Tempiranje novog rata na Balkanu?

Dragoljub69

Buduća legenda
Poruka
26.825
Tri istine ,najmanje,dobijaju rođeni pre dvadesetak godina na prostorima Balkana!
Tri istine koje se sukobljavaju!
A ovakvi članci su najpribližniji pravoj istini viđenoj iznutra-introspektivno...
https://www.vice.com/rs/article/bj7eea/i-posle-haga-ostajemo-sa-tri-istine-o-ratu
Drugi nas,naravno,vide kao gomile krvožednih primitivaca i budala i dalje...
A Kolinde,Vučići,Dodici,Izetbegovići i njihovi sateliti nas dodatno zaglupljuju...
Jesmo li mi shizofreni narodi?
 
Tri istine ,najmanje,dobijaju rođeni pre dvadesetak godina na prostorima Balkana!
Tri istine koje se sukobljavaju!
A ovakvi članci su najpribližniji pravoj istini viđenoj iznutra-introspektivno...
https://www.vice.com/rs/article/bj7eea/i-posle-haga-ostajemo-sa-tri-istine-o-ratu
Drugi nas,naravno,vide kao gomile krvožednih primitivaca i budala i dalje...
A Kolinde,Vučići,Dodici,Izetbegovići i njihovi sateliti nas dodatno zaglupljuju...
Jesmo li mi shizofreni narodi?

Što se tiče Srbije, kod nas su oni najveći Srbi, oni najveći nacionalisti naneli najviše štete i zla Srbiji. Najveći među nama su nas prvi prodali i izdali. Tako će biti i u sledećem ratu.

Što se tiče svih naroda bivše Jugoslavije, na žalost, ne zna se ko je gluplji. Taj narod i pravi sve te heroje od lopova, krimosa i ratnih profitera.

Posle 30 godina narod ništa nije shvatio i ostao je na nivou prigluph zveri koji se kite nacionalizmom i idolima ratnih profitera i spremaju se za nove ratove. Mi danas živimo u jednom paradoksu, svi imamo internet, mobilne telefone, dostupne su nam sve informacije sa svih strana, dostupne su nam škole i fakulteti, a opet toliko glupih ljudi, naivnih i glupih, a sa druge strane naši dedovi i naše bake nisu imali ništa od navedenog, u najboljem slučaju 4 razreda osnovne škole i bili su pametniji, imali su trezvenije razmišljanje, brtikije su milili i donosli odluke, i nije ih bilo tako lako izmanipulisati.

Politička svest bar u Srbiji se svela na zombi apokalipsu. Svi ovi ljudi koji sebe zovu nacionalisti nisu ništa nego zombi bez mozga koji lutaju i udaraju unaokolo. To su ti ljudi koji će sutra da urlaju, da divljaju, da krešte zato što Ratko Mladić nije osuđen po svim tačkama optužnice ili zato što je Ratko Mladić uopšte i osuđen jer jel te on je veliki srpski đeneral.

Neverovatno je kako tako naivno i olako padamo na koske koje nam bacaju što naši plitičari što iz inostranstva. A onda odmah režimo i lajemo jedni na druge, kao da smo jedva čekali tu bednu kosku.

Pošto sam ja Srbin i znam kakva klima debila ovde vlada, moram da istaknem da je đeneral Ratko Mladić ništa više od jedne nesrećen i izmanipulisane budale koja je snimala i dokumentovala kako srpska vojska krši ženevsku konvenciju i sistematično ubija ljude druge veroispovesti čime je 100 puta više zla naneo Srbima nego Muslimanima. Svi ti veliki Srbi i veliki đenerali koji su se kitli tuđim perijem kao što se Arkan kitio perijem Živonia Mišća a nije mu bio ni do kolena, svi su oni obični diletanti koji su apsolutno izgubili svaki rat i svaku bitku. Jedna gomila glupih, nesrećnih i izmanipulisanih debila koji su na kraju završili u zatvoru ili sa metkom u glavi.
 
