Poziv coveka na sud

Zato sto na onaj Sud Bog zna sve sto si radio a i ti znas i ako treba moze da stvori viziju pred tobom i pokaze ti svaki greh da sam vidis svojim ocima i setis se :)

A ovaj Sud ne zna to i potrebni su dokazi i svedoci koji su videli :)
 
gde je tu pravda Bozija ? ako tako radi ? :) znaci mora postojati nesto sto ce pokazati pred svima i na osnovu tog dokaza osuditi te :) To je verovatno vizija kao hologram :lol: tvog zivota, tvojih grehova :) ili iz knjige zivota gde zapisuje svaciji greh :) nisam siguran ono nagadjam , sta znam :)
 
gde je tu pravda Bozija ? ako tako radi ? :) znaci mora postojati nesto sto ce pokazati pred svima i na osnovu tog dokaza osuditi te :) To je verovatno vizija kao hologram :lol: tvog zivota, tvojih grehova :) ili iz knjige zivota gde zapisuje svaciji greh :) nisam siguran ono nagadjam , sta znam :)

u tebi je pravda ta bozija koju si ti ignorisao ako i ne i podsmejavao..ona i sudi..ne sudi valjda neko levi...
 
Ina svedoci kako da nema.
To su andjeli nebeski.Oni vode knjige o nasim zivotima.
Na dan suda se te knjige otvaraju a andjeli su svedoci.


Gledah dokle se postaviše prestoli, i Starac sede, na Kom beše odelo belo kao sneg, i kosa na glavi kao čista vuna, presto Mu beše kao plamen ognjeni, točkovi Mu kao oganj razgorio. Reka ognjena izlažaše i tecijaše ispred Njega, tisuća tisuća služaše Mu, i deset tisuća po deset tisuća stajahu pred Njim;

Sud sede i knjige se otvoriše.
 
Ina svedoci kako da nema.
To su andjeli nebeski.Oni vode knjige o nasim zivotima.
Na dan suda se te knjige otvaraju a andjeli su svedoci.


Gledah dokle se postaviše prestoli, i Starac sede, na Kom beše odelo belo kao sneg, i kosa na glavi kao čista vuna, presto Mu beše kao plamen ognjeni, točkovi Mu kao oganj razgorio. Reka ognjena izlažaše i tecijaše ispred Njega, tisuća tisuća služaše Mu, i deset tisuća po deset tisuća stajahu pred Njim;

Sud sede i knjige se otvoriše.

Ovi točkovi me zbunjuju, otkud točkovi u ovoj maštariji o sedom starcu.
 
kako to da za ovozemaljske sudove trebaju svedoci a za onaj Sud ne treba
i sto se tice korupcije dal je taj Sud moguce podmititi
Ima li nekog ko nije podmitljiv. Zanas za onu izreku "para busi gde burgija ne moze". To je slucaj i sa bozijim sudijom. Svi oni koji se busaju da su nepodmitljivi, znaj da ti saopstava da ne prihvataju mizerna mita, vec iskljucivo atraktivna.
 
"Tvorac svega vidljivog i ne vidljivog" nema potrebe za "mitom u ma kakvom vidu ili obliku" iz razloga sto je upravo On Tvorac svega vidljivog i nevidljivog i sa cime bi ga to covek mogao da "podmiti" , osim , na neki nacin da ga odobrovolji i pokaze se da tvori ono sto mu je Zapovedjeno i "da vrsi volju Njegovu".
 

Back
Top