Ova 3 znaka su najveće kukavice

Танатос

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.662
„Kad se delila hrabrost gde si ti bio?“.

Ovo pitanje pripadnici 3 znaka koja su pred vama, sigurno su slušali puno puta u životu.

Imaju neke lepe osobine, vole ih drugi, ali kada je o hrabrosti reč, o potezima koji im donose boljitak i sprečavaju da im se nešto ugrozi u životu, ovi znaci nisu baš u vrhu Zodijaka.

To su Rak, Vaga i Ribe.

Rak

Spavaju sa upaljenim svetlom. Boje se sopstvene senke. Najveće kukavice Zodijaka.

Vaga

Nisu toliko kukavice koliko beže od konflikata i opasnih situacija. Sve će pokušati da reše diplomatijom. Ako to ne ide, nema borbe, samo povlačenje.

Ribe

Za razliku od Raka, Ribe otvoreno pokazuju svaki put strah i ne libe se da traže pomoć drugih. Dive se junacima, herojima u filmovima jer znaju da oni jednostavno nemaju tu osobinu.''

https://www.krstarica.com/horoskop/astrologija/ova-3-znaka-su-najvece-kukavice/

Жива истина.
 
Znaš kako, imam svakojake mane ali kukavičluk dva miliona posto nije jedna od njih. A vaga sam.
I više nikad nikog neću da pitam šta je u horoskopu pre nego što ga upoznam. Stvoriš žešće predrasude i nesvesno, zbog najobičnjih tričarija.
 
Poslednja izmena:
I više nikad nikog neću da pitam šta je u horoskopu pre nego što ga upoznam. Stvoriš žešće predrasude i nesvesno, zbog najobičnjih tričarija.
Видиш, за мене хороскоп представља најкруцијалнију ствар у животу. На основу хороскопа темељим/организујем/спроводим све у животу - сваку одлуку, сваки план, на основу њега заснивам што пријатељства, што везе, зато што је хороскоп непогрешиви показатељ/компас (звезде сваком човеку покажу пут, ако је човек мудар и стрпљив и пажљиво чита знакове које му шаљу док корача путем стигне до свог одредишта).

Нпр. кад седим у кафани/кафићу/сплаву и приђе ми неко женско чељаде, прво што питам је - колико има година и тражим личну карту као верификацију (да потврди њену причу), нећу да ми пришију педофилију и да будем кажњен због шуровања са малолетницом. Ако ме та женска не шиканира после тога, прелазим на други корак - датум рођења. Кад ми каже податке, наставим причу с њом, с оним обавезним - бићемо у контакту, поздравимо се са могућношћу поновног састанка, вратим се кући, израдим њену наталну, и добијем све податке о њој. Ако ме је довољно загрејала, на основу наталне карте, ћу знати на које даље начине да јој прилазим - лево, десно, горе, доле, напред, назад, шта воли, шта не воли, да ли је нарцисоидан тип, да ли је стидљивији тип, итд... На основу добијених информација из анализе њене наталне карте ћу знати како да се опходим према њој, како да је освојим, итд...
 
Slažem se sa svojim šizofrenim, bipolarnim drugom. Da, da... Dispozitor Sunca u Blizancima... Šta reći? Tj. šta ne reći?!! :rotf:

Jedino ovo sa LK nisam poštovala do sad u proceduri... Hmmm...

I hear you... Polarizovani smo... I kod mene je treća naglašena, i Mars u trećoj, tebi u Blizancima... Jbg... To čak nije ni bolest, već konstantno stanje hipersvega...

A i klackamo se iz ekstrema u ekstrem... Asc Vaga, Venera u Vagi... Kod mene je vladar Asc u Vagi...

Možda su nam razlozi ljuljanja čamca drugačiji, ali u sličnom smo sosu, tj. na sličan način pokušavamo da rešimo situaciju. :rotf:

A da, onaj Mesec mi nije samo u Ribama, nego i u sedmoj. :rotf: (Za neupućene, analogija Vage.)
 
Видиш, за мене хороскоп представља најкруцијалнију ствар у животу. На основу хороскопа темељим/организујем/спроводим све у животу - сваку одлуку, сваки план, на основу њега заснивам што пријатељства, што везе, зато што је хороскоп непогрешиви показатељ/компас (звезде сваком човеку покажу пут, ако је човек мудар и стрпљив и пажљиво чита знакове које му шаљу док корача путем стигне до свог одредишта).

