Sta ce biti sa Kosovom

Poruka
21.521
Zar je moj prandjed krvario za to Kosovo 1912. da bi ga se sad neki Vucic odrekao u ime Srbije .. Za sta onda izginuse oni mladi momci na Kosarama ??!!! Naprednjacka banda ce ocigledno pustiti KiM u UN to ce ih kostati vlasti zajahace neki Jeremic i Obradovic koji ce postovati stanje na terenu i sve ono sto je ranije potpisano a sta ce biti sa narodom ocemo li se pomiriti sa gubitkom Kosova kao sto smo se pomirili sa gubitkom RSK .. E pa malo teze ... Kosovski mit zivi u srpskim srcima i zivece .. za veliku vecinu Srba KiM ce zauvek biti deo Srbije .. Ne zaboravite da je KOSOVO najskuplja srpska rec .. ne to nije samo obicna fraza to je istina ... JEDNOG dana za 5 , 10 , 50 ili 150 godina srpska vojska ce zauzeti Kosovo i Metohiju kao nekada 1912. a ja bi voleo da to bude sto pre za nasih zivota bolje mi da ginemo nego nasa deca i unuci ..

 
Poslednja izmena:
ocemo da sacuvamo kosovo al bez prljanja obraza i savesti..otici pred lazara i svetog savu sa svetli obraz jeste vrlo vazno osecanje i hvala bogu sto je uvek prisutno to srpsko,jevandjelsko opredeljenje za carstvo nebesko...:D
 
]Zar je moj prandjed krvario za to Kosovo 1912. da bi ga se sad neki Vucic odrekao u ime Srbije .. [/SIZE]Za sta onda izginuse oni mladi momci na Kosarama ??!!! Naprednjacka banda ce ocigledno pustiti KiM u UN to ce ih kostati vlasti zajahace neki Jeremic i Obradovic koji ce postovati stanje na terenu i sve ono sto je ranije potpisano a sta ce biti sa narodom ocemo li se pomiriti sa gubitkom Kosova kao sto smo se pomirili sa gubitkom RSK .. E pa malo teze ... Kosovski mit zivi u srpskim srcima i zivece .. za veliku vecinu Srba KiM ce zauvek biti deo Srbije .. Ne zaboravite da je KOSOVO najskuplja srpska rec .. ne to nije samo obicna fraza to je istina ... JEDNOG dana za 5 , 10 , 50 ili 150 godina srpska vojska ce zauzeti Kosovo i Metohiju kao nekada 1912. a ja bi voleo da to bude sto pre za nasih zivota bolje mi da ginemo nego nasa deca i unuci ..


ne lupaj, kosova se odrekao ds i djindjic, pozivanjem srba na prve siptarske izbore, posle kojih eu i ceo zapad ih smatraju za legalne
 
ocemo da sacuvamo kosovo al bez prljanja obraza i savesti..otici pred lazara i svetog savu sa svetli obraz jeste vrlo vazno osecanje i hvala bogu sto je uvek prisutno to srpsko,jevandjelsko opredeljenje za carstvo nebesko...:D

Као да Милица збори! :cmok:

Што би рекао Милош Обилић, ако га укрешемо данас, неко сунце ће макар и кроз много стотина година, изгрејати и обасјати Србију! :aha2:
 
Iskreno koga boli kkkkk za Kosovo ... umorio se narod odustao od Srbije a ne od siptarskog Kosova ... ajmo llepo preseci sever kosova i pripoji ga Srbiji a za ostalo iskreno zabole nas mudo.

Vreme je da se resi to pitanje ,,, umorni smo bre.

- - - - - - - - - -

Данас Крим, сутра КиМ!

Tako je Liberal ... kada se pomene Kosovo i Haradinej a ti lepo svakom samarcinu opali...
 
Iskreno koga boli kkkkk za Kosovo ... umorio se narod odustao od Srbije a ne od siptarskog Kosova ... ajmo llepo preseci sever kosova i pripoji ga Srbiji a za ostalo iskreno zabole nas mudo.

Vreme je da se resi to pitanje ,,, umorni smo bre.

- - - - - - - - - -



Tako je Liberal ... kada se pomene Kosovo i Haradinej a ti lepo svakom samarcinu opali...

