica opštine otkazala sve proslave i dočeke na teret budžeta opštine, i tim novcem zaposlila neke nezaposlene
    svaki pošten i dobronameran čovek tako bi uradio, lopovi tako peru pare

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

gledao sam onomad koncert van goga 30. decembra.

extra. rok bez rukavica, zestoko, iskreno. ne verujem da neko moze puno bolje, bilo ko. a i publika je bila sjajna

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    796

Значи за Нову годину хуманитарни концерт за Ацу Лукаса...
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

Citat Original postavio Bole__Ser Pogledaj poruku
    Sve jedno ko peva. Zna se šta nam je najpreče. Aca Lukas samopriznati narkoman ili Cukić i slični likovi.

U Srbiji je trenutno aktivno 20 humanitarnih SMS brojeva. Svaka poruka iznosi 100 dinara, prema spisku Telekoma Srbije, a operateri se odriču svog dela zarade od tih poruka u korist donacija.

http://noizz.rs/noizz-news/pazite-na-prevare-pogledajte-spisak-svih-zvanicnih-humanitarnih-sms-brojeva/t9d069t
    za sta si ti? da se ukinu besplatni koncerti za NG?

kad si omatorio sad ti ne valja

estrada postoji nezavisno od ds i nvo kreveljenja. niste za narod i to ti je, pa onda narod nije za vas

eno ti dj oka u stava centru, to je za vas malogradjane

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1068

Citat Original postavio Dragan J Pogledaj poruku
    mnogo mi se svidelo kada je, prošle godine, u nekom našem gradu, predsednica opštine otkazala sve proslave i dočeke na teret budžeta opštine, i tim novcem zaposlila neke nezaposlene
    svaki pošten i dobronameran čovek tako bi uradio, lopovi tako peru pare
    Tako je. Bez obzira, dok nam narkomani pevaju po trgovima i razni politilki poltroni, koji dobijaju silne pare, mi decu lečimo SMS-om. Posle dočeka, ljudi gledaju na televiziji i slušaju priče kako se Aca Lukas nafiksao, pevlajke kako stavlajju silikone i kolko to košta....
    "Слобода се ниједном молбом добила није. Ни говором. Слобода се осваја." Цар Душан Силни

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

Tako je. Bez obzira, dok nam narkomani pevaju po trgovima i razni politilki poltroni, koji dobijaju silne pare, mi decu lečimo SMS-om. Posle dočeka, ljudi gledaju na televiziji i slušaju priče kako se Aca Lukas nafiksao, pevlajke kako stavlajju silikone i kolko to košta....
    ako zelis da kazes da na krsti nema narkomana...mislim stavrno! ha, ha, ha

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1068

Kako besplatan kada Aca LLukas dobija 50 000 eura. I da se odrekna apanaže, svi ti koncerti opet nešto koštaju, ozvučnje, bina, svetlosni efekti...itd. To opet neko plati. Po meni je bolje spasiti neko dete, nego gledati nekog narkomana kako arlauče.

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

aca lukas peva na srpsko, i publika razume i jezik i sadrzinu pesme

jankovic prica na srpskom, ali ga niko ne razume. e ta razlika je 50.000. nije to tek tako.

- - - - - - - - - -

Kako besplatan kada Aca LLukas dobija 50 000 eura. I da se odrekna apanaže, svi ti koncerti opet nešto koštaju, ozvučnje, bina, svetlosni efekti...itd. To opet neko plati. Po meni je bolje spasiti neko dete, nego gledati nekog narkomana kako arlauče.
    besplatan za 20.000 ili vise posetilaca. malo li je.

kad je koncert besplatan niko te ne tera da dodjes

Elita OvajOnaj (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2201

estrada postoji nezavisno od ds i nvo kreveljenja. niste za narod i to ti je, pa onda narod nije za vas

eno ti dj oka u stava centru, to je za vas malogradjane
    Порез 80% на велике зараде.
    www.jugiliks.info

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1068

aca lukas peva na srpsko, i publika razume i jezik i sadrzinu pesme

jankovic prica na srpskom, ali ga niko ne razume. e ta razlika je 50.000. nije to tek tako.