Нпр. кад седим у кафани/кафићу/сплаву и приђе ми неко женско чељаде, прво што питам је - колико има година и тражим личну карту као верификацију (да потврди њену причу), нећу да ми пришију педофилију и да будем кажњен због шуровања са малолетницом. Ако ме та женска не шиканира после тога, прелазим на други корак - датум рођења. Кад ми каже податке, наставим причу с њом, с оним обавезним - бићемо у контакту, поздравимо се са могућношћу поновног састанка, вратим се кући, израдим њену наталну, и добијем све податке о њој. Ако ме је довољно загрејала, на основу наталне карте, ћу знати на које даље начине да јој прилазим - лево, десно, горе, доле, напред, назад, шта воли, шта не воли, да ли је нарцисоидан тип, да ли је стидљивији тип, итд... На основу добијених информација из анализе њене наталне карте ћу знати како да се опходим према њој, како да је освојим, итд...

Prvo boldovano :

Pametno.

Doduše, ja još uvek mogu da se provučem. :mrgreen:

Naravno, zavisi koliko maloletnica ima godina.

Jako zahebana stvar, sa 15 izgledaju kao da imaju 20, sa 20 kao da imaju 15.

Drugo boldovano :

Ovo bih voleo da usavršim.

@ tema :

Ja sam Škorpija Strelac, ali mi je Merkur u Vagi, ujedno i vladar 7., tako da sigurno ne ostavljam utisak nekog opasnog tipa.

Neptun mi je u prvoj, pa mi nekad kažu da izgledam kao narkoman. :hahaha:

Mada to nema veze sa vezom.
 
Ima, ima, ima veze :rotf: i meni govore to da izgledam kao narkoman... Ne brini, to nam je taj riblji vajb...

Jednom mi je rečeno da tako lelujam, i da deluje da ću se u svakom trenutku saplesti... :cool:

I ja sam se viđala sa jednim koji je za par meseci punio 18. Ili jednim koji je deset godina mlađi... Jbg, peta mi je u Jarcu, a Satrun egz u Vagi konjukcija Pluton. Prosto me privlače muškarci koji zrelo razmišljaju, godište nije bitno, ali eto desi se da budu baš mladi. Jbg, Mars u blizanačkoj kući. I pored svega, uvek su zreliji od mene. :roll:
 
Ima, ima, ima veze :rotf: i meni govore to da izgledam kao narkoman... Ne brini, to nam je taj riblji vajb...

Jednom mi je rečeno da tako lelujam, i da deluje da ću se u svakom trenutku saplesti... :cool:

I ja sam se viđala sa jednim koji je za par meseci punio 18. Ili jednim koji je deset godina mlađi... Jbg, peta mi je u Jarcu, a Satrun egz u Vagi konjukcija Pluton. Prosto me privlače muškarci koji zrelo razmišljaju, godište nije bitno, ali eto desi se da budu baš mladi. Jbg, Mars u blizanačkoj kući. I pored svega, uvek su zreliji od mene. :roll:

Eto, ti me razumeš. :)

A ako me nešto ne interesuje u životu, to je droga.

Meni je 5. u Biku, Venera otišla u 11. u Škorpiji. I najaspektovanija mi je planeta u natalnoj, pa volim svakakve ženske.

Sa ovom Venerom, jedino što ne volim je kad su fejk.

Omiljene su mi one koje su u sredini, znači nisu jako mršave i nisu elegantno popunjene. Pogled mi je jako bitan.
 
Slažem se sa svojim šizofrenim, bipolarnim drugom. Da, da... Dispozitor Sunca u Blizancima... Šta reći? Tj. šta ne reći?!! :rotf:
Лудило ласери. :mrgreen:

I hear you... Polarizovani smo... I kod mene je treća naglašena, i Mars u trećoj, tebi u Blizancima... Jbg... To čak nije ni bolest, već konstantno stanje hipersvega...
Константно стање менталне хиперактивности. Интелектуална адаптибилност, другим речима - ми смо као камелеони, у свакој ситуацији се можемо снаћи и у свакој ситуацији можемо наћи излаз. Да нас баце у Амазонију, преживели би. :mrgreen:

A i klackamo se iz ekstrema u ekstrem... Asc Vaga, Venera u Vagi... Kod mene je vladar Asc u Vagi...

