Brutalno nokautirao rivala, kad je video kako ga je pokosio – UHVATIO se za glavu

Sneško Belić 22

Početnik
Poruka
32
Ovakav nokaut sigurno niste dugo videli.

Na večeri MMA borbi u okviru „Golden Ticket Fight Promotions“ Semjuel Linicki pobedio je Solomona Rodžersa ali način na koji je to uradio šokirao je i njega samog.

https://www.krstarica.com/sport/bru...kako-ga-je-pokosio-uhvatio-se-za-glavu-video/

Pa šta je očekivao? Da će ovaj što je popio šut da skače od sreće i ljubi ga?

Nisu mi jasni ti borci.

Pa jbt samo dokaz da je decko normalan covek-i pored toga sto je fajter, nije hteo da nosi na dushi coveka...Svasta..reakcja jeste cudna, ali mozda i realna...po meni...Bdw zveknuo ga hje koliko se vidi, bas u lice, cak mi se cini ispod brade, tako da lagano ga je mogao ubiti, jer je bio as pun kick, ne neki smara nogom i sl, nije ga zakacio, nego pokidao...
 
Prvo uvecajte video i pazljivo pogedajte usporene snimke.
Crnac je sam kriv.Posao je glavom na svoju levu stranu,a belac je samo prosledio udarac, jer mu je dosao kao "kec na desetku".
Udario ga je sa strane po obrazu i to klasicnim mavasijem.
Odlicno izveden udarac, ali losa eskivaza na onu stranu, odakle je stigao udarac.
Ovim je crnac pokazao da nema iskustvo u borbama,a pravilo je da se Nikada ne saginje,i ne na stranu odakle stize udarac napravio je glupost i to platio nokautom.
U sustini ovo je cista glupost, jer crnac vidi da ce da ga zapali nogom i ide na tu stranu, kao da mu kaze izvolte spreman sam za nokaut, :)
 

Back
Top