- - - - - - - - - -

besplatan za 20.000 ili vise posetilaca. malo li je.

kad je koncert besplatan niko te ne tera da dodjes
    Mene ne zanima ni Saša Janković niti Aca Lukas. Za mene su žuti i DOS isti. Jer ponašaju se i rade isto. Hleba i igara je bilo i pre SNS-sovaca. Znam i da organizacija tih takozvanih besplatnih koncerata košta dosta i da tu može da se manzne opasna lova i da se tale. A znam da u Srbiji ima dosta dece koja pored toga što se leče SMS-om koji im je potreban za iniostranstvo, mi nemamo lekare koji tu decu mogu u Srbiji da leče. A besplatno je isto kao i MIG-ovi koji kao poklon koštaju 180 miliona eura. Tako i ovi koncerti, ze mene je to tužna istina, novac odlazi na narkomane i silikone.

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    671

ok.onda nemoj da ides na koncert.

ako mi bude zgodno gledacu van goga, na njihove koncerte ponekad idem i kad nije besplatno vodim i decu. meni odgovara taj filing

spominjanje svega i svacega na temi ne doprinosi temi

Veoma poznat Deki1987 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    179

ok.onda nemoj da ides na koncert.

ako mi bude zgodno gledacu van goga, na njihove koncerte ponekad idem i kad nije besplatno vodim i decu. meni odgovara taj filing

spominjanje svega i svacega na temi ne doprinosi temi
    I ... jel si utvrdio cije pare odlaze Lukasu=*!*

cro, ds , sns, braca, aca, smrk , bia gost
    Our glory will live in the memory of nations

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

ne znam što koji k. zovu rokere na proslave NG, nek zovu Stoju, Cecu, Jašara, Šabana, Sinana, Kemala da se narod veseli

Iskusan јанпи (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Никад тај наркос неће да види 50 иљада...
    Он се и даље много дрогира...шмрче кокаин на ону сурлу,лично сам га видео пре 2 недеље како стондиран улази у авион...
    и то сви виде,мурија,обезбеђење...
    аеро.дромске службе и опет га пуштају у авион..

50 иљада само на папиру
    Лову узима Властова наша корумпирана..нажалост
    Пиштаљка ти се позлатила Милораде !

Saliva nije na forumu
    komšinica kaže da patim od autošovinizma, šta je to i kako se leči
    Domaćin Saliva (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Hans, get ze flammenwerfer für die Soros-Mitarbeiterliste ds, cro, ldp, AV

Buduća legenda Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    493

gledao sam onomad koncert van goga 30. decembra.

extra. rok bez rukavica, zestoko, iskreno. ne verujem da neko moze puno bolje, bilo ko. a i publika je bila sjajna
    Ti se razumes u rock ko Mara u kriv k.rac
    "U stvarnom zivotu ko lebac, na forumu djubre" Motorcyclist

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio b!keR Pogledaj poruku
    Ti se razumes u rock ko Mara u kriv k.rac

"Dali ste previše reputacija u zadnja 24h. Molimo Vas da probate kasnije"

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1387

Citat Original postavio јанпи Pogledaj poruku
    Никад тај наркос неће да види 50 иљада...
    Он се и даље много дрогира...шмрче кокаин на ону сурлу,лично сам га видео пре 2 недеље како стондиран улази у авион...
    и то сви виде,мурија,обезбеђење...
    аеро.дромске службе и опет га пуштају у авион..

50 иљада само на папиру
    Лову узима Властова наша корумпирана..нажалост
    Pa što da ga ne puste ,njegova stvar je šta je uneo u sebe , a i kako stondiran od kokaina ?
    The Show Must Go On...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6131

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    УМЕСТО ЗА КУЛТУРУ И (ИЛИ) ЗА ОБНОВУ НЕКОГ ОД ЗДРАВСТЕНИХ ДОМОВА У ПРЕДГРАЂУ, БАНДА ДАЈЕ ЛУКАСУ $50 000 ЗА COCAINE!

http://rs.n1info.com/a345449/Biznis/Udvostrucen-budzet-i-za-ovu-Novu-godinu-Lukasu-50.000-za-nastup.html

Prvog decembra u Beogradu počinje tradicionalna novogodišnja manifestacija koja će trajati do kraja januara - gradonačelnik tvrdi - Beogradska zima 2018. biće kao nikada do sada. Ali, kao nikada do sada će i koštati - više od 100 miliona dinara, odnosno oko 800.000 evra. Šta će sve biti plaćeno tim novcem?