Možda su nam razlozi ljuljanja čamca drugačiji, ali u sličnom smo sosu, tj. na sličan način pokušavamo da rešimo situaciju. :rotf:
Па да, заједничка нам је особина што умемо да балансирамо онда кад је јебено :mrgreen:

 
Jako zahebana stvar, sa 15 izgledaju kao da imaju 20, sa 20 kao da imaju 15.
Све је то последица ГМО-а и радијације.

Клинке које имају 16,17 година....:eek:

Млазњаци.... Монструми (у позитивном смислу) естетике. Величанствене фигуре, беспрекорна лица.
Кад погледам кршеве из моје генерације, и генерација које претходе мојој, дође ми да се обесим.

:rotf:

:cool::mrgreen:

Čitala sam nedavno sa drugom ono tvoje pisanije na True detective... Good stuff, good stuff... Samo nisam ja tako načitana, nemam ja tu dubinu ni strpljenje, da mogu da ispratim to. Ja samo podbunjujem. :mrgreen::rotf:
Једном приликом сам обећао Агати да ћу направити тему која ће се бавити астро анализом кинематографије.
Кад будем имао више времена (а и разума) сецираћу Ханибала, Оз, Праву крв, Сопранове, а од филмова нпр. Рубљова, Илузионисту, Име руже, итд...
 
Све је то последица ГМО-а и радијације.

Клинке које имају 16,17 година....:eek:

Млазњаци.... Монструми (у позитивном смислу) естетике. Величанствене фигуре, беспрекорна лица.
Кад погледам кршеве из моје генерације, и генерација које претходе мојој, дође ми да се обесим.

Istina.

Ne komuniciram sa 16-godišnjakinjama, ali bojim se da saznam kako bi to izgledalo.
Sa ovim mojim tek od skoro možeš ozbiljnije da pričaš.

Ne znam ni one koje koje su starije od tebe, ali meni su ove što su moje godište uvek bile najdosadnije.
 
Све је то последица ГМО-а и радијације.

Клинке које имају 16,17 година....:eek:

Млазњаци.... Монструми (у позитивном смислу) естетике. Величанствене фигуре, беспрекорна лица.
Кад погледам кршеве из моје генерације, и генерација које претходе мојој, дође ми да се обесим.


Једном приликом сам обећао Агати да ћу направити тему која ће се бавити астро анализом кинематографије.
Кад будем имао више времена (а и разума) сецираћу Ханибала, Оз, Праву крв, Сопранове, а од филмова нпр. Рубљова, Илузионисту, Име руже, итд...
:cmok2::cmok2::cmok2:
 
Видиш, за мене хороскоп представља најкруцијалнију ствар у животу. На основу хороскопа темељим/организујем/спроводим све у животу - сваку одлуку, сваки план, на основу њега заснивам што пријатељства, што везе, зато што је хороскоп непогрешиви показатељ/компас (звезде сваком човеку покажу пут, ако је човек мудар и стрпљив и пажљиво чита знакове које му шаљу док корача путем стигне до свог одредишта).

Нпр. кад седим у кафани/кафићу/сплаву и приђе ми неко женско чељаде, прво што питам је - колико има година и тражим личну карту као верификацију (да потврди њену причу), нећу да ми пришију педофилију и да будем кажњен због шуровања са малолетницом. Ако ме та женска не шиканира после тога, прелазим на други корак - датум рођења. Кад ми каже податке, наставим причу с њом, с оним обавезним - бићемо у контакту, поздравимо се са могућношћу поновног састанка, вратим се кући, израдим њену наталну, и добијем све податке о њој. Ако ме је довољно загрејала, на основу наталне карте, ћу знати на које даље начине да јој прилазим - лево, десно, горе, доле, напред, назад, шта воли, шта не воли, да ли је нарцисоидан тип, да ли је стидљивији тип, итд... На основу добијених информација из анализе њене наталне карте ћу знати како да се опходим према њој, како да је освојим, итд...