Što se tiče Srbije, kod nas su oni najveći Srbi, oni najveći nacionalisti naneli najviše štete i zla Srbiji. Najveći među nama su nas prvi prodali i izdali. Tako će biti i u sledećem ratu.

Što se tiče svih naroda bivše Jugoslavije, na žalost, ne zna se ko je gluplji. Taj narod i pravi sve te heroje od lopova, krimosa i ratnih profitera.

Posle 30 godina narod ništa nije shvatio i ostao je na nivou prigluph zveri koji se kite nacionalizmom i idolima ratnih profitera i spremaju se za nove ratove. Mi danas živimo u jednom paradoksu, svi imamo internet, mobilne telefone, dostupne su nam sve informacije sa svih strana, dostupne su nam škole i fakulteti, a opet toliko glupih ljudi, naivnih i glupih, a sa druge strane naši dedovi i naše bake nisu imali ništa od navedenog, u najboljem slučaju 4 razreda osnovne škole i bili su pametniji, imali su trezvenije razmišljanje, brtikije su milili i donosli odluke, i nije ih bilo tako lako izmanipulisati.

Politička svest bar u Srbiji se svela na zombi apokalipsu. Svi ovi ljudi koji sebe zovu nacionalisti nisu ništa nego zombi bez mozga koji lutaju i udaraju unaokolo. To su ti ljudi koji će sutra da urlaju, da divljaju, da krešte zato što Ratko Mladić nije osuđen po svim tačkama optužnice ili zato što je Ratko Mladić uopšte i osuđen jer jel te on je veliki srpski đeneral.

Neverovatno je kako tako naivno i olako padamo na koske koje nam bacaju što naši plitičari što iz inostranstva. A onda odmah režimo i lajemo jedni na druge, kao da smo jedva čekali tu bednu kosku.


Pošto sam ja Srbin i znam kakva klima debila ovde vlada, moram da istaknem da je đeneral Ratko Mladić ništa više od jedne nesrećen i izmanipulisane budale koja je snimala i dokumentovala kako srpska vojska krši ženevsku konvenciju i sistematično ubija ljude druge veroispovesti čime je 100 puta više zla naneo Srbima nego Muslimanima. Svi ti veliki Srbi i veliki đenerali koji su se kitli tuđim perijem kao što se Arkan kitio perijem Živonia Mišća a nije mu bio ni do kolena, svi su oni obični diletanti koji su apsolutno izgubili svaki rat i svaku bitku. Jedna gomila glupih, nesrećnih i izmanipulisanih debila koji su na kraju završili u zatvoru ili sa metkom u glavi.

:ok: Vidi,ali nije lako tako ni misliti,a kamo li javno istupati...
 
Рата је свима доста.....
Људима је до живота, нормалног.
Политичарима се свима дрмају столице....
Једини рецепт је рат....
Рецепт који се и сада користи : Слоба-Туђман-Алија + УСА+ЕУ+РУСИЈА
Све исто сам њих нема.
 
Па ето: зашто не темпирају рат у Мађарској или Словачкој?
Или како је могуће да Шкоти већ 300 година буду п.И.зде?
Да не причам о Ирцима, Баскима или Каталонцима(ОК, била су ИРА и ЕТА)...
Само смо ми, Словени праавославци испали будале - не, него ЈЕСМО будале.
Једини смо заиста ПОВЈЕРОВАЛИ у германску подметачину звану комунизам.
Није ни чудо што нам бацају коске кад смо добрим дијелом и даље џукеле.
 
Рата је свима доста.....
Људима је до живота, нормалног.
Политичарима се свима дрмају столице....
Једини рецепт је рат....
Рецепт који се и сада користи : Слоба-Туђман-Алија + УСА+ЕУ+РУСИЈА
Све исто сам њих нема.

Ne treba pristajati da budemo "ratna prostorija" jednog od ratova niskog intenziteta poput Sirije,Avganistana,Iraka-prostor koji služi za spaljivanje starog
oružja i "sajam oružja uživo" velikim silama i čivutskim ,švapskim i drugim firmama-trgovaca oružjem...
Da te "ratne prostorije" kreiraju CIA,MOSAD,MI,ali i ruje ,a u novije vreme još neki-ne treba mnogo objašnjavati-to im je posao?!
Ako im je to posao,valja ih prozivati sve češće i bacati na njih drvlje i kamenje do te mere da bude blam svakog ko radi za njihov račun ili unutar njih!
 
Tri istine ,najmanje,dobijaju rođeni pre dvadesetak godina na prostorima Balkana!
Tri istine koje se sukobljavaju!
A ovakvi članci su najpribližniji pravoj istini viđenoj iznutra-introspektivno...
https://www.vice.com/rs/article/bj7eea/i-posle-haga-ostajemo-sa-tri-istine-o-ratu
Drugi nas,naravno,vide kao gomile krvožednih primitivaca i budala i dalje...
A Kolinde,Vučići,Dodici,Izetbegovići i njihovi sateliti nas dodatno zaglupljuju...
Jesmo li mi shizofreni narodi?

Pa znas sam kakav si, ti bar poznajes sebe...
Uzmi takvih 100 i vrlo lako napravis shizofrenu smesu...
Iako pojedinacno ni blizu shizofrenika..ali to je socijalna shizofrenija, koja je cisti produkt animalizma i sebicnosti...

Ono sto se sad desava u Srbiji , malo manje na Balkanu je pretvaranje socijalne patologije u psiho patologiju...e to je zaebano jer onda imas jednog Dragoljuba koji nije Dragoljub nego shizo Dragoljub...znas da se ne odnosi bukvalno na tebe...nego nekog pionircica koji tek sada hoda i oblikuje se tvojim stopama.

Zenska drzava kakva je Srbija je posebno lose mesto za psihicku stabilnost, jer zene favorizuju princip frustracionog reagovanja i razmisljanja...
Delovanje iz straha je jedna posledica, Hodanje u oblacima druga....

Saberi to i dobijas da novi muskarac koji zivi sa vec oblikovanom shizikom, jer se nova zenska pokoljenja oblikuju da budu fenseraj teski, pogodno za virtuelnost, ima u sebi totalno nepodudarne stavove koje ne moze da zaokruzi nego je stalno u antagonizmu..

Da ne pricam samo apstrakcije, posto verujem da je ovo za vecinu apstrakcija...
Evo iz ekonomije...

Uslov 1 , zene isto placene za iste poslove kao i muskarci
uslov 2, zene su isto kvalitetne i sposobne kao i muskarci

Jednacina troskova
Po kojoj matematici ce troskovi zivota + troskovi zabave sa zenske strane biti jednaki jednakim platama troskovi zivota+ gnezdo+investicije+troskovi izlazaka+ troskovi zabave sa muske strane

Jedini smisleni odgovor je da ce ili muskarac biti sposobniji (ali inicijative nikad nisu da plate budu po sposobnostima jer je to uvredljivo , ako kazes zene su manje sposobne) ili mutniji (kriminalno ostvarena dobit) ili ono sto je ustvari svima na pameti...

A to je.....povecaj troskove za zabavu i hirove sa zenske strane...
tada jednacina ima smisla i prakticno je ostvariva...

troskovi zivota+ troskovi zabave sa zenske strane *3 + troskovi hirova === troskovi zivota+gnezdo+investicije+troskovi izlazaka+troskovi zabave sa muske strane

E sad, Dragoljub to jednostavno kaze, ako si animalac mora da imas i za zenu gledano kao trosak...I to jeste tako
Ali ovde se radi o tome da su mladi muskarci pod pritiskom i udarom te MZ ekonomije a ona utice i na psihu i na iseljavanje i na smanjeno visoko obrazovanje muskaraca.

Ekonomija vuce ka sivoj, zene su zadovoljene i instrument su razdora u narodu, jer pasiviziraju reakciju, potkupljene su, dok antinarodski raspolozeni pojedinci oportunisticki deluju na vlasti , naravno uz naplatu svojih interesa.
Nije to prosti oportunizam jer ima jos uvek elemenata antinarodnog...

