Kvrga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene da li bi vise volele da muskarci imaju na penisu kvrge koje bolje cesu (ono po principu kvrgavog kondoma) ili vam je dobar i ovaj kakav je.

Ako volite prvu varijantu da li mislite da ste uskracene zbog toga sto nema takvih?
 
Mislim da je tebi jako dosadno
mislim da se glupirash i da ti tema nece dugo opstati
i ne! Ne bih zhelela da vidim penis sa kvrgama... :roll: ovo do sad vidjeno je sasvim zadovoljavajuce... :)
 
Peta W.:
Mislim da je tebi jako dosadno
mislim da se glupirash i da ti tema nece dugo opstati
i ne! Ne bih zhelela da vidim penis sa kvrgama... :roll: ovo do sad vidjeno je sasvim zadovoljavajuce... :)

Moje teme propadaju samo kada se ne pojave genijalci da odgovaraju.
Ko ti kaze u bliskoj buducnosti kad vec postoji silikonska sisa da nece postojati kvrgavi penis.
 
sinnke:
Zene da li bi vise volele da muskarci imaju na penisu kvrge koje bolje cesu (ono po principu kvrgavog kondoma) ili vam je dobar i ovaj kakav je.

Ako volite prvu varijantu da li mislite da ste uskracene zbog toga sto nema takvih?


he pa sad da ti kazem bre
ti si jako simpatican tip sa svim ovih topicima
izazivas mi osmeh na licu

:p
 
sinnke:
Zene da li bi vise volele da muskarci imaju na penisu kvrge koje bolje cesu (ono po principu kvrgavog kondoma) ili vam je dobar i ovaj kakav je.

Ako volite prvu varijantu da li mislite da ste uskracene zbog toga sto nema takvih?

Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahah


Ja sam bas hteo da pitam ovakvo nesto, t.j. da li zene uopste osete one nazovi kvrge i nabore na nekim kondomima... Meni izgledaju beznacajno, ali....
 
Eto sto su ti zene. Prave hriscanke.
Neka neka, dobro je i ovako...
Nikakvo abgrejdovanje muskarca ne dolazi u obzir.
A rado bi stavile silikonske grbe u ribicu samo da udovolje svom muskarcu.
 
tralalala:
Eto sto su ti zene. Prave hriscanke.
Neka neka, dobro je i ovako...
Nikakvo abgrejdovanje muskarca ne dolazi u obzir.
A rado bi stavile silikonske grbe u ribicu samo da udovolje svom muskarcu.


Pa tako to ide, ponuda i potraznja.
 
Eh jos kada bih ja koristio....

Ja sam sticajem okolnosti (duge veze) koristio kondom poslednji put pocetkom ovoga veka....
 
sinnke:
Zene da li bi vise volele da muskarci imaju na penisu kvrge koje bolje cesu (ono po principu kvrgavog kondoma) ili vam je dobar i ovaj kakav je.

Ako volite prvu varijantu da li mislite da ste uskracene zbog toga sto nema takvih?


Pa pazi sinnke ... ako biste vi muški voleli picu sa bradavicama, onda bismo i mi k*** sa kvrgama ... baš bi to bio jedan romantičan sex.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top