:rotf:
 
Једном приликом сам обећао Агати да ћу направити тему која ће се бавити астро анализом кинематографије.
Кад будем имао више времена (а и разума) сецираћу Ханибала, Оз, Праву крв, Сопранове, а од филмова нпр. Рубљова, Илузионисту, Име руже, итд...

To bi bilo zanimljivo, Hanibal i Sopranovi su mi među omiljenim serijama, a bilo bi zanimljivo čitati i analizu raznih filmskih klasika.:ok:
 
Istina.

Ne komuniciram sa 16-godišnjakinjama, ali bojim se da saznam kako bi to izgledalo.
Sa ovim mojim tek od skoro možeš ozbiljnije da pričaš.

Ne znam ni one koje koje su starije od tebe, ali meni su ove što su moje godište uvek bile najdosadnije.
Једна ствар је сигурна - ништа паметно не би чуо од њих, напротив! од неких ствари које би излетеле из њихових уста би ти се подигла коса на глави.

Ja sam bila zaljubljena i u nekog ko je stariji od mene 15 godina. Tako da za sad mi je to opseg: 15 godina dole i gore u odnosu na moje godište. Ne igra mi to ulogu. Ali Saturn vladar pete (Jarac), mora da se igra sa tim razlikama u godištu. :mrgreen::per:
Није то ништа, ја сам се ложио на рођаку старију од мене 12 година. Ја био тинејђер, она била до те мере атрактивна да би и монаха најчистије душе бацила на опасна искушења. Да ствар поприми (траги)комичнију димензију - ја сомина сам свима редом (од комшија, познаника, рођака, другова из школе) причао све и свашта и то (нормално) доспело до ње. Сећам се да је избила жестока фрка, да је мало фалило да главе лете. Како се та гунгула свршила, не знам, али знам да када, којим чудом (а то је заиста ретко) налети на мене, гледа ме чудно.

Довољно је рећи - пета кућа у Водолији, не треба ићи даље, у ситна цревца (у подробнија објашњавања - владар пете отишао ту и ту, та планета има те и те аспекте)! Страст која не зна за границе, за норме етике, пристојности и морала, страст којој ништа није страно!

To bi bilo zanimljivo, Hanibal i Sopranovi su mi među omiljenim serijama, a bilo bi zanimljivo čitati i analizu raznih filmskih klasika.:ok:
Ево једне занимљиве анализе (додуше није моја) која настоји да нађе сличности између те две серије:

http://ew.com/article/2015/08/27/how-hannibal-was-sopranos/
 
Није то ништа, ја сам се ложио на рођаку старију од мене 12 година. Ја био тинејђер, она била до те мере атрактивна да би и монаха најчистије душе бацила на опасна искушења. Да ствар поприми (траги)комичнију димензију - ја сомина сам свима редом (од комшија, познаника, рођака, другова из школе) причао све и свашта и то (нормално) доспело до ње. Сећам се да је избила жестока фрка, да је мало фалило да главе лете. Како се та гунгула свршила, не знам, али знам да када, којим чудом (а то је заиста ретко) налети на мене, гледа ме чудно.

Довољно је рећи - пета кућа у Водолији, не треба ићи даље, у ситна цревца (у подробнија објашњавања - владар пете отишао ту и ту, та планета има те и те аспекте)! Страст која не зна за границе, за норме етике, пристојности и морала, страст којој ништа није страно!

:mrgreen::cool: Haha, uvek si na nivou sa inspiracijom. :cool:

Nisam se ložila na rodbinu, ali sa Marsom u Škorpiji (u trećoj) kv Venera u 12. sam ja bila seksualna žrtva jednog brata koji...

Ali jesam imala nekakve incestuozne snove... :)

- - - - - - - - - -

Svasta sam procitao na ovom PDF-u ,ali ovo je apsolutni hit.

Kako to misliš?
 
:rotf:

Što se tiče onog tvog premišljanja oko komunikacije sa dotičnima... Preporučujem da probaš... :mrgreen: Čim nahraniš demone osećaćeš se oslobođeno... Jbg, i to je deo tebe, spoznaćeš sebe bolje ako ne ignorišeš delove svoje ličnosti. Ništa nije bez razloga (iako razlozi nama nisu možda jasni)... Ali, videćeš da je to sve ok... Samo si naučen da imaš predrasude prema nekim ponašanjima. Zbog saturnovskih naučenih moralnih normi... (Moralne norme su samo konvencija, priroda ne operiše po njima... One ne postoje realno... Kao ni vreme. Saturnovske tvorevine... Saturn - osuda... Osuda društva, javnosti, roditelja, autoriteta... Blabla.)
 
