Pazite na zdravlje: Ovih 8 pregleda mora da uradi svaki muškarac!
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Pazite na zdravlje: Ovih 8 pregleda mora da uradi svaki muškarac!

Obećava
    Učlanjen
    22.11.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3

Podrazumevano Pazite na zdravlje: Ovih 8 pregleda mora da uradi svaki muškarac!

Testiranje na bolesti i pregledi kod doktora su jedna od najvažnijih stvari koje čovek može učiniti za svoje zdravlje. Cilj je da otkrijete bolest u ranoj fazi, pre nego što se pojave simptomi jer ju je tada lakše lečiti. Ti pregledi su testovi koji se tiču raka prostate, kože, testisa, debelog creva, holesterola, dijabetesa,..

https://www.krstarica.com/zdravlje/tegobe/pazite-na-zdravlje-ovih-8-pregleda-mora-da-uradi-svaki-muskarac/

U svakom slučaju bolje je sprečiti nego lečiti. Da li mi posvećujemo sebi toliko vremena, da barem odemo na kontrolne preglede koji se tiču najčešćih muških bolesti...

Ističe se pesho (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Pazite na zdravlje: Ovih 8 pregleda mora da uradi svaki muškarac!

dok docekas na pregled mozes i manjkati...takav je sistem zastite
    ko ostavlja ruze ispred moga praga?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6100

Podrazumevano Re: Pazite na zdravlje: Ovih 8 pregleda mora da uradi svaki muškarac!

nemamo gde da odemo na pregled,male plate za privatnike
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3897

bule care...jel si ti neki krstin bot ?
    mukami

miki208 nije na forumu
    Ponekad ljudi za koje to niko ne bi pomislio, mogu da urade nesto sto niko ne moze da zamisli.
    Moderator miki208 (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

I meni se cini da jeste

Prvo horoskop, pa onda ovo
    Mogao sam i sam da otvorim tu vest kad sam je video
    Uvek budi ono sto zaista jesi, pa cak iako odstupas od ostalih. Lepota je razlikovati se.

Poznat Vaske (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    866

Ok rak ovoga, onoga, a šta su siptomi tih rakova ? Kako npr. ja da znam da imam npr. rak prostate, a da pri tome ne samo da nepamtim kad sam bio kod doktora nego ja čak nemam ni zdravstvenu knjižicu

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    263

Citat Original postavio bumbar59 Pogledaj poruku
    Testiranje na bolesti i pregledi kod doktora su jedna od najvažnijih stvari koje čovek može učiniti za svoje zdravlje. Cilj je da otkrijete bolest u ranoj fazi, pre nego što se pojave simptomi jer ju je tada lakše lečiti. Ti pregledi su testovi koji se tiču raka prostate, kože, testisa, debelog creva, holesterola, dijabetesa,..

https://www.krstarica.com/zdravlje/tegobe/pazite-na-zdravlje-ovih-8-pregleda-mora-da-uradi-svaki-muskarac/

U svakom slučaju bolje je sprečiti nego lečiti. Da li mi posvećujemo sebi toliko vremena, da barem odemo na kontrolne preglede koji se tiču najčešćih muških bolesti...
    Sve cesce doktori budu bezobrazni prema onima koji traze preventivne kontrolne preglede..
    Cak i za one preglede gde osecaju tegobe a da nema intezivne simptomatoloske slike...

Naravno ako si faca i dobar sa lekarom, onda se ocekuje da si ako trazis takav pregled, odgovoran prema sebi i onda dobijas takav pregled.

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    226

Citat Original postavio DeeLite Pogledaj poruku
    bule care...jel si ti neki krstin bot ?
    Izgleda. A kakvog je kvaliteta Krsta, ne bi me cudilo i da postane novi moderator zdravlja.

miki208 nije na forumu
    Ponekad ljudi za koje to niko ne bi pomislio, mogu da urade nesto sto niko ne moze da zamisli.
    Moderator miki208 (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

I @bumbar59, i @Sneško Belić 22 su botovi...
    Korisnicka imena imaju slican obrazac, i oba naloga samo kopiraju krstine vesti kao da sam ne mogu da ih procitam...

Ako se neko sprda, neka ih neko banuje, samo zatrpavaju preostale teme, pa ne stignem da vidim sta ima novo.
    Uvek budi ono sto zaista jesi, pa cak iako odstupas od ostalih. Lepota je razlikovati se.

Slične teme

1. Kako da nadjem devojku pored ovih problema :(
    Autor ivan_174 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 05.11.2004., 12:57
  2. ZDRAVLJE
    Autor SUYA u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.01.2004., 22:41
  3. Pušenje ili zdravlje?
    Autor Sergej u forumu Zdravlje
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 19.01.2004., 03:42
  4. Da li biste se zaljubili u neku od ovih devojaka?
    Autor Merkur u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.11.2003., 00:48
  5. Dobro došli u forum "Zdravlje"!
    Autor Administrator u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.04.2003., 19:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku