Dokić nastavlja da šokira: Otac me naterao da nosim dres Srbije, volim Australiju

Sneško Belić 22

Početnik
Poruka
32
Jelena Dokić definitivno nema nameru da stane sa objavljivanjem detalja svog privatnog i nimalo prijatnog života.

Nakon što je u svojoj autobiografiji opisala do detalja kako ju je otac Damir Dokić godinama zlostavljao, Jelena je u razgovoru za BBC otkrila i da je njegova bila ideja da svojevremeno odigra dva meča u dresu Jugoslavije (odnosno Srbije, kao naslednice SFRJ i SRJ-op.nov.) u FED Kupu.

https://www.krstarica.com/sport/dok...aterao-da-nosim-dres-srbije-volim-australiju/

Ženo, niko te nikada nije ni zvao odavde da nas predstavljaš. Odakle ti ideja da su nekog iz Srbije ikada zanimale tvoje partije?

Odrekla si se korena davno. Jednom disfunkcionalna porodica - uvek disfunkcionalna porodica.
 
Otac joj je izuzetan covek upoznao sam ga na Fruskoj Gori dakle vredan posten i odgovoran a uz sve to i veliki patriota .Nasa dzukelarska vlast ga stalno kinji i bukvalno zele da ga oteraju Mnogo sam se naslusao svakojakih prica o njemu ali su sve u vodu pale kad sam ga licno upoznao dakle covek je karakterna gromada na koga se ona bacila samo da mi je znati.
 

Back
Top