Poslednja izmena:
:rotf:

Što se tiče onog tvog premišljanja oko komunikacije sa dotičnima... Preporučujem da probaš... :mrgreen: Čim nahraniš demone osećaćeš se oslobođeno... Jbg, i to je deo tebe, spoznaćeš sebe bolje ako ne ignorišeš delove svoje ličnosti. Ništa nije bez razloga (iako razlozi nama nisu možda jasni)... Ali, videćeš da je to sve ok... Samo si naučen da imaš predrasude prema nekim ponašanjima. Zbog saturnovskih naučenih moralnih normi... (Moralne norme su samo konvencija, priroda ne operiše po njima... One ne postoje realno... Kao ni vreme. Saturnovske tvorevine... Saturn - osuda... Osuda društva, javnosti, roditelja, autoriteta... Blabla.)

Razmišljam ovih dana o sebi, preispitujem se o nekim stvarima. Više nego ranije. Preispitivaću se sve više i više.

Hvala na podršci. :)

Ali je i dalje bolje da ništa ne napišem, veruj mi. :lol:
 
Видиш, за мене хороскоп представља најкруцијалнију ствар у животу. На основу хороскопа темељим/организујем/спроводим све у животу - сваку одлуку, сваки план, на основу њега заснивам што пријатељства, што везе, зато што је хороскоп непогрешиви показатељ/компас (звезде сваком човеку покажу пут, ако је човек мудар и стрпљив и пажљиво чита знакове које му шаљу док корача путем стигне до свог одредишта).

Нпр. кад седим у кафани/кафићу/сплаву и приђе ми неко женско чељаде, прво што питам је - колико има година и тражим личну карту као верификацију (да потврди њену причу), нећу да ми пришију педофилију и да будем кажњен због шуровања са малолетницом. Ако ме та женска не шиканира после тога, прелазим на други корак - датум рођења. Кад ми каже податке, наставим причу с њом, с оним обавезним - бићемо у контакту, поздравимо се са могућношћу поновног састанка, вратим се кући, израдим њену наталну, и добијем све податке о њој. Ако ме је довољно загрејала, на основу наталне карте, ћу знати на које даље начине да јој прилазим - лево, десно, горе, доле, напред, назад, шта воли, шта не воли, да ли је нарцисоидан тип, да ли је стидљивији тип, итд... На основу добијених информација из анализе њене наталне карте ћу знати како да се опходим према њој, како да је освојим, итд...


:lol: Šta da ti kažem...sem da si me nasmejao, iskreno.

Ok, ako tako voliš. Ja se evo baš uveliko muvam s nekim i neću da ga pitam za horoskopski znak. Hoću jednom u životu da se smuvam naslepo. Pa da vidimo. Uostalom, bila sam sa jednim, uslovno rečno, horoskopskim znakom dvaput, dve potpuno različite ličnosti, jedan rigidan, surov prema sebi i drugima, drugi osetljiv, ma hiperosetljiv, pa šta god uradila - on iznenađen i uvređen. Po horoskopu je trebalo da u seksu budu bogovi, prvi jeste odličan ljubavnik, onaj drugi baš i nije (ja sam bolja :lol:).

Svi ti natali, sinastrije jednostavno padaju u vodu pred životom. Najviše problema sam imala sa osobama koje su izgledale i ponašale se kao jedno, a u svom fundamentu bile nešto sasvim drugo. Najveći deo vremena pokazuju svoj glanc - ono što su stekli obrazovanjem, iskustveno kroz život, posao, a kriju fundament. Fundament nam stvara isključivo i samo porodica. Mama i tata. Naša osnova je ono što su od nas napravili naši roditelji. Ako je fundament dobar, onda glanc jeste donekle važan, ali nije presudan. Ako je fundament loš, nikakva super inteligencija, kretivnost, obrazovanje, iskustvo ne mogu to da poprave.

Zato nikad više neću reagovati na prvu loptu, površno, nikad se više neću tek tako primiti na glanc, lepe maskirne boje. A ne.
 

Back
Top