Agent CIA-e potpisao priznanje: Njujorške kule nisu srušili avioni, nego nešto mnogo

Marija Vese

Početnik
Poruka
22
Bivši pilot CIA-e Džon Lir potpisao je priznanje da Kule bliznakinje nisu oborene tako što su avioni udarili u njih. Prema njegovom mišljenju, zvanična priča o tome da su dva aviona oborila kule je „fizički nemoguća“.

Pošto je ruski predsednik Vladimir Putin prošle godine naveo da će objaviti satelitske fotografije koje dokazuju da su Kule uništene „kontroliranom eksplozijom“, izgleda da će doći do opovrgavanja zvaničnog izveštaja Komisije za 11. septembar.

https://www.krstarica.com/vesti/sve...rusili-avioni-nego-nesto-mnogo-jezivije-foto/

Da li mislite da je u pravu?
 
1. Putin nije nista objavio, niti je to rekao

2. pilotska dozvola te ne cini ekspertom za rusenje zgrada

ovo mu je neki vid reklame, a koliko iduce nedelje ce da prodaje neku knjigu sa istom temom, sa cenom 19,99 USD
kod onog alexa jonsa na infowars

- - - - - - - - - -

i sta znaci to tacno, potpisao je "priznanje"?
priznaje da ih je on oborio?

:lol:
 
naravno da je u pravu

svako sa iole malo mozga zna da je prosto nemoguce da bilo koji avion moze da srusi ogromne zgrade visoke 100 spratova pravljene od armiranog betona i celika

Ko je bio u ratu tek jos zna koliko je tesko srusiti obicnu kucu pravljenu takodje od armiranog betona tj celika i bloka

Te kule je srusila americka "duboka drzava" tj CIA Rokfeleri ROtsildi Soros , da bi izazvali nove ratove u svetu i zaradili na taj nacin hiljade milijardi dolara kesa
 
Ja mislim da bi najpostenije bilo da Amerikanci urade dve stvari da zadovolje Srbe:


1. Ponovo opeljese poreske obveznike i posalju posadu na Mesec po 8. put ali obavezno da povedu i predstavnika Srbu da se uveri: da su ljudi bili na Mesecu i da Zemlja nije ravna ploca


2. Naprave opet blizankinje negde u pustinji i opauce boingom da vide hoce li se srusiti.
 
meni je zanimljivo da kovaci kad oce da saviju sipku, obicno je zagreju.. sipka se ne topi, ali se lakse savija . to je bas zanimljivo.

- - - - - - - - - -

da li je moguce da mozda gvozdje nije toliko izdrzljivo na velikim temperaturama. otici cu bas do kovaca da ga pitam zasto ne savija hladno gvozdje.

Nemoj, ne radi nedeljom
 
secam se da sam gledao tv prenos taj dan, cini mi se da je bilo nesto posle 15h kule su stajale, jedna je bila u plamenu, a onda je u drugu udario avion. uzivo.

nesto kasnije su se urusile, jedna, pa druga

- - - - - - - - - -

te iste kule su nekoliko godina ranije islamiski teroristi pokusali da sruse tako sto su u garazi izazvale eksploziju. a neki su i osudjeni kao onaj sejk.

posle toga je u njuspejprs pisalo da tako nije moguce srusiti kule
 
meni je zanimljivo da kovaci kad oce da saviju sipku, obicno je zagreju.. sipka se ne topi, ali se lakse savija . to je bas zanimljivo.

- - - - - - - - - -

da li je moguce da mozda gvozdje nije toliko izdrzljivo na velikim temperaturama. otici cu bas do kovaca da ga pitam zasto ne savija hladno gvozdje.
Погледај горњи видео који сам поставио, ако / кад имаш времена; нећеш се разочарати. Све је објаснио КГБовац нуклеарни физичар, и зато тај разговор са њиме, а који су направили Енглези, траје четири сата! Али је зато објашњено сјајно.
 
Hm ovo pocinje da bude interesantno kao i ubistvo Kenedija.Ko je ubio Kenedija Li Osvald Cia mafija Bart Simpson nezadovoljna sobarica vanzemaljci.Slatko stivo za narodne mase da se narod ne doseti.Isto i sa kulama.Naravno da avion tolikih dimenzija moze da srusi kulu,pogotvu sto ameri grade drugacije nego mi.Koriste sine tj, celicne grede kao osnovu bez nalivanja betona.i armature.Beton se koristi samo za lift kanale i eventualno osnovu tezista zgrade .Zato ko nas nisu uspeli da sruse bivsi CK jer su osnove nosecih zidova nalivane prednapregnutim betonom i uvrnutom armaturom.
 
Da li mislite da je u pravu?
Наравно. Не може авион да удари у зграду и да онда испари. Чак и да су прави авиони ударили у куле, не би могли да их сруше, него је постављен експлозив на одговарајућа места на више спратова. У зграду ЦК на Новом Београду за време НАТО бомбардовања 1999. удариле су две томахавк ракете, зграда је била тешко оштећена и горела је сатима, па се није срушила, него је успешно поправљена, и чак је на врху додато још пар спратова.
 

Back
Top