Klasicno razmisljanje jednog zadriglog komunjare
 
Da vidimo: Krajina, Kosmet, dobar dio Raske, o Bosni sutim...od cega se umoriste?
Od poraza?

Od populizma ... vidi koliko je Srba napustilo Srbiju.

Sreca ima Srba koji ne razmisljaju desnicarski ...

- - - - - - - - - -

Klasicno razmisljanje jednog zadriglog komunjare

Da nam je komunizam nebi imali problema ... 30 godina u mestu , ne znamo ni kako nam ide granica.
 
Od populizma ... vidi koliko je Srba napustilo Srbiju.

Sreca ima Srba koji ne razmisljaju desnicarski ...

- - - - - - - - - -



Da nam je komunizam nebi imali problema ... 30 godina u mestu , ne znamo ni kako nam ide granica.

Ne znamo kako nam ide granica kazes ?? E pa vidis genije za to su krivi upravo ti tvoji komunisti ... Zasto su dali Kosovu autonomiju ? Zasto su naselili 300 000 Siptara iz Albanije na KiM ?
 
Od populizma ... vidi koliko je Srba napustilo Srbiju.

Sreca ima Srba koji ne razmisljaju desnicarski ...

- - - - - - - - - -



Da nam je komunizam nebi imali problema ... 30 godina u mestu , ne znamo ni kako nam ide granica.

Koliko je Srba napustilo Srbiju, koliko je Hrvata napustilo Hrvatsku, koliko je drzavljana BIH...itd., itd., ..idu mladi za svojim idealima stana kupljenog na hipoteku od dvadeset godina, nostrificiranju diploma, vecim zaradama, familijama u kojima djeca nece razumjeti bake i deke, tetke i bracu po stricu.....
Koliko je to "lijevo" ili "desno", pojma nemam, niti me vise zanima!
Unistili smo jednu drzavu u kojoj je svaki stranac mogao usred polja kukuruza spavati u svom satoru mirno..
Koliko vas, danas, tamo daleko na jugu, spava mirno?
 
Ne znamo kako nam ide granica kazes ?? E pa vidis genije za to su krivi upravo ti tvoji komunisti ... Zasto su dali Kosovu autonomiju ? Zasto su naselili 300 000 Siptara iz Albanije na KiM ?

Problemi nastaju usled losih ekonomskih uslova krajem 80ih godina ... mesto ekonomskih mera oni su servirali narodu nacionalizam i eto raspada ... evo 30 godina je proslo a vi niste svesni sta je problem...

- - - - - - - - - -

Нациста вс Комуниста на Крсти.

Тренутно главна интернет атракција :)

Kazi sta je resenje , rat?

- - - - - - - - - -

Koliko je Srba napustilo Srbiju, koliko je Hrvata napustilo Hrvatsku, koliko je drzavljana BIH...itd., itd., ..idu mladi za svojim idealima stana kupljenog na hipoteku od dvadeset godina, nostrificiranju diploma, vecim zaradama, familijama u kojima djeca nece razumjeti bake i deke, tetke i bracu po stricu.....
Koliko je to "lijevo" ili "desno", pojma nemam, niti me vise zanima!
Unistili smo jednu drzavu u kojoj je svaki stranac mogao usred polja kukuruza spavati u svom satoru mirno..
Koliko vas, danas, tamo daleko na jugu, spava mirno?

Lokacija Amsterdam ... ha ha ha

Da unistili smo ... Hrvati i Srbi. Ali onog trenutka kada je pocelo da se deli na Srpsko, Hrvatsko itd ...
 
Problemi nastaju usled losih ekonomskih uslova krajem 80ih godina ... mesto ekonomskih mera oni su servirali narodu nacionalizam i eto raspada ... evo 30 godina je proslo a vi niste svesni sta je problem...

- - - - - - - - - -



Kazi sta je resenje , rat?

- - - - - - - - - -



Lokacija Amsterdam ... ha ha ha

Da! Lokacija "Amsterdam"!
Ostavili smo mi mnogo vise u Hrvatskoj, ili bilo gdje, odakle su nesretnici iz nasih gradjanskih ratova izbjegli, nego sto cemo ikada steci ovdje!
Znas, nije sve u parama!
 

Back
Top