Pod uticajem animalnog i picopacenickog Balkanca, koji nije bas nesto bistar, ali je alav i lukav, vrsi se selekcija koju svi podrzavaju, jer u sebi ima i nipodastavanje drugih , a to je sastavni deo oportunistickog razmisljanja koji je opsteprihvacen u Srbiji.

I pokusaj da sve svedes na misao o tome sta je istina o sukobima u YU je ustvari antinarodski...
Ista placenicka prica kao i nekog ko radi za vlast...
Neke stvari prolaze lakse neke teze a neke nikada.
Zbog moralnosti i zelje da ne ispadnes totalni moron..

Tako hrvatima odgovara prica da su JNA agresor, a tu je cista zamena teza ko je prvi poceo.
Sa druge strane srpske trupe u HR jesu itekako bile agresorske...
A nisu bile u srpskom interesu.
Srbi u Srbiji te trupe vide u srpskom interesu, iz istih razloga da ne ispadnu totalne moroncine.
Ali im ne smeta da Slobu vide kao patriotu, jer bi suprotnost bila isto nepodobna kao sto je danas, kad ih samo mali detalji antisrpskog a vise oportunistickog delovanja nerviraju i ponizavaju...A danas su to vise ekonomski , i tek poneki bas antisrpski potez..

To su ti sve price za boraniju koja ne ume da postavi kljucne tacke, niti da vrti razne uglove u tim tackama..
99,99% ljudi ne ume da razmislja, nego razmislja animalno ili emotivno , a selekcija zena je upravo dalje u tom pravcu...
Drazi je jedan Dragoljub nego 100 racionalaca....slatke lazi i animalna moc , jasno i kratko receno.

Zene treba slusati, ali ne da one vode igru, kao vatra, dobar sluga a los gospodar...
Ali vise nema smisla to ni govoriti.

Moje misljenje je da niko dodatno ne zaglupljuje narod....samo im treniraju gluposti do maksimuma....tj bukvalno receno ne sacekaju 5 nedelja da se zaboravi nego sad treniraju narodu zaborav za 3 nedelje, pa onda neki ne mogu da podnesu brzi zaborav tehniku.

- - - - - - - - - -

Pitanje ove teme je veliko:Možemo li biti pametniji,neostrašćeni,dobronamerni i kreativni?

Ti ne.
A ni ostali.
 
Tri istine ,najmanje,dobijaju rođeni pre dvadesetak godina na prostorima Balkana!
Tri istine koje se sukobljavaju!
A ovakvi članci su najpribližniji pravoj istini viđenoj iznutra-introspektivno...
https://www.vice.com/rs/article/bj7eea/i-posle-haga-ostajemo-sa-tri-istine-o-ratu
Drugi nas,naravno,vide kao gomile krvožednih primitivaca i budala i dalje...
A Kolinde,Vučići,Dodici,Izetbegovići i njihovi sateliti nas dodatno zaglupljuju...
Jesmo li mi shizofreni narodi?

Dok ne prorade govnjive motke jahace nas
 
Pitanje ove teme je veliko:Možemo li biti pametniji,neostrašćeni,dobronamerni i kreativni?

Ne vidim neravnotezu u situaciji....osim one za pritisak na pamcenje, ali i to ce da prodje, tj smanjice se duzina pamcenja.

Pametan vecina tumaci pametan za sebe..........ispunjeno
neostrasceni...........pa svi itekako razmisljaju razumno , a strast pokazu kad mora, kad NEKO DRUGI predje granicu postovanja njihove hijararhije i licnosti
dobronamerni..........svi su dobronamerni u sitnim gestovima, a za krupne ionako nisu nadlezni, nego ustupanje stolice, maniri , smek i sarm i isplatice se i u biznisu i ljubavi
Kreativni.....pa zar nije poznato da su danas svi kreativni....danas je svaki gest kreativnost, cak i kad koristis wizzard....
Ono sto nije bas toliko pozeljno je preterana inovativnost, gde ces jado da trcis ispred svog vremena, nego cekaj tempo koji mogu i ostali..
 
