Haradinaj licno: Imam odlicne odnose sa Srpskom listom-pa ko je ovde izdajnik?

nesko101

Elita
Poruka
18.162
Najnovija izjava Haradinaja da ima odlicne odnose sa Srpskom listom govori da je Srbija debelo zaglibila u otudjenju Kosova i Metohije.Izjavio je jos i da ZSO moze biti samo koordinaciono telo republike Kosovo i nista vise od toga.Sada ovo sto Dacic filuje a nezna tacno koliko zemalja je priznalo Kosovo govori da jesu sami Srbi krivi sto vole da ih politicari lazu.Ovo necete naci ni u jednom mediju van Kosova ali evo procitajte na sajtu KiM koji je na teritoriji Kosova.
 
Нешко, не богохули, огроман је значај повлачења признања Косова од стране Суринама а уз помоћ Дачића.

- - - - - - - - - -

Вучићева листа је у влади, наравно да господин Рама неће сам себи да скаче у уста.
Још да Дачић негде запева Рамо друже мој.
 
"Српска листа" тј СНС на Косову и Метохији дала је потребне гласове највећем крвнику и злочинцу. Нема шта томе да се додаје.

Da je ta situacija delo bilo koga drugog osim Vučića, ti bi se pretvorio u onaj "bravo" smajli...
 
A gde nam je opozicija .... :roll:

Opozicija je slaba, to je činjenica. A nije slaba zbog svog programa ili delovanja, već zbog nedostatka prostora da se pokaže, kao i zbog konstantnog medijskog pritiska od strane režima. U zemlji gde polovina stanovništva nikad nije koristila internet, medijska ostrašćenost (u Vučićevu korist) je jako bitna stavka...
 
Opozicija je slaba, to je činjenica. A nije slaba zbog svog programa ili delovanja, već zbog nedostatka prostora da se pokaže, kao i zbog konstantnog medijskog pritiska od strane režima. U zemlji gde polovina stanovništva nikad nije koristila internet, medijska ostrašćenost (u Vučićevu korist) je jako bitna stavka...

Nemoj sada ... opozicija je nula... imali su sansu ali nista, 5 godina gledamo kako se dogovaraju a nikad vece podele izmedju njih ... gotovo kao da svi rade za Vucica :rtfm:
 
Али није дело никог другог него баш твог Вучића.

Ne, on nije moj, što ti je već više puta objašnjeno, ali očigledno uzalud budući da tvoj mozak nema kapaciteta da shvati ništa komplikovanije od izjave tipa "nebo je plavo". A za razliku od tebe, ja imam svoje principe, dok tvoji "principi" zavise od toga jesi li uključen u podelu plena ili su te išutirali kao kera, pa sad laješ po internetu :D
 
Opozicija je slaba, to je činjenica. A nije slaba zbog svog programa ili delovanja, već zbog nedostatka prostora da se pokaže, kao i zbog konstantnog medijskog pritiska od strane režima. U zemlji gde polovina stanovništva nikad nije koristila internet, medijska ostrašćenost (u Vučićevu korist) je jako bitna stavka...

opoziciju poznajemo dovoljno dobro pa da joj ne verujemo kao sto ne verujemo ni *******om.. ... :kafa:

u prevodu srbinluk na 100%
 
Ne, on nije moj, (...)

Богами јесте јер једино чиме се овде бавиш је нападање опозиције. Не хвалиш га, али огромна несразмера између другарске критике Вучића и учествовања у сатанизацији опозиције говори све!
Дефанзивни бот!
 
Poslednja izmena:
Богами јесте јер једино чиме се овде бавиш је нападање опозиције. Не хвалиш га, али огромна несразмера између другарске критике Вучића и учествовања у сатанизацији опозиције говори све!
Дефанзивни бот!

Nećeš pronaći niti jedan moj post na forumu koji je uperen protiv opozicije, bilo da se radi o Raduloviću, Jankoviću, Jeremiću ili Obradoviću. Sa druge strane, već sam i previše puta ponovio sve pogrdne epitete koji se vezuju za Vučića, pa samo da dodam kako je on drugo najveće đubre koje je ikada vladalo ovom zemljom, nakon Tita koji neprikosnoveno drži prvu poziciju po tom kriterijumu. Tako da, vidi da se prijaviš na neko lečenje, jer si počeo da haluciniraš. Jedino ako nisi mislio na to što tebe vređam, a smatraš se nekakvom opozicijom. Žao mi je, ali možeš biti protiv Vučića koliko god hoćeš, i dalje si ološ...
 
Nećeš pronaći niti jedan moj post na forumu koji je uperen protiv opozicije, bilo da se radi o Raduloviću, Jankoviću, Jeremiću ili Obradoviću. Sa druge strane, već sam i previše puta ponovio sve pogrdne epitete koji se vezuju za Vučića, pa samo da dodam kako je on drugo najveće đubre koje je ikada vladalo ovom zemljom, nakon Tita koji neprikosnoveno drži prvu poziciju po tom kriterijumu. Tako da, vidi da se prijaviš na neko lečenje, jer si počeo da haluciniraš. Jedino ako nisi mislio na to što tebe vređam, a smatraš se nekakvom opozicijom. Žao mi je, ali možeš biti protiv Vučića koliko god hoćeš, i dalje si ološ...

ocigledno je komsija u svom bunilu pomislio da je na fb. :lol:

tamo se "opoziciona" argumentacija jos uvek svodi na bot i sendvic

ako ne napises u svakoj recenici vucicu pederu, odmah se markiran kao sluga rezima :zper:
 
ocigledno je komsija u svom bunilu pomislio da je na fb. :lol:

tamo se "opoziciona" argumentacija jos uvek svodi na bot i sendvic

ako ne napises u svakoj recenici vucicu pederu, odmah se markiran kao sluga rezima :zper:

To su izgleda isti ludaci kao i ovi Vučićevi simpatizeri. Garantujem da bi komša, samo da su kojim slučajem on ili oni koje podržava (koji god to bili, pošto je do sada promenio sto "drugova") uključeni u Vučićeve kombinacije, ovde pričao za njega i Haradinajeve Srbe da su mirotvorci i podržavao nezavisnost terorističke tvorevine. Ali pošto nisu uključeni, okrenuli su se lajanju na internetu...
 

Back
Top