oček 2014. na beogradskim trgovima - 4,5 miliona dinara. Sa 8,2 miliona dinara dočekana je 2015. Najluđa noć 2016. koštala je Beograđane 22 miliona dinara. Dok su ulazak u 2017. platili skoro 50 miliona dinara.Nije mnogo, smatra, prvi čovek prestonice. "Ja apsolutno ne mislim. To vam je negde oko 800.000 evra, ako očekujemo minimum 25 miliona evra prihoda, evo vi mi recite, u nekoj privatnoj firmi, kada bih ja Mikiju iz Sky musica rekao "uložiš toliko - dobiješ toliko", pa ko bi to odbio", pita Mali.

Nisu odbili ni izvođači, jer će zvezda novogodišnje noći pevač Aca Lukas zaraditi 50.000 evra, Riblja Čorba - 36.000 evra, Željko Samardžić - 25.000, grupa Van Gog - 17.700 evra, Ortodoks Kelts i Ničim izazvan - 8.400 evra, dok će nastup "Zane" Beograđani platiti 7.500 evra.

N1: Kako ste od osam miliona dinara došli do 100 miliona?

Mali: Samo je razlika u sponzorima. Skoro većinu troškova, da ne kažem sve, mi pokrivamo kroz gradski budžet.

Goran Vesić još je bio sekretar Privremenog veća prestonice kada je ošto kritikovao prethodnu vlast baš zbog proslave Novih godina: "Da ne govorimo o godinama unazad, kada su se za ove zabave trošile stotine hiljada evra ili kada je na prelazu iz 2012. u 2013. "pre roka" otvoren Most na Adi, što je građane Beograda koštalo devet miliona evra".

Na te reči podseća ga opozicija.

"Kako da vam kažem, ova graska vlast prolazi kroz razne faze: od faze kada su se hvalili da troše manje, pa su sad došli do faze da troše nekoliko puta više... Nekada je doček Nove godine izgledao dosta slično i ovome koji će biti ove godine, a koštalo je nekoliko puta manje", navodi Zoran Alimpić, odbornik DS.

"Vidimo priliku da zaradimo novac, preko 50.000 ljudi tokom novogodišnjih praznika živi od ljudi koji dođu u Beograd", ističe Siniša Mali.

N1: Je l i dalje računate na bugarske turiste ili imate neke podatke o tome da možda dolaze i iz drugih zemalja?

Mali: "Dobro, verovatno je to mala šala, računamo naravno i na turiste iz Bugarske, ali i iz celog regiona".

Novogodišnja manifestacija počinje već 1. decembra, a u okviru nje, bugarski i drugi turisti moći će da vide prvi put i bal penzionera, Božićno seoce kod Hrama, ali i Dundu lutke.

Beogradska zima 2018. biće, kažu meteorolozi, blaga, ali će neke možda zalediti cifra koja se za doček izdvaja iz gradskog budžeta.

"Ukupan iznos je nešto iznad 100 miliona dinara", rekao je gradonačelnik Siniša Mali. Drugim rečima, više od BITEF-a, FEST-a, BELEF-a, BEMUS-a, Oktobarskog salona, Džez festivala i Radosti Evrope zajedno
    Bando drogerantska!!!
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Najmanje lapo lapo!

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1342

Oduvek sam mislio da je to cisti idiotizam trositi novac poreskih obveznika u jednoj siromasnoj zemlji za nekakve pevace.
    Umesto da najveci gradovi daju primer i promene tu praksu, a da pevaci ako hoce pevaju dzaba za novogodisnju noc svom narodu od kojeg tako izdasno zive.
    Hebiga, tako narod hoce i ko ga hebe.
    A Mari usque ad Mare

Slične teme

1. Kako,gde i sa kim ce te docekati Novu Godinu?
    Autor neven u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 292
    Poslednja poruka: 27.12.2012., 20:02
  2. STA POKLONITI ZA NOVU GODINU?
    Autor MAGIC u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.12.2003., 14:54
  3. S kim cete docekati novu godinu ?
    Autor Stari Lisac u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 04.12.2003., 00:53
  4. Gde za NOVU GODINU???