Рата је свима доста.....
Људима је до живота, нормалног.

Политичарима се свима дрмају столице....
Једини рецепт је рат....
Рецепт који се и сада користи : Слоба-Туђман-Алија + УСА+ЕУ+РУСИЈА
Све исто сам њих нема.

Није тачно да је рата свима доста!!!


Нашим драгим форумашким колегама, на интернету познатијим као Крстиним *******има је свакако до рата. Јер се надају да ће им након рата живот поделити неке лепше животне карте.
 
Dok ne prorade govnjive motke jahace nas

Tu se ne slazem, jer u komsiluku imam pojedince koji koriste govnjive motke...
Princip srpske govnjive motke je prvo utepaj onog ko te nervira, cim utepas onog ko najvise smeta...
Nekad cak i pre....

Nekad su ljudi znali strategiju na duze, zato su govnjive motke donekle funkcionisale, ali donekle....
Nikad stvarno dobro, ali sirio se mit o dobrom dejstvu govnjivih motki ,a nije se sirio mit o tome da svaka srpska vojska dezertira posle 6-14 dana
Tek posle ako imaju neke Zivojine Misice pocnu da se sabiraju, a i onda nekad pobedi politicki i ekonomski interes pa sibnu narod preko Albanije.

Vojna i govnjiva struktura su mi itekako poznate, i uspevao sam da se izborim sa njima, ali spontano da ih pustis ili onako kako bi inace islo, e onda dobijas upravo ovo sto imas u Srbiji danas...svi pobedili a vojska izgubila rat...u konacnom
Jos priznajem da je 1999 rezultat vojnog dejstva bio bolji nego sto sam ocekivao i sto je dirigovano iz vrha...ostalo par vojnih mudonja na srednjem nivou komandovanja...poslednji vapaj...

- - - - - - - - - -

Није тачно да је рата свима доста!!!


Нашим драгим форумашким колегама, на интернету познатијим као Крстиним *******има је свакако до рата. Јер се надају да ће им након рата живот поделити неке лепше животне карте.

Ovo *******i ti je suvisno...nema tu ameroguza ili *******a...to je nas kreativni proces i higijena ciscenja uz redovno pljackanje da se popune imovinska stanja porodica...
 
Yutel za mir je bila muslimanska podvala po onoj staroj da se vlasi ne dosjete
Sta si ti mislio da ce Srbi da sjede u kuci dok vi razbijate tadasnju drzavu i cekaju da se pojavite sa srbosjekom na vratima kao 1941

I ja sam danas za mir i nadm se da ce rasturanje vjeestacke tvorevine BIH proteci mirno
jesi li ti za mir
 

Koncert: Yutel za mir - Sarajevo (Zetra) 28.07.1991. (HQ VHSRip)

Raja skandira : "hocemo mir, hocemo mir" i dobise granate na glave...tri i po godine

Bio gledao.. Dobise i Srbi krila malo malo pa leteli kroz prozore..

- - - - - - - - - -

Rata će da bude.
Pametni se spremaju, glupavi palamude.

Bemti haiku.............
Znači već se prave zalihe..
 
Yutel za mir je bila muslimanska podvala po onoj staroj da se vlasi ne dosjete
Sta si ti mislio da ce Srbi da sjede u kuci dok vi razbijate tadasnju drzavu i cekaju da se pojavite sa srbosjekom na vratima kao 1941

I ja sam danas za mir i nadm se da ce rasturanje vjeestacke tvorevine BIH proteci mirno
jesi li ti za mir

По твом писању овде на форуму не би се рекло да си за мир
Ти си велики тастатурни ратник.
Било је њих који су халабучили као ти и 90-тих
па када је запрангијало побегоше у Србију
и тераше друге да им огњишта бране


Ој Кајзеру Созе,
Мало ти је ратне дозе?
Само халабуку ствараш,
И опасно почињеш да смараш.
Храброст ти је јача страна,
Пуне мисли којекавих мана.
Свим ратницима иза тастатуре сјајне,
Доделиће Балу ордене бајне.
 

Back
Top