Ovde NI SLUČAJNO! 5 najgorih mesta za skrivanje para u kući

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.126
Ima dosta ljudi koji i danas, u modernom dobu tehnologije, bankarskog poslovanja i društvenih mreža i dalje čuvaju novac u kući.
Možda je prošlo vreme zavlačenja para ispod dušeka u krevetu, ali su i dalje favorizovane neke lokacije za koje lopovi, u slučaju da upadnu u vaš stan, unapred znaju.
Da biste sprečili bilo kakav rizik od provale i pljačke, izbegavajte ovih 5 mesta koja su očigledna za skrivanje novca.


Kućni sef


Lopovi će prvo gledati iza slika ili nekih ormara ima li sefa. Oni profesionalniji nosiće sa sobom „alat“ za njihovo obijanje.


Fioke


Apsolutno omiljeno mesto Srba za skrivanje novca, nakita i drugih dragocenosti. Ako vam lopovi upadnu u kuću, prvo će tu gledati.


Korpe za veš


Lukavo ste pomislili da lopov sigurno ne bi preturao po prljavom vešu? Varate se. To im je jedna od omiljenih lokacija za pretragu.


Dvorište


Ukoliko pljačkaju kuću s dvorištem, svakako će pogledati ima li nekih sveže zakopanih rupa ili ispupčenja na zemlji, možda pored nekog cveta.


Kutije


Neki praktikuju čuvanje novca po kutijama za cipele ili keks, ali ni to nije dobra ideja. Posle fioka i slika koje će pomerati sa zidova, krenuće da vade i bacaju kutije oko sebe.
569509

a gde da stavim?

na sto..tu ocigledno nece pogledati :lol:
 
Ја исекао Шешељеву књигу коју су ми увалили у некој изборној кампањи, исекао у средини, и ту ставио 150.000€, видео сам фору на филму кад онај неки глуми попа, а у библији, исто тако исеченој држи пиштољ, па кад дође у шкрипац, као хоће да прочита стих из библије, а онда извуче одатле пиштољ.

Али једном је најебао, тако тражио, отворио, а лик га упуцао. Провалио га јер је библију држао наопачке.

Ако се неко сећа волео бих да ми каже како се зове тај филм.
 
ko još drži neke ozbiljne pare u kući danas?

- - - - - - - - - -

Ја исекао Шешељеву књигу коју су ми увалили у некој изборној кампањи, исекао у средини, и ту ставио 150.000€, видео сам фору на филму кад онај неки глуми попа, а у библији, исто тако исеченој држи пиштољ, па кад дође у шкрипац, као хоће да прочита стих из библије, а онда извуче одатле пиштољ.

Али једном је најебао, тако тражио, отворио, а лик га упуцао. Провалио га јер је библију држао наопачке.

Ако се неко сећа волео бих да ми каже како се зове тај филм.

u filmu bekstvo iz šošenka ja mislim
 
Ја исекао Шешељеву књигу коју су ми увалили у некој изборној кампањи, исекао у средини, и ту ставио 150.000€, видео сам фору на филму кад онај неки глуми попа, а у библији, исто тако исеченој држи пиштољ, па кад дође у шкрипац, као хоће да прочита стих из библије, а онда извуче одатле пиштољ.

Али једном је најебао, тако тражио, отворио, а лик га упуцао. Провалио га јер је библију држао наопачке.

Ако се неко сећа волео бих да ми каже како се зове тај филм.

nema na cemu..i drugi put :lol:


513W7A1729L.jpg
 
trazi naziv filma

five card stud

http://www.imdb.com/title/tt0062626/

ako se dobro secam micem je pop i on drzi pistolj u bibliji i cekaj sad cu da trazim citate na netu..samo sekund...

Ма наш'о сам, то 5 card stud је уствари игра картама, али јбг, како ли су назив филма превели на српски.
 
nasao sam :D

There's a scene in a 1968 movie called "Five Card Stud" where Robert Mitchum plays a preacher with a gun hidden in his Bible. Dean Martin, who is the local terrorist, notices that Mitch has the Bible upside down. "If that IS a Bible," he says, "read it. If that ain't a Bible, drop it."

- - - - - - - - - -

Ма наш'о сам, то 5 card stud је уствари игра картама, али јбг, како ли су назив филма превели на српски.

e hebiga..to niko ne moze da ti kaze :D
nadji ga na netu pod originalnimn nazivom.
 
Ja sam krio i jednoj kutiji ocev zlatni dzepni sat i lopovi su ga nasili i ukrali, seme im se zatrlo.

J...m im i majku i oca ocinjeg. :besan2:
A vidis da u kutije ne treba, pise da je to 5. omiljeno mesto lopova. Tabe, trebao si ranije da postavis ovu temu.

- - - - - - - - - -

trazi naziv filma

five card stud

http://www.imdb.com/title/tt0062626/

ako se dobro secam micem je pop i on drzi pistolj u bibliji i cekaj sad cu da trazim citate na netu..samo sekund...
Sto ti je strucnjak. :worth:
Ja sam gledao dosta vesterna, ali ovo sam zaboravio, priznajem
 
a gde da stavim?

na sto..tu ocigledno nece pogledati :lol:

Imao sam provalu u kuću pre jedno par godina. Provalnici su ušli kroz prozor, prevrnuli su sve fioke u spavaćim sobama i trpezariji i uzeli su jedan zlatni prsten. Torbu sa parama nisu našli ona je stojala na stolici za trpezarijskim stolom , tu nisu ni gledali. Sreća da nikog nisu zatekli u kući jer bi bilo žrtava.
 

Back
Top