Dokić nastavlja da šokira: Otac me naterao da nosim dres Srbije, volim Australiju
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Dokić nastavlja da šokira: Otac me naterao da nosim dres Srbije, volim Australiju

Početnik
    Učlanjen
    24.11.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Post Dokić nastavlja da šokira: Otac me naterao da nosim dres Srbije, volim Australiju

Jelena Dokić definitivno nema nameru da stane sa objavljivanjem detalja svog privatnog i nimalo prijatnog života.

Nakon što je u svojoj autobiografiji opisala do detalja kako ju je otac Damir Dokić godinama zlostavljao, Jelena je u razgovoru za BBC otkrila i da je njegova bila ideja da svojevremeno odigra dva meča u dresu Jugoslavije (odnosno Srbije, kao naslednice SFRJ i SRJ-op.nov.) u FED Kupu.

https://www.krstarica.com/sport/dokic-nastavlja-da-sokira-otac-me-silom-naterao-da-nosim-dres-srbije-volim-australiju/

Ženo, niko te nikada nije ni zvao odavde da nas predstavljaš. Odakle ti ideja da su nekog iz Srbije ikada zanimale tvoje partije?

Odrekla si se korena davno. Jednom disfunkcionalna porodica - uvek disfunkcionalna porodica.

Domaćin
    Učlanjen
    13.09.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Dokić nastavlja da šokira: Otac me naterao da nosim dres Srbije, volim Australiju

Da a ona je zelela da bude Australijanka

Iskusan
    Učlanjen
    24.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Dokić nastavlja da šokira: Otac me naterao da nosim dres Srbije, volim Australiju

Otac joj je izuzetan covek upoznao sam ga na Fruskoj Gori dakle vredan posten i odgovoran a uz sve to i veliki patriota .Nasa dzukelarska vlast ga stalno kinji i bukvalno zele da ga oteraju Mnogo sam se naslusao svakojakih prica o njemu ali su sve u vodu pale kad sam ga licno upoznao dakle covek je karakterna gromada na koga se ona bacila samo da mi je znati.

Buduća legenda Regina Mills (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1725

Koji faktor bese ona? Znam da je teniserka, ali se ne secam sta se sa njom izdesavalo.

Ističe se crnicrnja (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

premalo je to tučeno

Buduća legenda stranac119 (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2464

Iako je reklama za knjigu,previse je i bice ti bljuvotina jos.
    Mlado ludo-staro blesavo

Slične teme

1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 11.07.2012., 23:48
  2. Rubi se nastavlja?
    Autor ^MiLkA^ u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 11.03.2012., 11:25
  3. Vi i Vas otac
    Autor loop u forumu Muškarci
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 29.11.2005., 19:41