Raspoloženi za seks

Red

ishchashena
Banovan
Poruka
66.910
Najčešće se za žene vezuje izjava da im nije do seksa jer ih boli glava, nisu raspoložene, nemaju sve uslove za to...

Da li su muškarci uvek raspoloženi za seks? Ili ipak postoje dani kad i njih "boli glava"? Od čega zavisi? Kakva su Vaša iskustva?

Pitanje je i za žene i za muškarce. Muškarci pišu o sebi, žene o svojim iskustvima.
 
Poslednja izmena:
zavisi dal je to moja zena ili tudja ;)

Pa jel bolje da je tuđa? Onda si raspoložen?

- - - - - - - - - -


Bravo! Odaj nam tajnu...

- - - - - - - - - -

Naravno da nisam uvek raspoložen za seks, ima dana kada mi nije ni do života. Bilo bi suludo da smo uvek
raspoloženi za seks.

Ali da li je onda odbiješ ako ona baš želi ili se trudiš da se oraspoložiš?
 
ti to pricas o vezi izmedju dvoje ljudi? pa od toga zavisi....malo dosadi

Pa šta radiš kad dosadi? Prepustiš se dosadi ili probaš da oživiš?

- - - - - - - - - -

Vidi ne odbijam ja nikada, a tih dana kada nisam raspoložen ni za šta, ne viđam se ni sa kim, zatvorim se i nisam dostupan za nikoga.

A šta ako živite zajedno? Onda valjda ne možeš da se zatvoriš...
 
pa kako da ti kazem....probam....al s nekom drugom

Znači, odustaneš i tražiš nešto sa strane. Ok.

- - - - - - - - - -

Čak i ako živimo zajedno, jednostavno ima dana kada nam je potrebno da nas svi ostave na miru. Očekujem od
partnerke da to razume, kao što i ja razumem kada ona ima takve dane.

Ne bih da ti rušim Sneška, ali ne znam da li je tako nešto moguće. Možda jeste.
 
Pa jel bolje da je tuđa? Onda si raspoložen?

Da ti objasnim: svoja žena je kao sarma, dakle vrhunac. Ali dosadi svaki dan sarmu da krkaš, pa ti posle nekog vremena prija i posan pasulj da probaš. :rumenko:

P.S. Sarma je i dalje vrhunac i najbolja na svetu, ali bude još i bolja kad se povremeno čalabrcne nešto sa strane. I to je najbolji lek za glavobolje, umore i ostale izgovore.
 
Poslednja izmena:
Najčešće se za žene vezuje izjava da im nije do seksa jer ih boli glava, nisu raspoložene, nemaju sve uslove za to...

Da li su muškarci uvek raspoloženi za seks? Ili ipak postoje dani kad i njih "boli glava"? Od čega zavisi? Kakva su Vaša iskustva?

Uvek dok se ne zadovoljim extra :smeker: Kada me ona zadovolji <3 isprazni svo mleko :rumenka: onda cekam novo napaljivanje da dobijem jaku zelju :per:

Ako nisam tako uzbudjen do vrhunca ne mogu da :per: ni jednu :aha:

Zenu boli glava bez sexa :malav:
 

Back
Top